در سایت وردپرس خود مانند فلش DC حرکت کنید

CommandBar با برخی از میانبرهای ناوبری از قبل تنظیم شده ارسال می شود، اما می توانید میانبرهای خود را برای رفتن به یک بخش خاص تنظیم کنید. برای انجام این کار، ماوس را روی قسمتی که می‌خواهید میان‌بر برای آن ایجاد کنید ببرید و روی «افزودن میان‌بر» کلیک کنید.

استفاده از کنش های متنی

مدیر وردپرس قدرتمند و پر از گزینه های هیجان انگیز است. با این حال، پیمایش سریع آن می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر سرپرست شما در طول زمان کمی حجم آن را افزایش داده باشد.

فرض کنید می خواهید قیمت محصولی را که در ووکامرس ایجاد کرده اید ویرایش کنید. به جای اسکرول کردن صفحه محصول، فقط می توانید «قیمت» را در CommandBar تایپ کنید تا به بخش مربوطه بروید.

تولید محتوا با گوتنبرگ

اگر WooCommerce را روی سایت خود نصب کرده اید، می توانید با استفاده از پارامترهایی مانند ایمیل مشتری و آدرس صورتحساب، سفارشات را نیز جستجو کنید.

پیمایش از طریق وردپرس

چه یک کاربر حرفه ای، یک آژانس یا یک تیم محتوا باشید، این افزونه در زمان با ارزشی که می توانید برای کارهای مهم دیگر مانند بهبود تجربه بازدیدکنندگان وب سایت خود صرف کنید، صرفه جویی می کند.

CommandBar همچنین اقدامات سریعی را برای افزودن صفحات، پست‌ها، سفارش‌ها و غیره ارائه می‌دهد. بعلاوه، صفحاتی را که اخیراً بازدید کرده‌اید را پیگیری می‌کند تا بتوانید به سرعت به هر کاری که در حال انجام است بازگردید.

CommandBar for WP Admin افزونه ای است که به شما امکان می دهد به سرعت در صفحات حرکت کنید، اقدامات متنی مرتبط با محتوا را انجام دهید و هر چیزی را در سایت خود جستجو کنید. این طراحی شده است تا بهره وری شما را با اقدامات سریع و میانبرها برای انجام کارها در مدیر وردپرس و ویرایشگر گوتنبرگ افزایش دهد.

به طور کلی، CommandBar برای WP Admin یک ابزار واقعا مفید برای غربال کردن و انجام اقدامات در وب سایت وردپرس شما است. همچنین فوق العاده سریع است و هیچ رقابتی در زمان نوشتن ندارد.

CommandBar برای WP Admin Pricing

CommandBar دارای یکپارچگی عمیق با ویرایشگر گوتنبرگ است که انجام اقدامات مرتبط با محتوا را آسان می کند.

CommandBar را برای WP Admin دریافت کنید
منبع: https://wplift.com/commandbar-for-wp-admin-review

فرض کنید تصمیم گرفته اید که می خواهید یک تصویر به یک پست اضافه کنید. در CommandBar عبارت “image” را تایپ کنید و روی “Insert image at cursor” کلیک کنید تا یک عمل اجرا شود. سپس، یک تصویر مرتبط را برای درج در پست خود جستجو کرده و انتخاب کنید. (PS شما همچنین می توانید یک عنوان و متن جایگزین را قبل از درج آن در محتوای پست خود به تصویر اضافه کنید).

داشبورد مدیریت وردپرس که WP admin نیز نامیده می شود، کنترل ماموریت برای وبلاگ نویسی یا وب سایت تجاری شما است. به شما امکان می‌دهد صفحاتی را ایجاد و مدیریت کنید، با کمک تم‌ها استایل را تغییر دهید، با استفاده از افزونه‌ها قابلیت‌ها را اضافه کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. با این حال، هیچ میانبر یا اقدامی برای پیمایش سریع دریافت نمی کنید، به این معنی که دور زدن صفحات و انجام کارهای خاص ممکن است مدتی طول بکشد.

با این حال، این در حال تغییر است، زیرا یک افزونه جدید یک راه سریع و آسان برای کنترل سایت وردپرس شما ارائه می دهد.

این افزونه همچنین پیش‌نمایش محتوای پست را نشان می‌دهد که می‌تواند برای دیدن موضوع و نحوه سازماندهی آن بسیار مفید باشد.

به علاوه، می‌توانید عنوان پست را بدون نیاز به باز کردن پست تغییر دهید. هر گونه تغییر در بخش Revisions در CommandBar منعکس خواهد شد:

اما تنظیم و پیکربندی آن چقدر آسان است؟ و آیا واقعاً سریعترین راه برای پیمایش در وب سایت وردپرس شماست؟ پاسخ این سوالات و موارد دیگر را در این بررسی عملی CommandBar برای WP Admin دریافت کنید.

CommandBar برای WP Admin: نمای کلی

ابتدا، CommandBar را برای WP Admin از فهرست فهرست راهنمای WordPress.org یا وب سایت رسمی آن دانلود کنید. سپس وارد داشبورد وردپرس خود شوید و آن را از طریق تب Plugins نصب کنید. همچنین می‌توانید «CommandBar» را در کتابخانه افزونه جستجو کنید و روی «Install Now» کلیک کنید.

راه اندازی CommandBar

پس از نصب افزونه، به طور خودکار به صفحات، رسانه ها، سفارشات و غیره موجود شما متصل می شود. این باعث می شود هر چیزی که در وردپرس در دسترس دارید سریع و راحت پیدا کنید. برای مثال، می‌توانید با وارد کردن عنوان یا کلمات کلیدی پست‌ها در CommandBar، پست‌ها را جستجو کنید:

ادامه مقاله در زیر

علاوه بر جستجوی محتوا، CommandBar دستورات ناوبری را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به سرعت بین بخش های داشبورد مدیریت وردپرس بپرید. به عنوان مثال، اگر در فیلد افزونه “کامنت” را تایپ کنید، در عرض چند ثانیه شما را به بخش نظرات شما می‌برد.

در اینجا ویژگی های کلیدی CommandBar آمده است:

  • جستجو به سبک Spotlight: این افزونه با ارائه جستجوی فوری برای هر چیزی در سایت شما، از جمله پست ها، تصاویر، یا حتی سفارشات و محصولات، هدایت WP را به طرز شگفت انگیزی سریع می کند.
  • میانبرهای حرفه ای: هر چند این فقط صفحات نیست. همه اقدامات مهم در مدیریت وردپرس، مانند ایجاد پست، تنها چند کلیک فاصله دارند. به علاوه، می توانید میانبرهای صفحه کلید سفارشی را برای هر کار معمولی، مانند تغییر دسته پست یا درج یک تصویر، اضافه کنید.
  • اقدامات ویرایشگر متنی: CommandBar برای ویرایش اقدامات نیز مفید است. می‌توانید هنگام ویرایش یک پست یا صفحه، به مواردی که اخیراً ویرایش شده‌اند بروید یا اقدامات مرتبط با زمینه را به سرعت انجام دهید.

دست به کار با CommandBar برای وردپرس

CommandBar برای استفاده در وب سایت های وردپرس رایگان است. شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای به تمام ویژگی های مورد بحث در بالا دسترسی داشته باشید.

حکم نهایی

اکنون برای بخش هیجان انگیز: من به شما نشان می دهم که چگونه CommandBar را نصب کنید و از آن برای کنترل وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

برای دسترسی به CommandBar در داشبورد وردپرس پس از نصب، CTRL + K (در ویندوز یا لینوکس) یا ⌘K (در مک) را وارد کنید. میانبر CommandBar را به صورت مدال در مرکز صفحه باز می کند. همچنین، می‌توانید روی دکمه «یافتن هر چیزی…» در هدر کلیک کنید تا افزونه راه‌اندازی شود.

جستجوی صفحات، پست ها، رسانه ها و غیره

و علاوه بر افزودن یک تصویر به پست خود، می توانید عنوان و دسته بندی آن را تغییر دهید و همچنین پیش نمایش آن را قبل از زدن دکمه انتشار مشاهده کنید.

CommandBar برای WP Admin شما را قادر می سازد تا صفحات و محتوای خاصی را با چند کلیک پیدا کنید. این برای بهبود مرحله تغییر در ناوبری وردپرس ساخته شده است، از پیدا کردن یک مورد تا ویرایش آن در چند دقیقه. این افزونه هم با مدیر وردپرس و هم با ویرایشگر محبوب گوتنبرگ کار می کند و کنترل جنبه های مختلف سایت شما را آسان می کند.

یکی دیگر از کارهایی که می توانید با CommandBar انجام دهید، انجام اقدامات متنی است. اینها اقدامات کوچک اما مهمی هستند که به شما امکان می دهند کارها را سریع انجام دهید.

خوشبختانه، CommandBar برای WP Admin وجود دارد تا به شما کمک کند سایت خود را کنترل کنید و کارها را سریعتر از آنچه که می توانید به تنهایی انجام دهید انجام دهید. یک عملکرد جستجوی قوی، میانبرهای مفید و اقدامات ویرایشگر متنی برای کنترل همه موارد مهمی که باعث می شود سایت شما به خوبی کار کند و مخاطبان را جذب کند، دریافت می کنید.