دایرکتوری تم های وردپرس پیش نمایش های الگو را در بتا راه اندازی می کند – WP Tavern

استیو دوفرن، یکی از همکاران متا تیم که توسط Automattic حمایت مالی می‌شود، یک مطلب کوتاه منتشر کرد اعلامیه پیش‌نمایش‌های الگو با درخواست بازخورد از نویسندگان موضوع، به مرحله بتا می‌روند.

نکته عجیب دیگر در حال حاضر این است که الگوهای طراحی شده برای عرض کامل یا پهن ممکن است به دلیل محدود شدن به اندازه محتوای پیش فرض باریکتر، آنطور که در نظر گرفته شده است نمایش داده نشوند. این مشکل در حال انجام است و باید به زودی حل شود.

الن بائر، یکی از بنیانگذاران استودیو Elma، خاطرنشان کرد که پیش نمایش بلوک های شخص ثالث را ارائه نمی کند و یک بلیط برای پیگیری این موضوع الگوهایی که به WooCommerce یا افزونه دیگری نیاز دارند به درستی نمایش داده نمی شوند. بائر الگوهای آنها را گفت تم Aino همانطور که در نظر گرفته شده است نگاه کنید، زیرا آنها از AinoBlocks افزونه اگر این مشکل قابل حل نباشد، تکیه بر یک افزونه برای ارائه الگوهای یک موضوع ممکن است برای نویسندگان قالب که کانال اصلی توزیع آنها WordPress.org است یک اشکال باشد.

این بتای اولیه برای پیش‌نمایش الگو، نتیجه کار روی a است بلیط هفت ماه پیش باز شد و درخواست نسخه ی نمایشی برای الگوها در هنگام مرور تم ها در دایرکتوری داشت. تیم متا درخواست بازخورد و گزارش‌های اشکال دارد که به‌عنوان یک بلیط جدید در آن ثبت شود متا تراک.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-themes-directory-launches-pattern-previews-in-beta

Dufresne گفت: “از نقطه نظر فنی، اسکرین شات های پیش نمایش الگو با افزودن الگوها به هر قالبی که رندر “صفحه” را انجام می دهد ایجاد می شود. «اگر فکر می‌کنید پیش‌نمایش الگو به‌درستی رندر نمی‌شود، سعی کنید الگو را به صفحه‌ای در موضوع خود اضافه کنید (همانطور که کاربر انجام می‌دهد). اگر اسکرین شات به طور قابل توجهی با آنچه می بینید متفاوت است، لطفاً a را باز کنید بلیط متا بنابراین ما می توانیم نگاهی بیندازیم.»

مشارکت‌کنندگان متا ویژگی جدیدی را در فهرست‌های تم WordPress.org فعال کرده‌اند که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد الگوهای بسته‌بندی شده را پیش‌نمایش کنند. اکنون شبکه ای که الگوها را نشان می دهد در زیر توضیحات و برچسب های یک موضوع نشان داده شده است. این‌ها به‌طور خودکار از هر موضوعی که الگوها را ثبت می‌کند و برای تم‌های بلوک و کلاسیک کار می‌کند، دریافت می‌شود.

الگوهای موجود در زیور موضوع
با کلیک بر روی یک الگو، آن را در پیش نمایش موضوع راه اندازی می کند. بازدیدکنندگان می توانند ببینند که در متن موضوع چگونه به نظر می رسد اما نمی توانند آن را دستکاری یا سفارشی کنند.

پیش‌نمایش‌های الگو به کاربران کمک می‌کند تا تصویر بهتری از الگوهای ارائه‌شده توسط یک طرح زمینه و نحوه ظاهر آن‌ها در داخل موضوع به دست آورند. بازخوردها تاکنون مثبت بوده است، زیرا به نویسندگان مضمون راه دیگری برای نشان دادن امکاناتی که مضامینشان می دهد می دهد. این بخش پیش‌نمایش جدید لزوماً به مضامین بدون الگو آسیب نمی‌رساند، زیرا فهرست الگوها از زمان راه‌اندازی به طور قابل توجهی رشد کرده و میزبان بیش از 800 الگوی بلوک شده است.