دایرکتوری الگوهای وردپرس برای نمایش الگوهای انتخاب شده به صورت پیش فرض – WP Tavern به روز شد

برترین ها بهترین هستند. اگرچه هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

— ریچ تابور (@richard_tabor) 23 ژوئن 2023

مشارکت‌کنندگان در حال ایجاد تغییراتی هستند تا قبل از گنجاندن، تجربه‌ای منظم‌تر ارائه کنند یک کاوشگر دایرکتوری الگوی جدید که هنوز در حال انجام است. اخیرا به روز رسانی to the Pattern Directory صفحه اصلی و صفحات دسته‌بندی را تغییر می‌دهد تا الگوهای انتخاب‌شده را به‌طور پیش‌فرض نشان دهند، تغییری که برای برخی هنگام بازگشت به فهرست کمی گیج‌کننده بوده است.

Choyce-Dwan به تلاشی اشاره کرد که در حال حاضر در حال انجام است یک flyout جدید به زبانه الگوهای درج کننده بیاورید در داخل وردپرس، Modal را به مکانی تبدیل می‌کند که کاربران می‌توانند راحت‌تر به کاوش و دسترسی به الگوها از دایرکتوری بپردازند.

تنها 46 الگوی اصلی وجود دارد، بنابراین برخی از صفحات دسته بندی نسبت به زمانی که الگوهای جامعه انتخاب شده اند کمی پراکنده و رنگارنگ تر به نظر می رسند. همانطور که جیمی مارسلند، بنیانگذار Pootlepress در توییتر اشاره کرد، در حال حاضر، نمایش الگوهای انتخاب شده به‌طور پیش‌فرض بهترین تجربه را برای کاربرانی که برای مرور می‌آیند، ارائه نمی‌کند. ریچ تابور، مشارکت‌کننده با حمایت خودکار پاسخ داد که هنوز کار بیشتری برای ارائه یک تجربه مدیریت‌شده بهتر در فهرست الگوها وجود دارد.
منبع: https://wptavern.com/wordpress-pattern-directory-updated-to-show-curated-patterns-by-default

همچنین بحث های مرتبطی در مورد چگونگی وجود دارد تم ها می توانند بسته های الگوی ایجاد کنند، امکان فیلتر کردن کاربران بر اساس موضوع را فراهم می کند. در این بحث، آن مک کارتی، مشارکت‌کننده با حمایت Automattic، پیشنهاد کرد که این بسته‌های الگو می‌توانند به‌طور خودکار پس از تأیید موضوع به فهرست راهنما ارسال شوند، که باعث می‌شود نویسندگان مضمون مشارکت کنند.

الگوهای انتخاب شده توسط WordPress.org هستند – الگوهای همراه اصلی. الگوهای ارائه شده توسط جامعه به عنوان یک فیلتر در منوی کشویی فهرست فهرست موجود هستند.