خرید آداپتور لپ تاپ لیست قیمت شارژر لپ تاپ های مختلف تاپ رایان ۳۰ آذر-شارژر لپتاپ مستر جانبی

در این صورت می‌توانیم حتی شارژر فندکی خودرو مناسب لپ‌تاپ خودمان را هم پیدا کنیم. روشن شدن لپ‌ تاپ و کار کردن آن دلالت بر درستی و سلامت شارژر دارد. در صورتی که لپ‌ تاپ روشن نشد، برای اطمینان بیشتر پریز دیگری را تست کنید.

حال که وضعیت سلامت شارژر روشن شد لازم است به بررسی دلایل خرابی آن بپردازیم. برد تغذیه آیفون تصویری آلفا، ساخت ایران با یک سال گارانتی بی قید و شرط، منبع تغذیه سوئیچینگ، بورد تغذیه تعمیری درب بازکن و آیفون‌های تصویری برندهای کوماکس، تابا، مانیتور لمسی و عادی سیماران، کنوی، سوزوکی، آلدو …… ساییدگی سیم شارژر ممکن است در نقاط مختلفی از سیم رخ دهد ولی شایع‌ترین فرسودگی سیم‌ها، در نزدیکی آداپتور است. ۱- ولتاژ خروجی آداپتور باید کاملا یکسان باشد و جریان آن می تواند مساوی و یا بیشتر از قیمت شارژر لپ تاپ آداپتور اورجینال باشد. ولتاژ و جریان خروجی هر آداپتور بر روی برچسب مشخصات آن ذکر شده است.

  • مشتریان گرامی میتوانند با پرداخت ده درصد از فاکتور، گارانتی یک ساله را انتخاب نمایند .
  • حتماً توجه کنید که عددی که بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود با مشخصات نوشته‌شده روی اداپتور یکی باشد.
  • برای تعمیر رشته‌های جدا شده سیم شارژر باید از ابزار مخصوص مانند پیچ‌گوشتی و فازمتر استفاده کنید و سیم‌ها را با دست لمس نکنید.
  • شارژرهایی که اورجینال یا اصل نیستند تفاوت‌هایی با هم دارند که بعضاً بسیار معلوم و شاخص هستند و بعضاً قابل تشخیص نیستند و تخصصی‌تر باید بررسی شوند.
  • هر کدام از عوامل بالا به تنهایی می­‌تواند عملکرد شارژر را مختل کنند و این شما هستید که باید به موقع آن را تشخیص دهید و برای تعمیر شارژر لپ تاب خود اقدام کنید.
خرید آداپتور لپ تاپ لیست قیمت شارژر لپ تاپ های مختلف تاپ رایان ۳۰ آذر-شارژر لپتاپ مستر جانبی شما باید سیم­‌های مثبت و منفی که درون ان وجود دارد و به برد مدار متصل است قطع کنید. طول این سیم‌‌ها با یکدیگر برابر است و برابر با 3 میلی­متر است. حال دو سر این سیم را به یکدیگر بپیچید تا یک سیم واحد ایجاد شود. در صورتی که ابزار لحیم کاری و آهن لحیم کاری دارید، می­‌توانید قسمت انتهایی این سیم ها را لحیم کاری کنید. برای تست شارژر می بایست از دستگاه اهم متر استفاده کرده و در ابتدا درجه اندازه گیری را بر روی ولتاژ تنظیم کنید. پس از اتصال فیش های مربوطه به اهم متر شارژر لپ تاپ را به برق شهری وصل کرده، در این مرحله فیش مشکی رنگ را به خروجی منفی شارژر و فیش قرمز را به خروجی مثبت وصل می کنیم.

نکات مهم دربارۀ نگهداری از آداپتور (ADAPTOR) لپ تاپ

وقتی آداپتور لپ تاپ شما منبع تغذیه صحیح یا ثابتی ندارد، در واقع تقصیر شما نیست. گاهی اوقات، هنگامی که یک پریز برق دیواری خانه/دفتر شما از داخل شکسته می‌شود، مطمئناً طبیعی است که یک “مشکل دائمی منبع تغذیه” را تجربه کنید. برای تست آداپتور خود، می‌توانید از چند سوکت دیواری متفاوت استفاده کنید تا مطمئن شوید که منبع تغذیه برای شارژ لپ تاپ سالم است. برخی از شارژرهای لپ تاپ در محل برخورد دو قسمت شارژر (آداپتور برق متناوب و کابل برق) صدای ترق می‌دهند. برای شارژر های تلفن، بیشتر قطعاتی که می‌توانند نویز ایجاد کنند، داخل مبدل برق AC / DC هستند، که بخشی است که به پریز دیواری می‌رود.

ما در این مقاله به صورت تخصصی قصد داریم به بررسی ایرادهای شارژر لپ تاپ دل ، عیب یابی و تعمیر آن بپردازیم. اصلی‌ترین قسمت شارژر لپ تاپ، آداپتور آن است که کار آن تبدیل سطح ولتاژ بالا (حدود 100V تا 240 ولت) از پریز برق شهری، به مقدار کمتری از سطح ولتاژ ( حدود 19 تا 70 ولت) است. این کار باعث می‌شود که لپ تاپ با مقدار ولتاژ ایمن‌تری کار کند. دلیل این‌که آداپتور شارژرها کمی داغ می‌شوند همین تبدیل ولتاژ است. لپ تاپ‌ها جزو دستگاه‌های برقی هستند که به وسیله‌ی باتری روشن می‌شوند.

قیمت همکار و خرید عمده آداپتور لپ تاپ