حفاری در وب باز – WP Tavern

2022 کار بوده است. 💪

سال گذشته این زمان، وردپرس نداشت:

تیم چیزهای خوب!

— ریچ تابور (@richard_tabor) 23 نوامبر 2022

تحولات اخیر رسانه های اجتماعی با توییتر یک هدیه غیرمنتظره است که فرصتی برای بازگشت گسترده به تمرکززدایی و پروتکل های وب باز مانند ActivityPub و RSS ایجاد کرده است. احتمال از دست دادن فالوورهای توییتر و شبکه‌ای که کاربران برای ساختن آن تلاش کردند، بر اهمیت آژانس در شبکه‌های اجتماعی، توانایی انتقال داده‌ها و ارتباطات شما به شبکه‌های دیگر با شرایط خود تأکید کرده است.

با تغییر همه چیز در اطراف، دانستن اینکه وردپرس هنوز اینجاست و قوی است، برای ما که آن را به عنوان خانه محتوای خود انتخاب کرده‌ایم، خوشحال کننده است. ما خوش شانس هستیم که پلاگین های زیادی در دسترس داریم که اکوسیستم ما را به وب گسترده تر متصل می کند و به ما امکان می دهد محتوا را تقریباً در هر جایی پخش کنیم. بیایید این فرصت را از دست ندهیم تا به وب باز بگردیم و ببینیم که ما را به کجا می برد.
منبع: https://wptavern.com/dig-into-the-open-web

من از این تمرکز مجدد بر شبکه‌هایی که برای وب باز ارزش قائل هستند، سپاسگزارم، جایی که مردم به جای اینکه مجبور باشند به تنهایی از نو شروع کنند، اکنون با دوستان خود به دنبال جایگزینی برای باغ‌های دیواری هستند. هرگز قدرت اصطکاک و بحران را دست کم نگیرید تا نحوه برقراری ارتباط خود را اصلاح کنید و به ما انگیزه دهید تا راه بهتری برای حفظ ارتباط پیدا کنیم. این لحظه ای است که ممکن است کشش کافی برای تغییر مسیر تعامل اجتماعی در وب داشته باشد.

با نزدیک شدن تعطیلات شکرگزاری آمریکا، از همه خوانندگان میخانه و افرادی که وردپرس را می سازند بسیار سپاسگزارم – 800 در جدیدترین نسخه 6.1 با 35 درصد از آنها مشارکت کنندگان جدید هستند. این انجمن در این سال پیشرفت چشمگیری داشته است، در حالی که تغییرات و زمان های نامشخص را طی می کند. مشارکت کنندگان متعهد همچنان ظاهر می شوند و وردپرس را به بهترین پلتفرم برای انتشار در وب تبدیل می کنند.