جشن 20 سالگی وردپرس – اخبار وردپرس

اگر دو دهه گذشته نشانه ای از آنچه در پیش است باشد، پس وای، فرصتی برای نوآوری، رهبری و حفظ یک پلتفرم انتشارات همه کاره عمیق خواهد بود!

27 می 2023، دقیقاً 20 سال از زمانی است که مت مولنوگ و مایک لیتل b2/cafelog را برای ایجاد وردپرس نسخه 0.70 فورک کردند. اتفاقات زیادی در 20 سال گذشته رخ داده است، و تصور کنید که در 20 سال آینده چقدر بیشتر می توانیم با هم انجام دهیم!

با تجدید تاکید خود بر برنامه Five for the Future و ادامه ارتقای جایگاه خود، می توانیم وردپرس را به نامی که شایسته آن است تبدیل کنیم. ما می‌توانیم در بازارهای رشد شناخته‌شده‌ای مانند بخش‌های سازمانی و آموزشی، اما همچنین در هر جامعه‌ای فراتر از جوامع منبع باز و توسعه‌دهندگان قابل تشخیص باشیم. فرصت زیاد است!

چه در یکی از آن ها جشن بگیرید 100+ ملاقات رویدادها، موارد شما را در برخی از نسخه های محدود WP20 Swag می کنند یا به یک گروه ملحق می شوند بازتاب در وردپرس به روش منحصر به فرد شما در رسانه های اجتماعی، WP20 جشنی است از شما – جامعه وردپرس.

یک میراث مشترک

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/05/celebrating-20-years-of-wordpress/

آیا می دانید: وردپرس هفت سال از TikTok بزرگتر است (2016)، چهار سال قبل از تامبلر (2007) و اولین آیفون (2007، حدود یک سال فیس بوک را در بازار شکست داد (2004و حدود پنج هفته از تسلا بزرگتر است (جولای 2003).

هر چه جامعه ما بیشتر روی خودش سرمایه گذاری کند و از یکدیگر حمایت کند، وردپرس قوی تر می شود و جنبش نرم افزار منبع باز قوی تر می شود. و وردپرس نه تنها برای جامعه فعلی، بلکه برای نسل‌های آینده مشارکت‌کنندگان، کارآفرینان، مربیان و شرکت‌های بزرگ و کوچک به طور یکسان سود می‌برد.

آینده مشترک

هیچ زمانی مانند زمان حال برای سرمایه گذاری در آینده وردپرس وجود ندارد. انجمن بزرگترین دارایی در اکوسیستم وردپرس است. این بدان معنی است که هر کاربر وردپرس، از وبلاگ نویسان معمولی گرفته تا توسعه دهندگان سازمانی، دعوت می شود تا همه چیزهایی را که جامعه ما به آن معنا می دهد و انجام می دهد، و اینکه چگونه هر یک از ما می تواند تأثیر مثبت خود را بیشتر کند، دوباره کشف کند.

با نگاهی به آینده در چند سال آینده، جامعه ما فازهای 3 و 4 گوتنبرگ را با هم مرور می‌کند و ویژگی‌هایی را ارائه می‌کند که همکاری آسان و پشتیبانی چند زبانه را مستقیماً در نرم‌افزار به ارمغان می‌آورد. این گام‌های بعدی برای وردپرس تضمین می‌کند که میراث ما در ایجاد نرم‌افزار مفید، مرتبط و قابل اعتماد همچنان قوی باقی می‌ماند و در عین حال عناصر اصلی مأموریت خود را در مورد دسترسی، عملکرد و ثبات در نظر می‌گیریم.

آزادی ساختن
آزادی تغییر
آزادی اشتراک گذاری

وقتی یک کشتی بزرگ در بندر است و لنگر می اندازد، ایمن است، هیچ شکی وجود ندارد. اما این چیزی نیست که کشتی های بزرگ برای آن ساخته شده اند.

کلاریسا پینکولا استس

شما این کار را کردید و فکر می کنم تبریک لازم است! شما علاقه مندان عزیز وردپرس در 20 سال گذشته به رونق وردپرس کمک کرده اید. این یک موفقیت باورنکردنی است و من نمی‌توانم بیشتر از این سپاسگزار باشم.

تعهد و پشتیبانی از نرم افزار منبع باز تضمین می کند که وردپرس تا 20 سال دیگر و بعد از آن دوام خواهد آورد.

با تمام برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که وردپرس هرگز چشم کاربر خود را از دست ندهد. هر یک از ما به صورت جداگانه و با هم می توانیم نقش خود را برای بهتر کردن وردپرس انجام دهیم، همانطور که هر روز در گذشته انجام داده ایم. 7305 روز.