جشن چهار آزادی منبع باز – اخبار وردپرس

همانند رویدادهای گذشته State of the Word، مت به دستاوردها، آموخته‌ها و آرزوهای سال در حین حرکت پروژه به سال 2023 پرداخت. و WordCamps جهانی، با معرفی یک موضوع جدید و طبقه بندی پلاگین، به تفکر در مورد پتانسیل یادگیری ماشینی، وردپرس وارد آن می شود. سال 20 به لطف جامعه پر جنب و جوش اکوسیستم، به تعریف فناوری لبه خونریزی ادامه می دهیم.

تعداد کمی از مشارکت کنندگان، توسعه دهندگان و توسعه دهندگان وردپرس در 15 دسامبر برای سخنرانی سالانه State of the Word توسط مت مولنوگ، یکی از بنیانگذاران وردپرس گرد هم آمدند. کسانی که نمی‌توانستند شخصاً بپیوندند، از طریق پخش زنده یا یکی از 33 مهمانی تماشا که در 11 کشور برگزار می‌شد، با بیش از 500 پاسخ به آن ملحق شدند.

چهار آزادی منبع باز: اجرای برنامه، مطالعه تغییرات، توزیع مجدد، و توزیع کپی های خود.

وردپرس متعلق به همه ماست، اما در واقع ما از آن برای نسل بعدی مراقبت می کنیم.”

مت مولنوگ

تشکر ویژه از @لور کوچک و @eidolonnight برای بررسی و همکاری.

پسندیدن بارگذاری…
منبع: https://wordpress.org/news/2022/12/state-of-the-word-2022-recap/

هر چیزی را که تحت پوشش قرار گرفته بود کشف کنید تماشای ضبط رسمی رویداد و به گفتگوی جاری #StateOfTheWord بپیوندید وبلاگ Tumblr، اینستاگرام، فیس بوک، لینکدین، و توییتر. برای راه دیگری برای مشارکت، تجربه خود را با وردپرس در نظرسنجی جامعه وردپرس 2022 به اشتراک بگذارید.

منابع ارجاع شده

مدیر اجرایی، جوزفا هدن چامفوسی، این رویداد را با یادآوری این موضوع معرفی کرد که چرا بسیاری از افرادی که گرد هم آمده بودند وردپرس – چهار آزادی منبع باز را انتخاب می کنند. همانطور که هادن چامفوسی اشاره کرد، منبع باز ایده ای است که می تواند نسل ما را تغییر دهد و وردپرس یکی از سازگارترین و تاثیرگذارترین مباشر این آزادی ها است.

این ارائه چند رسانه ای یک ساعته با یک نمایش تعاملی دنبال شد پرسش و پاسخ جلسه ای که مت سوالاتی را از پخش زنده و مخاطبان استودیو مطرح کرد. به تمام سوالات در یک پست بعدی در Make.WordPress.org/project پاسخ داده خواهد شد.