جدول تناوبی افزونه های وردپرس 108 پلاگین محبوب را به نمایش می گذارد – WP Tavern

افزونه دیگری که توجه من را به خود جلب کرده WP Multibyte Patch by است @eastcoderبیرچلر گفت که بهبودهایی را برای سایت های ژاپنی ارائه می دهد. “با بیش از 1+ میلیون نصب، من تعجب می کنم که چرا هسته وردپرس از کاراکترهای چند بایتی پشتیبانی بهتری ندارد.”

عامل اصلی وردپرس Pascal Birchler یک مطلب را منتشر کرده است جدول تناوبی افزونه های وردپرس برای جشن گرفتن 20 سالگی نرم افزار. جدول 108 مورد از محبوب ترین افزونه های رایگان در WordPress.org را نشان می دهد.

تقریباً 57٪ از افزونه های ارائه شده دارای 1 میلیون یا بیشتر نصب هستند، بنابراین به شما فرصتی می دهد تا همه موفق ترین افزونه های WordPress.org را در یک نگاه ببینید. 600k کمترین تعداد نصب فعال برای افزونه های موجود در نمودار است.

اگر جدول دوره پلاگین های وردپرس را دوست دارید و می خواهید آن را روی دیوار خود ببینید، Birchler یک فروشگاه مبتنی بر Shopify جایی که می توانید نسخه چاپی با کیفیت بالا را خریداری کنید. پوستر در حالت روشن و تاریک عرضه می شود و در قاب نیز موجود است. او قصد دارد عواید فروشگاه را به جامعه وردپرس اهدا کند.
منبع: https://wptavern.com/periodic-table-of-wordpress-plugins-showcases-108-most-popular-plugins

این وب‌سایت تعاملی است، بنابراین کارت‌ها را می‌توان برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر افزونه، از جمله نویسنده، تعداد نصب، رتبه‌بندی ستاره و تاریخ اولین انتشار آن، گسترش داد.

بیرچلر گفت: «امروز، من در واقع این پروژه را دوباره «معرفی» می‌کنم، که با ظاهر و احساس مدرن، مدیریت بیشتر و اطلاعات مفیدتر از قبل کامل شده است.

ده سال پیش Birchler وب‌سایتی ایجاد کرد که محبوب‌ترین افزونه‌ها را در طرح‌بندی جدول مشابه نشان می‌داد و آنها را بر اساس تعداد نصب‌های فعال رتبه‌بندی می‌کرد. این نمودار به روز شده است و اکنون در دسترس است plugintable.com.

پس از تهیه نمودار، Birchler خاطرنشان کرد که تحت تاثیر آمار پلاگین Really Simple SSL قرار گرفته است که بیش از 5 میلیون نصب فعال و رتبه 5/5 ستاره دارد. او همچنین کیت سایت توسط گوگل را به عنوان جوان‌ترین «عنصر» معرفی کرد که برای اولین بار در اکتبر 2019 منتشر شد، با بیش از 3 میلیون نصب فعال در کمتر از سه سال در فهرست. پلاگین XML Sitemaps Generator قدیمی ترین افزونه در میان آنهایی است که در سال 2005 درست قبل از Akismet منتشر شد.