ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx آپدیت 2022 -ایران ارز دیجیتال

همیار کریپتو در این مقاله بهصورت ویدئویی و در متن مقاله بهصورت تصویری گام به گام مراحل ثبت نام صرافی کوینکس را آموزش میدهد. زمان ثبت نام صرافی کوینکس بهتر است از Google Authenticator برای ایمن سازی استفاده کنیم. اپلیکیشن موبایل: صرافی کوینکس از نسخه اندروید و IOS برای کاربران موبایل پشتیبانی میکند که کار با اپلیکیشن موبایل کوینکس نیز بسیار راحت است. در بازار ارز دیجیتال صرافیهای متعددی وجود دارند اما پیدا کردن گزینه معتبر بین آنها چندان کار آسانی نیست.

روشهای پرداخت: پرداخت با ویزاکارت و مسترکارت یکی از مزایای بزرگ این صرافی است. سرعت انجام معاملات بسیار بالا است. آموزش ارز دیجیتال از صفر تا صد بوده و به دو شکل آموزش در دوره عمومی VIP و تدریس خصوصی انجام میشود. خیلی از تریدرها از این روش برای انجام معاملات خود استفاده مینمایند، به همی دلیل اهمیت زیادی دارد. رابط کاربری بسیار آسانی دارد و کاربر در مدت زمان کوتاهی میتواند به آن مسلط شود. بله میتواند از قسمت تنظیمات زبان حساب کاربری خود را فارسی کنید.

معاملات در فضایی کاملا شفاف مدیریت میشوند.

تبریک میگوییم شما تمامی مراحل را با موفقیت انجام داده و میتوانید معاملات خود را در حساب کاربری صرافی کوینکس شروع کنید. اکنون که تنظیمات را انجام دادید، نوبت انجام سفارش است. البته تکته قابل تامل در معاملات لوریج این است که اگر در همین شرایط ارزش بیت کوین 10% کاهش پیدا کند شما به جای از دست دادن 10 دلار، مبلغی معادل 1000 دلار ضرر می کنید. همچنین افراد می توانند به کمک واقعیت مجازی VR در نمایشگاه هنری شما قدم بزنند، آثار و کلکسینون NFT شما را تماشا کنند و به موسیقی NFT دلخواه از پلی لیست شما صرافی کوینکس گوش فرا دهند. یکی از مهمترین مراحل شروع معامله در بازار ارزهای دیجیتال انتخاب یک صرافی مناسب و امن برای معامله است. گرفتن پوزیشن در دو حالت ایزوله و کراس امکان پذیر است. امکان استفاده از انواع کارت های بانکی جهانی، برای خرید و فروش ارز دیجیتال را دارید. امکان واریز و برداشت بدون احراز هویت: بدون احراز خویت تا سقف دههزار دلار در روز از حساب خود میتوانید برداشت داشته باشید؛ اما با احراز هویت و ارسال مدارک شخصی تا سقف تا یک میلیون دلار در روز میتوانید برداشت داشته باشید.

اگر کاربران هیچ کد ارجاعی را در حین ثبت نام وارد نکرده باشند، اما شما اولین فرستنده بسته قرمز به آنها باشید، میتوانید آنها را به عنوان ارجاع دهنده خود به شمار آورید. استفاده از صرافی کوینکس مزایا خاص خودش را دارد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره میکنیم. از ویژگیهای اصلی این صرافی میتوان به معاملات اسپات، فیوچرز، ماینینگ و بخش فایننس اشاره کرد. رئیس این سایت و صاحب صرافی کوینکس، یانگ هایپو (Yang Haipo) است که زمانی استخر ماینینگ یا همان استخراج رمز ارزهای معروف به اسم ViaBTC را راه اندازی کرده بود وحالا در تمامی حوزه های برنامه نویسی ، متخصص درحوزه بلاکچین و اینترنت را دور هم جمع کرده تا بتواند چنین سایتی را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال راه اندازی کند. صرافی های زیادی هستند که میتوان معاملات ارز دیجیتال خود را در آن انجام داد؛ اما خب به دلیل شرایط تحریمی برای داشتن حساب کاربری در صرافی های خارجی احتیاج به VPN آی پی ثابت است.

گرفتن پوزیشن در دو حالت ایزوله و کراس امکان پذیر است.

دارای اپلیکیشن موبایل با کاربری بسیار آسان است. یکی از بهترین صرافیهای ارز دیجیتال خارجی برای کاربران ایرانی صرافی کوینکس (CoinEx) است. مانند بسیاری از بازی های دیگر کاربران میتوانند کارکتر دلخواه خود را خلق کنند. کاربران پس از احراز هویت میتوانند تا روزانه یک میلیون دلار برداشت کنند. امنیت: استفاده از پروتکلهای مختلف و سیستم امنیتی full dimension protection باعث شده کاربران با خیال راحتی در این صرافی معامله کنند. این صرافی، از سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرد و با توجه به تنوع بالا در داراییهای قابل معامله و امنیت بالا، محبوبیت بسیاری بین کاربران پیدا کرده است. در سالهای اخیر مشکل امنیتی در فرایند معاملات این صرافی رخ نداده است. معاملات در فضایی کاملا شفاف مدیریت میشوند. درصد معرفی: صرافی کوینکس به کاربرانی که دوستان خود را به استفاده از این صرافی دعوت کنند، در کارمزد معاملات به دو طرف تخفیف میدهد. به عنوان نمونه کارمزد برداشت بیت کوین در این صرافی 0.00060 و کارمزد برداشت اتریوم 0.0041 می باشد.