ثبت نام روز مشارکت وردکمپ ایالات متحده در سال 2023 باز است – میخانه WP

توصیه‌هایی برای آماده‌سازی برای روز مشارکت‌کننده در تاریخ ارائه شده است صفحه رویداد، همراه با لیست و توضیحات همه تیم های وردپرس را تشکیل دهید که مشارکت کنندگان می توانند برای پیوستن انتخاب کنند.

WordCamp ایالات متحده 2023 ماه آینده در بندر ملی، مریلند اتفاق می افتد. این روز مشارکت کننده این رویداد در روز پنجشنبه، 24 آگوست، قبل از روزهای کنفرانس آغاز خواهد شد. این برای هر شرکت کننده ای آزاد است، از جمله کسانی که قبلا هرگز همکاری نکرده اند و مشارکت کنندگان باتجربه به طور یکسان. راه های فنی و غیر فنی زیادی برای کمک به وردپرس وجود دارد.

فرم ثبت نام اکنون باز است برای همه کسانی که قصد دارند شخصا در این رویداد شرکت کنند. این شامل فرصتی برای ارائه بازخورد در مورد نیازهای دسترسی پیش بینی شده و ترجیحات غذایی برای ناهار ارائه شده در طول رویداد است. همچنین از مشارکت‌کنندگان خواسته می‌شود که تیم(های) مشارکت‌کننده ترجیحی خود را در حین ثبت‌نام انتخاب کنند تا سازمان‌دهندگان بتوانند با سرنخ‌های تیم در دسترس آماده شوند.


منبع: https://wptavern.com/wordcamp-us-2023-contributor-day-signup-is-openکسانی که قادر به شرکت در WordCamp ایالات متحده نیستند نیز می توانند به صورت مجازی از طریق روز #همیار به این رویداد بپیوندند. کانال شل. مشارکت‌کنندگان جدید که حضوراً در آن شرکت می‌کنند، از ساعت 8:30 صبح به وقت شرقی شروع می‌کنند و مشارکت‌کنندگان بازگشتی در ساعت 9:30 به آن‌ها خواهند پیوست. یک راهنما در ساعت 10 صبح به وقت شرق در کانال Slack برای کمک به مشارکت‌کنندگان مجازی حضور خواهد داشت.