ثبت نام اکنون برای روز دسترسی WP، 2 تا 3 نوامبر 2022 – WP Tavern باز است

سخنان افتتاحیه در ساعت 14:45 UTC (11/2/2022 در ساعت 10:45 صبح آمریکا/نیویورک) آغاز خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند در هر جلسه در طول 24 ساعت شرکت کنند. ثبت نام اکنون باز است و حضور در آن رایگان است همچنین یک گزینه ریز اسپانسر 150 دلاری نیز وجود دارد. روز دسترسی WP دارد 16 حامی شرکتی که به شرکت کنندگان جوایز مجازی و جوایز ارائه می کند.


منبع: https://wptavern.com/registration-now-open-for-wp-accessibility-day-november-2-3-2022

روز دسترسی WP 2022 ماه آینده در تاریخ 2-3 نوامبر برگزار می شود. این رویداد مجازی یک روزه شامل 24 ساعت گفتگو در مورد ساخت وب سایت های قابل دسترس در وردپرس است. این به طور مستقل توسط داوطلبانی از تیم دسترسی وردپرس و سایر اعضای جامعه سازماندهی شده است.

این برنامه برای رویداد در حال حاضر یک صفحه محافظت شده با رمز عبور است اما به زودی در دسترس خواهد بود. این ضبط های یوتیوب برای رویداد 2020 نمونه خوبی از نوع موضوعاتی را که شرکت کنندگان می توانند انتظار داشته باشند ارائه دهید – ایجاد منوهای قابل دسترسی از ابتدا، دسترسی گوتنبرگ با صفحه خوان ها، نحوه استفاده از ARIA در فرم ها، ترفندهای ضروری HTML برای تم های قابل دسترس و موارد دیگر. یک آهنگ واحد تقریباً 26-28 ارائه را در طول رویداد اجرا می کند.

WP Accessibility Day بدون تجهيزات دسترس‌پذيري در محل، ناديده گرفته مي‌شود. برگزارکنندگان در تلاش هستند تا با منابعی که در اختیار دارند، از جمله موارد زیر، در دسترس ترین تجربه ممکن را ارائه دهند:

  • ویدیوها از طریق یوتیوب با زیرنویس‌های بسته پخش می‌شوند.
  • رونوشت ها از طریق StreamText در دسترس خواهند بود.
  • Slido برای چت و ارسال سوالات به سخنرانان استفاده خواهد شد.