تیم جامعه وردپرس فرمت WordCamp را برای ترویج پذیرش، آموزش و شبکه سازی برای حرفه ای ها توسعه می دهد – WP Tavern

«گل سرسبدها (WordCamp ایالات متحده، WordCamp اروپا، WordCamp آسیاجین گفت: این بزرگترین و گسترده ترین رویداد ما باقی خواهد ماند که به طور کامل از انرژی یک جمعیت بزرگ استفاده می کند. “آنها مکانی برای برجسته کردن جدیدترین، بهترین و جالب ترین در وردپرس و جایی هستند که می رویم.”

رید گفت: «به نظر من، این نوع تغییر (که بر کل جامعه وردپرس تأثیر می‌گذارد و ظاهراً بلافاصله مؤثر است) چیزی است که منطقی است در اجلاس انجمن مورد بحث قرار گیرد. از آنجایی که آن کشتی حرکت کرده است، من دوست دارم حداقل بحثی را ببینم که منجر به آن شد.»

من با افراد شگفت انگیز زیادی آشنا شده ام که نقش های متفاوتی در وردپرس دارند، و فکر می کنم ارزش این کار بسیار بالاتر از نشستن در حباب من با افرادی است که کارهای مشابه من انجام می دهند.

رویدادهای وردپرس از طریق آموزش و شبکه سازی در دسترس برای کاربران، سازندگان، طراحان و توسعه دهندگان، جرقه نوآوری و پذیرش می کنند. ما جامعه را با تسریع مهارت‌های قرن 21، فرصت‌های حرفه‌ای و مشارکت برای وردپرس‌سازان امروز و فردا جشن می‌گیریم.

جین هنوز به این سؤالات پاسخ نداده است اما در این اعلامیه گفت که از آنجایی که برگزارکنندگان رویداد با قالب‌های مختلف برای WordCamps آزمایش می‌کنند، «تیم جامعه می‌تواند برنامه رویدادهای کامل ما و نحوه همزیستی رویدادها را مجدداً ارزیابی کند.»


منبع: https://wptavern.com/wordpress-community-team-evolves-wordcamp-format-to-promote-adoption-training-and-networking-for-professionals

پس از همه گیری، تعداد WordCamp ها به کسری از آنچه که بودند کاهش یافت، زیرا مناطق مختلف جهان با موقعیت های بهداشت عمومی منحصر به فرد خود دست و پنجه نرم کردند. تیم جامعه برخی از الزامات WordCamps را کاهش داده بود تا محیطی دلپذیرتر برای مردم ایجاد کند تا بخواهند رویدادهای حضوری را میزبانی کنند.

توسعه دهنده افزونه وردپرس دیوید مک کان نظر داد که بیانیه هدف جدید بیشتر شبیه آموزش و آماده سازی نیروی کار است، برخلاف اینکه قبلاً WordCamps به سمت توانمندسازی داوطلبان گرایش داشت.

تیم جامعه وردپرس عصر جدید WordCamps را در اخیر خود ستایش کرد اعلامیه ترسیم یک تغییر قابل توجه در هدف رویدادها.

آنجلا جین، سازمان‌دهنده انجمن وردپرس که توسط Automattic حمایت می‌شود، گفت: «اتصال، الهام‌بخشی و مشارکت برای وردپرس‌سازان غیرقابل انکار مهم است. با این حال، با بازگشت رویدادها، جوامع می بینند که مردم در مورد رویدادهایی که شرکت می کنند بسیار انتخابی تر هستند و می خواهند بدانند که با شرکت در آن چه چیزی به دست خواهند آورد.

شرکت کنندگان در بحث به شدت طرفدار دادن آزادی بیشتر به برگزارکنندگان رویداد هستند، اما بسیاری از آنها تجربیات غیرقابل جایگزینی در WordCamps در قالب فعلی خود داشته اند که تمایلی به دیدن آن ندارند. راس وینتل، توسعه‌دهنده و مشارکت‌کننده وردپرس اظهار امیدواری کرد که این تغییر در هدف، تنوع در WordCamps را کاهش ندهد.

جین تاکید کرد که وردپرس به تشویق جلسات محلی ادامه خواهد داد. WordCamp های برنامه ریزی شده در حال حاضر (در حال حاضر 14 مورد در آن وجود دارد برنامه برای سال 2023) می تواند مانند قبل ادامه یابد، اما متقاضیان جدید WordCamp تشویق خواهند شد تا با فرمت های جدید آزمایش کنند.

واکنش‌ها به تغییر هدف WordCamp بیشتر مثبت بوده است، اما جامعه سوالاتی در مورد نحوه عملکرد آن دارد. دیوید بیست، که بیش از یک دهه به اجرای WordCamp Miami کمک کرد، می پرسد که چگونه این امر بر جوامع کوچکتر تأثیر می گذارد:

این تغییر همچنین راه را برای قالب‌های رویدادهای متنوع‌تر، مانند کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس‌های غیرمنتظره، نمایشگاه‌های شغلی، و رویدادهای شبکه‌ای خالص باز می‌کند – که قطعاً خارج از WordCamps سنتی قدیمی بوده و به طور رسمی توسط پروژه پشتیبانی نمی‌شوند.

جین گفت که امیدوار است «دوره‌ای از نوآوری و آزمایش این تغییر حیاتی در هدف رویدادهای ما را دنبال کند» که در آن رویدادها برای مخاطبان محدودتر مدیریت می‌شوند و بر نوع خاصی از محتوا یا موضوع تمرکز می‌کنند.

وینتل گفت: «در حالی که فکر می‌کنم تمرکز بر روی مخاطب ارزش دارد، لطفاً WordCamp‌های فعلی را دور نریزید. “من واقعاً معتقدم که یکی از بهترین چیزها در مورد این رویدادها این است که من تنوع جامعه وردپرس را تجربه می کنم و راه های بسیار بسیار متفاوتی را می بینم که وردپرس برای آنها استفاده، گسترش و توسعه داده می شود و من با بسیاری از آنها آشنا می شوم. ، بسیاری از افراد با استعداد از سراسر طیف مشارکت که دارای ایده ها، مهارت ها و تجربیاتی هستند که من ندارم.

در تلاشی برای مدرن کردن این گردهمایی‌ها، تیم به‌روزرسانی زیر را برای هدف رویدادهای وردپرس پیشنهاد کرده است:

من مطمئناً دوست دارم فرمت‌های بیشتری را امتحان کنم، محتوای برجسته‌تر و غیره را ببینم. آیا داشتن مخاطب خاصی در تنظیم محتوا و تبلیغ وردکمپ های محلی ناآگاهانه مخاطبان متنوع تری را جذب نخواهد کرد؟ بسیاری از مردم برای سخنرانی‌ها و سخنرانان خاص به کنفرانس‌ها و WordCamp می‌آیند و برای بقیه در اطراف می‌مانند.

در گذشته، WordCamps قالبی عمدتاً قابل پیش بینی برای ارائه گفتگوهای الهام بخش در مورد کارهای هیجان انگیزی که مردم با وردپرس انجام می دهند، موضوعات تجاری، و آخرین روندها، با فرصت های کوتاه شبکه و یک روز مشارکت کننده به رویداد اضافه شده بود.

سه رید، مشارکت‌کننده بازاریابی، از جین پرسید که چه جلسه تیمی، مشکل GitHub یا سایر بحث‌های مستند برای پیگیری فرآیند تصمیم‌گیری برای این تغییر عمده در WordCamps در دسترس است، زیرا هیچ بحثی در اطلاعیه وجود ندارد.