تیم جامعه وردپرس برای بهبود همکاری، گیت هاب را پیشنهاد می کند – WP Tavern

اگرچه GitHub در درجه اول برای همکاری کد استفاده می شود، تیم جامعه وردپرس در حال بررسی استفاده از این پلت فرم برای استانداردسازی ابزارهای مدیریت پروژه خود است.

تعداد کمی از شرکت کنندگان در بحث نتیجه نگرانی در مورد شفافیت و از دست دادن مسیر مکالمات دارند، زیرا آنها به نمایه های WordPress.org پیوند داده نمی شوند.

گوپال معتقد است که استانداردسازی در GitHub باعث افزایش شفافیت و پاسخگویی می شود و در عین حال از سازمان بهتر با ابزارهایی مانند مسائل، برچسب ها، نقاط عطف و تابلوهای پروژه پشتیبانی می کند.

گوپال گفت: “اگر پس از سه ماهه اول اجماع بر این باشد که این موضوع برای تیم ما مناسب نیست، ما به پروژه های اولیه و شیوه های ردیابی باز می گردیم و بیشتر کاوش می کنیم.”

بحث در مورد هنوز باز است پیشنهاد و گوپال منتشر کرده است نظرسنجی پیشنهادی برای اعضای تیم جامعه تا نظرات خود را در مورد استانداردسازی ارتباطات در GitHub ارائه دهند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-community-team-proposes-adopting-github-for-improved-collaboration

من همچنین می ترسم که بحث ها از این سایت Make به GitHub منتقل شود و ما نباید روحیه مالکیت محتوای خود را از دست بدهیم (پیوند شده به نمایه .org ما) و استفاده از این فضا را برای تصمیم گیری و عمومی از دست بدهیم. بحث هایی مثل این.»

گوپال گفت: “با استفاده از GitHub برای مدیریت پروژه و ردیابی مشکلات، تیم جامعه روش کار ما را استاندارد می کند و سرعت را برای اعضای جدید تیم آسان تر می کند و همکاری بین تیمی موثرتری را امکان پذیر می کند.” “این استانداردسازی همچنین ردیابی پیشرفت، شناسایی مسائل و تصمیم گیری مبتنی بر داده را برای اعضای تیم جامعه آسان تر می کند.”

یک جدید پیشنهادکه توسط نماینده تیم جامعه، لئو گوپال نوشته شده است، مزایای استفاده از GitHub را به عنوان یک ابزار ارتباطی مرکزی بیان می کند. این مزایا شامل بهبود همکاری و ارتباطات با استفاده از سیستم نظردهی پلتفرم و توانایی ردیابی پیشرفت و تعیین وظایف است.

Cap گفت: “همه مزایای دیگر: کنترل نسخه، ردیابی مشارکت دقیق، انواع ابزارهای مدیریت پروژه و غیره، همه را نمی توان در یک ابزار غیر از GitHub یافت، و من نمی توانم آن را به اندازه کافی برای همه چیز توصیه کنم.”

مشارکت در منبع باز می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، اما زمانی که برای دسترسی به صفحات گسترده، تابلوهای trello، گروه‌های Slack و سایر روش‌های ارتباطی تیم، نیاز به ثبت نام برای چندین سرویس دارد، ورود مشارکت‌کنندگان جدید بی‌ضرر دشوار می‌شود.

گوپال گفت: «Trello برای برنامه‌ریزی مورد استفاده قرار می‌گرفت و اغلب تا زمان مرور یا خلاصه‌نویسی فراموش می‌شد. هیچ راهی وجود نداشت که تیم‌های دیگر بدانند که ما روی چه چیزی کار می‌کنیم یا به مکالمه اضافه کنند، مگر اینکه تخته‌های ترلو ما را بیرون بیاورند و اگر پیشنهاد آنها را می‌پذیرفتیم و آن را سنجیدیم.»

میلانا کپ، که از GitHub برای کمک به سازماندهی تیم Documentation برای گزارش مشکلات و خودکارسازی وظایف استفاده می کند، استفاده از این پلتفرم را توصیه کرد و نحوه استفاده تیم Docs از آن را به اشتراک گذاشت.

خوان هرناندو، یکی از اعضای تیم جامعه تحت حمایت Weglot گفت: «حقیقت این است که من در مورد آن مطمئن نیستم. «من فکر می‌کنم تیم جامعه به‌خصوص فنی نیست، و استفاده از GitHub ممکن است موانع خاصی را ایجاد کند که تا کنون نداشتیم. شاید برای بسیاری از مردم باز کردن یک موضوع، درخواست درخواست کشش یا موارد مشابه زندگی روزمره آنها باشد، اما برای دیگران، ممکن است کمی مسدود کننده باشد.

گوپال به این نگرانی پرداخت و بیان کرد که هیچ کدی وجود نخواهد داشت و کاربرانی که می توانند با بردهای Trello کار کنند مشکلی در استفاده از ابزارهای GitHub برای برنامه ریزی نخواهند داشت.

سایر تیم‌های Make، مانند Learn، Hosting، Meta، Marketing و غیره، در حال حاضر با موفقیت از GitHub برای مدیریت ارتباطات و اولویت‌بندی پروژه‌ها استفاده می‌کنند. گوپال به تیم جامعه پیشنهاد می‌کند از تلاش‌هایشان درس بگیرند و این روش‌های ابزارسازی را برای یک چهارم به عنوان آزمایش بکار گیرند.

گوپال گفت استفاده از GitHub به تیم این امکان را می‌دهد تا مزایایی مانند اتوماسیون، تکالیف و همکاری بین تیمی را با قابلیت‌های گزارش‌دهی پیشرفته ترکیب کند. به طور کلی، GitHub این پتانسیل را دارد که دیده شدن کار خود را برای کسانی که در بین تیم‌ها همکاری می‌کنند، افزایش دهد.