تیم تم وردپرس طرح تم های جامعه را پیشنهاد می کند – WP Tavern

بحث پاتوق بعدی Themes Team بر اهداف و هدف این ابتکار متمرکز خواهد بود. فرصت‌های مشارکت برای همه سطوح مهارت، از جمله طراحی، کدنویسی، آزمایش و بررسی موضوعات در دسترس خواهد بود. اگر می‌خواهید در این پروژه کمک کنید، تیم از افراد دعوت می‌کند تا به Hangout بعدی بپیوندند سه شنبه، 7 مارس 2023، ساعت 10:00 صبح EST. RSVP حضور آنلاین الزامی است


منبع: https://wptavern.com/wordpress-themes-team-proposes-community-themes-initiative

کابررا گفت: “هدف این است که گروهی از افراد را گرد هم بیاوریم تا تم های بلوکی را در طول سال به همان شیوه ای که تم های پیش فرض ساخته می شوند بسازند.” او دلایل دیگری را برای این پیشنهاد ذکر کرد، از جمله نیاز به افزایش تعداد و تنوع مضامین بلوک با کیفیت در فهرست، و استفاده از شتاب جامعه در مواقعی که هیچ موضوع پیش‌فرضی به طور فعال توسعه نمی‌یابد.

ابتکار جدید Community Themes ممکن است برای توسعه‌دهندگان تم که هنوز در حال ورود به طرح‌های بلاک هستند و همچنین جامعه‌ای از سازندگان حمایت‌کننده که یکدیگر را برای ایجاد تم‌هایی که با جدیدترین و بهترین ویژگی‌های وردپرس سازگار است تشویق می‌کنند، راه‌اندازی آسان‌تری ارائه دهد.

واقعیت این است که هنوز تم بلوکی کافی در دسترس جامعه نیست و تعداد فعلی آن 247 است. سال گذشته، پروژه وردپرس از هدف خود برای دریافت 500 تم بلوک در مخزن تا پایان سال 2022 کوتاهی کرد. الگوها و سهولت درج بلوک‌ها در قالب‌ها به کاربران انعطاف‌پذیری طراحی بیشتری نسبت به قبل می‌دهد، بنابراین چشم‌انداز تم‌ها به آرامی در حال تغییر است، اما هیچ جایگزینی برای یافتن طرح موضوعی که فقط کار می‌کند و فعال کردن آن با یک کلیک وجود ندارد.

نمایندگان تیم قالب های وردپرس به دنبال این هستند که مشارکت کنندگان شتابی را که در ایجاد تغییرات سبک تم بیست و سه با راه‌اندازی یک طرح جدید «موضوعات انجمن».. پیش از انتشار وردپرس 6.1، 19 طراح از هشت کشور، 38 نوع سبک منحصر به فرد را ساختند و 10 مورد برای ارسال با انتشار انتخاب شدند. در آن زمان، مشارکت کنندگان مورد بحث قرار گرفت یک پروژه تم کودک با تغییرات سبک اضافی برای Twenty Twenty-Three.

مگی کابررا، مشارکت کننده اصلی با حمایت خودکار منتشر شده پیشنهادی که به دنبال گسترش این دوره جدید افزایش مشارکت در طراحی از طریق پروژه موضوعات جامعه است.