تیم بررسی پلاگین وردپرس 6 داوطلب جدید حمایت شده اضافه می کند، برنامه های کاربردی را باز می کند – WP Tavern

از لحاظ تاریخی، تیم بررسی پلاگین گردش مالی بسیار کمی داشته است، اما یک محصول جدید متشکل از شش داوطلب حمایت شده، حدود 50+ ساعت در هفته کمک خواهند کرد. اعضای جدید شامل دیوید پرز، ایوان هرمان، فرانسیسکو تورس، لوک کاربیس، برج مارتا، و پاکو مارکانته. تلاش های آنها در حال حاضر مورد تقاضا است زیرا آنها برای مقابله با تعداد زیادی از افزونه ها تلاش می کنند.

عصر جدیدی برای تیم بررسی افزونه WordPress.org آغاز شده است. میکا اپستاین که در یک دهه گذشته خدمت کرده است، کناره گیری می کند، اما نه قبلا راه اندازی یک خدمه جدید از داوطلبان.

اپستین داوطلبان بیشتری را تشویق می‌کند تا اگر حداقل پنج ساعت در هفته به تیم اختصاص دهند، درخواست دهند، زیرا هنوز هم می‌توانند از کمک بیشتری استفاده کنند. اعضای تیم آینده می توانند درخواست ارسال کنید، که توسط اعضای فعلی تیم ارزیابی خواهد شد. از متقاضیان خواسته می‌شود که نمونه‌هایی از افزونه‌هایی را که کدگذاری کرده‌اند ارسال کنند تا تجربه‌شان را نشان دهند، ارجاع دهند و برخی از مشارکت‌های خود را در پروژه توضیح دهند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-plugin-review-team-adds-6-new-sponsored-volunteers-opens-applications

اپستین گفت: “با توجه به ماهیت کاری که تیم انجام می دهد، پیوستن به این تیم کمی متفاوت از سایرین است: هر عضو جدید قبل از انتخاب شدن، فرآیند بررسی توسط اعضای فعلی تیم را طی می کند.” «برخی از چیزهایی که تیم به دنبال آن است عبارتند از: سابقه کار خوب به عنوان یک توسعه دهنده افزونه. توانایی برقراری ارتباط شفاف، مهربانانه و سازنده – هم با سایر توسعه دهندگان و هم با کاربران؛ علاقه به بهبود ابزارها و فرآیندها؛ و مهارت های همکاری و مدیریت تعارض عالی.»

این تیم مسئول تأیید افزونه‌های ارسال‌شده جدید، حفظ کتابچه راهنمای بررسی افزونه‌ها، و همچنین بررسی هرگونه مشکل امنیتی گزارش‌شده و نقض دستورالعمل‌ها است.