تیم بازاریابی وردپرس کمپین “از وبلاگ ها تا بلوک ها” را در آستانه بیستمین سالگرد راه اندازی می کند – WP Tavern

تیم بازاریابی وردپرس کمپین جدیدی به نام “از وبلاگ تا بلوک” در پیش بینی بیستمین سالگرد آینده پروژه. انجمن وردپرس است جشن گرفتن این نقطه عطف بزرگ از طریق مختلف فعالیت ها و جلسات محلی که در سراسر جهان در ماه می برگزار می شود.

درخواست‌های روزانه از 7 مه آغاز می‌شوند و تا بیستمین سالگرد در 27 می ادامه خواهند داشت. آنها به جامعه فرصتی می‌دهند تا در مورد معنای وردپرس برای آنها، تجربیات و نقاط عطف شخصی در این راه فکر کنند.

شرکت‌کنندگان تشویق می‌شوند از هشتگ #WP20 استفاده کنند و ممکن است واجد شرایط دریافت شناخت از تیم بازاریابی در قالب نشان نمایه WordPress.org. کسانی که قبل از WordCamp US در ماه آگوست در همه 20 درخواست منتشر می کنند، ممکن است قدردانی های نامشخص دیگری نیز دریافت کنند. مشترک شدن در وبلاگ بازاریابی برای دریافت تمام درخواست‌ها در صندوق ورودی خود.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-marketing-team-launches-from-blogs-to-blocks-campaign-ahead-of-20th-anniversary

این کمپین جدید به مدت 20 روز از اعلان های مرتبط با وردپرس برای کاربران برای شرکت در اقدامات مختلف طراحی شده برای شروع مکالمات و تحریک خاطرات استفاده می کند. درخواست‌های روزانه برای روش‌های مختلف مشارکت از طریق وبلاگ‌نویسی، توسعه، طراحی، عکاسی و اجتماع منتشر خواهد شد. برای مثال، ممکن است از شرکت‌کنندگان دعوت شود تا عکس‌ها را در فهرست عکس وردپرس ارسال کنند، ویدیوها، آثار هنری را پست کنند یا بلوک یا موضوعی را که ایجاد کرده‌اند به اشتراک بگذارند.

“هر عمل روزانه نماد میلیون ها اقدام فردی است که گرد هم آمده اند تا وردپرس را به آنچه امروز است تبدیل کنند.”

«از وبلاگ ها تا بلوک ها Sé Reed، یکی از همکاران تیم بازاریابی، گفت: لحظاتی عمدی را برای جامعه وردپرس ایجاد می‌کند تا درباره سفری که تاکنون رفته‌ایم فکر کنند و در مورد آنچه که در راه است رویاپردازی کنند.