تیم اسناد وردپرس میزبان اولین روز مشارکت کننده آنلاین خود، 25 اکتبر 2022 – WP Tavern

Cap گفت: “هدف اصلی این است که با بسیاری از وظایف موجود در تیم پشت سر بگذاریم، اما همچنین فرصتی برای همه مشارکت کنندگان برای ملاقات، همکاری در زمان واقعی و کمک به همه مشارکت کنندگان جدید است که به هر نوع کمکی نیاز دارند.”

این رویداد مجازی اولین رویداد در نوع خود برای تیم Documentation خواهد بود، اما از سایر تیم‌های مشارکت‌کننده، از جمله تیم‌های Polyglots و Accessibility پیروی می‌کند که میزبان رویدادهای جهانی بسیار موفقی بوده‌اند که شامل مشارکت و عضویت هستند. این نوع گردهمایی‌های مجازی به مشارکت‌کنندگان کمک می‌کنند تا با هم ارتباط برقرار کنند و نام‌ها را برای چهره‌ها قرار دهند

مشارکت‌کنندگان جدید تشویق می‌شوند که در آن شرکت کنند، حتی اگر فقط برای مدت کوتاهی طول بکشد تا ببینند که مشارکت مستندات چیست. Cap از همه کسانی که قصد شرکت دارند درخواست کرد نام خود را در GitHub بگذارند موضوع تقدیم به روز همیار مراحل شروع مشارکت را تشریح می‌کند و فهرستی از بلیط‌هایی را که در انتظار بررسی محتوا برای اسناد قدیمی‌تر و همچنین ویرایشگر بلوک جدیدتر و بلیط‌های مستندات کاربر نهایی هستند، برجسته می‌کند. به عنوان مثال، هیئت مدیره پروژه به طور خاص برای وجود دارد بلیط های اولویت بالا باقی مانده برای 6.1.

تیم مستندسازی این رویداد را آغاز خواهد کرد سه شنبه، 25 اکتبر 2022، ساعت 06:00 EDT و به مدت 10 ساعت اجرا خواهد شد. شرکت کنندگان می توانند از طریق زوم بپیوندید و نیازی به ماندن برای مدت طولانی نیست.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-documentation-team-to-host-its-first-online-contributor-day-october-25-2022

تیم اسناد وردپرس خواهد بود میزبانی یک روز مشارکت کننده آنلاین در 25 اکتبر 2022، قبل از انتشار پیش بینی شده 6.1 وردپرس در هفته بعد. میلانا کپ، که سال ها در تیم Documentation به صورت داوطلبانه فعالیت می کند و در حال حاضر توسط XWP حمایت می شود، این رویداد را در این هفته اعلام کرد.