تیم آموزشی وردپرس به دنبال بازخورد با نظرسنجی یادگیرنده فردی – WP Tavern است

در سال 2022، 12000 نفر در این دوره شرکت کردند Learn.WordPress.org. کاتالوگ دوره رشد کرده و همه چیز را در بر می گیرد شروع کار با وردپرس به ساخت بلوک های سفارشی، علاوه بر 140 کوتاهتر آموزش ها، و یک جریان تقریباً مداوم از زنده کارگاه های آنلاین.

تیم آموزشی وردپرس یک مطلب را منتشر کرده است نظرسنجی فردی یادگیرنده به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل نیازها برای منابع رایگان موجود در Learn WordPress. این اولین مرحله در پروژه است که هدف آن گسترش و بهبود مواد تولید شده توسط مشارکت کنندگان است. تقریباً پنج دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود و چند سؤال اساسی جمعیت شناختی را پوشش می دهد. روشهای یادگیری، و همچنین علاقه پاسخ دهندگان به امکان برنامه صدور گواهینامه وردپرس را می سنجد.

این نظرسنجی برای همه کسانی که از منابع Learn WordPress استفاده کرده اند و همچنین کسانی که هنوز آنها را کاوش نکرده اند آزاد است. اگر چند دقیقه وقت دارید، در نظرسنجی شرکت کنید و بازخورد ارسال کنید برای کمک به مفیدتر کردن منابع در آینده.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-training-team-seeks-feedback-with-individual-learner-survey

در سال 2020، وردپرس شروع به اولویت بندی آموزش به عنوان حیاتی در آینده پروژه کرد و Learn.WordPress را برای پشتیبانی از زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته با محتوای آموزشی رایگان راه اندازی کرد. در طول دو سال گذشته، تیم آموزشی وردپرس در ساخت و گسترش این منبع با فرصت‌های یادگیری همزمان و ناهمزمان و همچنین برنامه‌های درسی قابل دانلود برای مدرسان برای استفاده در محیط‌های زنده نقش مهمی ایفا کرده است.