تیم آموزشی وردپرس به دنبال بازخورد با نظرسنجی یادگیرنده فردی – WP Tavern است

این نظرسنجی برای همه کسانی که از منابع Learn WordPress استفاده کرده اند و همچنین کسانی که هنوز آنها را کاوش نکرده اند آزاد است. اگر چند دقیقه وقت دارید، در نظرسنجی شرکت کنید و بازخورد ارسال کنید برای کمک به مفیدتر کردن منابع در آینده.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-training-team-seeks-feedback-with-individual-learner-survey

تیم آموزشی وردپرس یک مطلب را منتشر کرده است نظرسنجی فردی یادگیرنده به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل نیازها برای منابع رایگان موجود در Learn WordPress. این اولین مرحله در پروژه است که هدف آن گسترش و بهبود مواد تولید شده توسط مشارکت کنندگان است. تقریباً پنج دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود و چند سؤال اساسی جمعیت شناختی را پوشش می دهد. روشهای یادگیری، و همچنین علاقه پاسخ دهندگان به امکان برنامه صدور گواهینامه وردپرس را می سنجد.

در سال 2020، وردپرس شروع به اولویت بندی آموزش به عنوان حیاتی در آینده پروژه کرد و Learn.WordPress را برای پشتیبانی از زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته با محتوای آموزشی رایگان راه اندازی کرد. در طول دو سال گذشته، تیم آموزشی وردپرس در ساخت و گسترش این منبع با فرصت‌های یادگیری همزمان و ناهمزمان و همچنین برنامه‌های درسی قابل دانلود برای مدرسان برای استفاده در محیط‌های زنده نقش مهمی ایفا کرده است.

در سال 2022، 12000 نفر در این دوره شرکت کردند Learn.WordPress.org. کاتالوگ دوره رشد کرده و همه چیز را در بر می گیرد شروع کار با وردپرس به ساخت بلوک های سفارشی، علاوه بر 140 کوتاهتر آموزش ها، و یک جریان تقریباً مداوم از زنده کارگاه های آنلاین.