توییتر دسترسی WordPress.com به API توییتر را تعلیق کرد، اشتراک‌گذاری اجتماعی Jetpack را شکست – WP Tavern

توییتر راه اندازی شد سطوح دسترسی API جدید آن در 29 مارس 2023. دسترسی به لایه Enterprise نیاز به یک فرآیند برنامه دارد. طی 30 روز آینده، توییتر سطوح دسترسی قبلی خود را منسوخ می کند و توسعه دهندگان را تشویق می کند تا در اسرع وقت به سطوح جدید مهاجرت کنند تا از اختلال جلوگیری شود.
منبع: https://wptavern.com/twitter-suspends-wordpress-coms-access-to-twitter-api-breaking-jetpack-social-sharing

چندین کاربر پرسیدند که آیا در صورت عدم رفع مشکل، بازپرداخت در راه است، زیرا اشتراک گذاری خودکار در فیس بوک و توییتر یکی از دلایل اصلی مشترک شدن مشتریان در این سرویس است.

API ویژگی‌هایی مانند اتصال توییتر Jetpack Social را فعال می‌کند. کاربرانی که برای توییت کردن خودکار پست‌های منتشر شده خود به این ماژول Jetpack اعتماد می‌کنند، تا زمانی که این مشکل برطرف نشود، خطاهایی را در داشبورد مشاهده خواهند کرد.

توییتر دسترسی WordPress.com به API توییتر را به حالت تعلیق درآورد بدون اطلاع دیروز نمایندگان WordPress.com نمی دانند چرا دسترسی آنها در حال حاضر مسدود شده است، اما در تلاش برای بازیابی آن هستند.

WordPress.com توصیه کرد که اتصال مجدد در حال حاضر کارساز نخواهد بود، و همچنین تلاش برای ایجاد یک اتصال جدید انجام نخواهد شد. اتصال به سایر شبکه های اجتماعی همچنان فعال است.

در سایت‌های انتشارات بزرگ، برخی از نویسندگان ممکن است ندانند که عملکرد توییت خودکار خراب است. در حال حاضر، راه حل این است که پست های منتشر شده را به صورت دستی توییت کنید.