توسعه وردپرس 6.3 برای پایان دادن به فاز 2 گوتنبرگ – WP Tavern آغاز می شود

چرخه توسعه وردپرس 6.3 آغاز شده است و کار بر روی لیست بلندپروازانه ای از ویژگی هایی که در نسخه اصلی آینده معرفی خواهند شد در حال انجام است. خواهد شد درپوش فاز 2 پروژه گوتنبرگ، با تاکید بر صیقل دادن ویژگی‌های سفارشی‌سازی و آسان‌تر کردن استفاده از آنها.

این نسخه قصد دارد ویرایش صفحات، مدیریت پیمایش و تنظیم سبک ها را مستقیماً در ویرایشگر سایت برای کاربران آسان کند. همچنین به دنبال ارائه اطلاعات دقیق و مرتبط هنگام کاوش در بخش‌های مختلف سایت است، مانند نمایش تعداد پست‌ها در هر صفحه هنگام مشاهده قالب‌های وبلاگ مرتبط.

وردپرس 6.3 ویرایشگر Triage یکی از رهبران آن مک کارتی منتشر کرد نقشه راه به 6.3 این هفته، که خلاصه ای از انتظارات کاربران را نشان می دهد:

معمار اصلی گوتنبرگ ماتیاس ونتورا خواهد بود پیشرو وردپرس 6.3. بتا 1 کمی بیشتر از یک ماه دیگر در 27 ژوئن 2023، با RC 1 در 18 جولای و انتشار عمومی برای 8 آگوست برنامه ریزی شده است.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-3-development-kicks-off-to-conclude-gutenberg-phase-2

مک کارتی گفت: “مثل همیشه، آنچه در اینجا به اشتراک گذاشته می شود به طور فعال دنبال می شود، اما لزوماً به این معنی نیست که هر کدام به نسخه نهایی وردپرس 6.3 راه پیدا می کنند.”

علاوه بر صیقل دادن و تکمیل فاز 2، پست مک کارتی ویژگی های جدیدی را که در راه است تشریح می کند. در اینجا چند مورد از نکات برجسته ذکر شده است:

این یک نگاه اجمالی به برخی از ویژگی های کاربر است که ممکن است در وردپرس 6.3 ارائه شود، اما نقشه راه شامل موارد بسیار بیشتر، اسکرین شات ها و دموهای سریع است.