توسعه دهندگان وردپرس در حال آزمایش با Gutenberg-Native AI Block و دستیاران محتوا هستند – WP Tavern

هویل به همان اندازه به آینده هوش مصنوعی ادغام شده در ابزارهای وردپرس خوش بین است. دیدن اینکه آیا کمک خلبان هوش مصنوعی بومی گوتنبرگ او می تواند به بلوک های داخل ویرایشگر سایت گسترش یابد، هیجان انگیز خواهد بود تا بدون نیاز به کلیک بر روی ابزارها، یک تجربه طراحی با هدایت متنی را ارائه دهد.

“گذراندن از طریق این پروژه من را متقاعد کرد که LLMs [Large Language Model] هویل گفت، پتانسیل بسیار بیشتری نسبت به آن چیزی که من به آنها اعتبار می دادم، دارند. “به نظر می رسد هنوز چیزهای زیادی برای کشف توانایی های مدل ها وجود دارد.

هر چه وردپرس بیشتر شود افزونه هایی برای محتوا و تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی، چت ربات ها و دستیارها در فهرست رسمی قرار می گیرند، توسعه دهندگان شروع به کاوش در یکپارچگی عمیق تر با ویرایشگر بلوک می کنند. با حرکت فراتر از تولیدکننده‌های محتوای اولیه که در یک پلاگین با هم ترکیب شده‌اند، ابزارهایی که توسعه‌دهندگان امروز با آن‌ها آزمایش می‌کنند، تجربه‌ای عمیق‌تر یکپارچه‌تر را ارائه می‌کنند که به‌عنوان یک توسعه طبیعی از قابلیت‌های آن با ویرایشگر بلاک کار می‌کند.

کپی پیست پاراگراف‌ها بین ChatGPT و وردپرس فقط تا اینجا پیش می‌رود، در حالی که ابزارهایی که مستقیماً در ویرایشگر برای تولید طرح‌بندی بلوک، پیوند خودکار، قالب‌بندی، خلاصه‌سازی ترجمه و بیشتر جاسازی شده‌اند، دنیایی از فرصت‌ها و بهره‌وری را برای سازندگان محتوا باز می‌کنند. “

منیر کمال، توسعه دهنده وردپرس و بنیانگذار گوتنبرگ هاب، یک نویسنده هوش مصنوعی بومی با رابط کاربری مشابه با ابزار پیش نمایش Hoyle ایجاد کرده است، زیرا هر دو از این ابزار الهام گرفته شده اند. برنامه مفهوم. ویدئوی پیش‌نمایش او توانایی‌های بسیار بیشتری را نسبت به تولیدکنندگان محتوای قبلی هوش مصنوعی برای وردپرس نشان می‌دهد.

کمال: “با پیشرفت روزافزون در فناوری هوش مصنوعی، به لطف OpenAI برای جهش، من معتقدم که این امر به بخشی جدایی ناپذیرتر از وبلاگ نویسی تبدیل خواهد شد.” گفت وقتی در مورد هوش مصنوعی و آینده وبلاگ نویسی پرسیده شد. این می تواند به تولید ایده، بهبود گرامر و ساختار و حتی بهینه سازی سئو کمک کند.

من در حال کار بر روی یک خلبان هوش مصنوعی بومی وردپرس گوتنبرگ هستم. هنگامی که GPT را برای “گوتنبرگ صحبت کنم” دریافت کردم، نتایج برای من بسیار شگفت انگیز بود. pic.twitter.com/adEfkPRHcb

– جو هویل (@joe_hoyle) 6 آوریل 2023

هفته گذشته جو هویل، مدیر ارشد فناوری ساخت انسان منتشر شده یک پیش‌نمایش اولیه از هوش مصنوعی مولد که به‌طور بومی در ویرایشگر بلوک ادغام شده است، همراه با ویدئویی که اعلان‌هایی را نشان می‌دهد که در بلوک‌های مختلف کار می‌کنند.
منبع: https://wptavern.com/wordpress-developers-are-experimenting-with-gutenberg-native-ai-block-and-content-assistants

کمال از GPT API استفاده کرده است تا گزینه‌های بیشتری را به نویسنده هوش مصنوعی اضافه کند، از جمله توانایی بازنویسی، بهبود متن تولید شده، اصلاح دستور زبان، ساده‌سازی زبان، کوتاه‌تر کردن، طولانی‌تر کردن آن و ترجمه. او قصد دارد آن را به عنوان یک پلاگین تجاری در خود منتشر کند فروشگاه گوتنبرگ هاب وقتی آماده شد