تم نمونه کارها مبتنی بر بلوک رایگان با پشتیبانی از ویرایش کامل سایت – WP Tavern

Axton شامل 17 قالب ویرایش کامل سایت و 9 بخش قالب است که کاربران را قادر می سازد تا به سرعت تغییراتی در طرح بندی صفحه اول، پست های تکی، صفحه وبلاگ، نتایج جستجو و موارد دیگر ایجاد کنند. همچنین شامل یک الگوی خالی برای یک صفحه تمیز هنگام ایجاد صفحات کاملاً سفارشی است.

برخی از گزینه های طرح بندی که کاربران ممکن است قبلاً از طریق یک قالب صفحه قبل از FSE پیاده سازی کرده باشند، اکنون به عنوان الگوهای قابل تنظیم در دسترس هستند. به عنوان مثال، Axton الگوهای “نوار کناری وبلاگ در سمت چپ” و “نوار کناری وبلاگ در سمت راست” را ارائه می دهد که می توانند در یک الگو قرار داده شوند و کاربران می توانند به راحتی ترازها، رنگ پس زمینه، تایپوگرافی و موارد دیگر را دستکاری کنند.

الگوی “تماس با ما” با افزونه فرم تماس 7 کار می کند. پس از قرار دادن الگو از کاربران خواسته می شود که آن را نصب کنند.

به طور کلی، Axton یک تم زیبا طراحی شده است که به کاربران یک نقطه شروع قوی برای راه اندازی یک وب سایت نمونه کارها یا تجاری با انعطاف پذیری و گزینه های قالب بیشتری نسبت به اکثر سایت ها می دهد. Catch Themes همچنین دارای یک پلاگین حرفه ای است که شامل بلوک های سفارشی برای مطالعه موردی، ویدیوی بازشو، برگه ها، سنگ تراشی، جستجوی سرصفحه، و نوار مهارت، همراه با الگوهای پیشرفته مانند جداول قیمت، نمایش لوگو و توصیفات است.

پس از فعال کردن تم، دکمه Customize ویرایشگر سایت را با صفحه اصلی که تقریباً با نسخه نمایشی مطابقت دارد راه اندازی می کند تا کاربران مجبور نباشند از یک صفحه خالی شروع کنند.

کل نسخه ی نمایشی تم سایت به صورت تکه‌ای به صورت الگو موجود است، بنابراین کاربران می‌توانند آن‌ها را بکشند و رها کنند و آن‌ها را مطابق با نیاز خود ترکیب و مطابقت دهند. حتی راهنمای سبک را می توان از طریق یک الگو در محتوا قرار داد. هدر Axton همچنین به عنوان الگوی “Hader with Search Bar” موجود است که بلوک ها را در یک آرایش از پیش طراحی شده قرار می دهد که کاملاً در اندازه های مختلف دستگاه پاسخگو است.

این تم دارای بیش از 15 الگوی بلوک، 17 قالب ویرایش کامل سایت (FSE) و نه بخش قالب است. کاربران می توانند کار خود را با رسانه هدر، محتوای قهرمان و الگوهای محتوای ویژه در هر نقطه از سایت به نمایش بگذارند.

تم ویرایش کامل سایت Axton

بررسی کنید مستندات در وب سایت Catch Themes برای بازدید از نحوه استفاده از ویژگی های تم. آکستون به صورت رایگان از دایرکتوری تم های وردپرس در دسترس است. انتشار آن تعداد مضامین بلوک فهرست را به 94 می رساند.


منبع: https://wptavern.com/axton-a-free-block-based-portfolio-theme-with-full-site-editing-supportآکستون یک افزودنی زیبا جدید به فهرست تم های وردپرس از تیم در است تم ها را بگیر. کسانی که منتظر تم‌های کامل‌تر با قابلیت ویرایش هستند که فراتر از یک طرح‌بندی ساده وبلاگ‌نویسی هستند، باید نگاهی به Axton داشته باشند، زیرا برای نمونه کارها، ویترین عکاسی یا حتی یک وب‌سایت تجاری مناسب است.