تم بلوکی جدید از Automattic – WP Tavern

Automattic تم بلوکی جدیدی به نام منتشر کرده است بلندی صدا که در WordPress.com و WordPress.org موجود است. این یک تم هنری و نظری بر اساس این شرکت است بلوک بوم تم شروع اگرچه شرح مختصر Loudness نشان می‌دهد که این موضوع برای «موسیقی و یادگیری» ایجاد شده است، طراحی و الگوهای سفارشی خود را به موارد مختلف استفاده می‌کنند. به راحتی می توان از آن برای ایجاد یک وب سایت رویداد سریع با تهیه بلیط، نمونه کار یک هنرمند یا حتی یک وبلاگ شخصی استفاده کرد.

دو تصویر برای استفاده در قسمت هدر یا برای شکستن طرح گنجانده شده است. آنها را می توان به راحتی با یک عکس یا یک تصویر سفارشی از منبع دیگری جایگزین کرد.

نصب و فعال سازی تم در یک وب سایت جدید تجربه خوبی را به کاربران ارائه می دهد، زیرا به طور خودکار همه چیز را در طراحی در جای خود قرار می دهد دقیقاً مانند نسخه ی نمایشی زنده در WordPress.com. کاربران مجبور نیستند بفهمند که کدام الگوها را اضافه کنند تا شبیه نسخه نمایشی شوند.

Loudness 12 الگوی بلوک سفارشی را بسته بندی می کند که می توان آنها را در WordPress.org پیش نمایش کرد. سازماندهی الگو در این موضوع می‌تواند بهبود یابد، زیرا الگوهای Loudness با انتخاب‌هایی از فهرست الگو در هم آمیخته می‌شوند. تشخیص اینکه کدام یک به موضوع تعلق دارند کار آسانی نیست. برای افرادی که دوست دارند فقط از الگوهای موجود در تم استفاده کنند تا طرح را محکم نگه دارند، زمانی که یک تم یک برچسب سفارشی در کاوشگر الگو برای الگوهای خودش ایجاد کند، بسیار آسان‌تر است.

در نسخه ی نمایشی، یک الگوی سؤالات متداول با عرض کامل با طرح رنگ تیره، که با دیگر عناصر طراحی عجیب و غریب در موضوع مطابقت دارد، دیده نمی شود.

بلندی صدا یک تم بلوک منحصر به فرد است که تأثیری قوی ایجاد می کند و می تواند به طور خلاقانه در انواع مختلف وب سایت ها – از رویدادها گرفته تا وبلاگ ها تا مشاغل و آژانس ها – اعمال شود. موضوع این است به صورت رایگان از WordPress.org در دسترس است و همچنین در WordPress.com در دسترس کاربران است.


منبع: https://wptavern.com/loudness-a-new-block-theme-from-automattic

تایپوگرافی Loudness دارای ترکیبی پر انرژی از sans-serif است روبیک فونت برای هدر و دی ام مونو برای متن پاراگراف طراحی تایپ و توسعه فونت برای DM Mono سفارش داده شد ریخته گری کولوفون، یک ریخته گری نوع برنده جایزه مستقر در لندن.

علاوه بر الگوی مربیان و جدول قیمت نشان داده شده در نسخه ی نمایشی، Loudness شامل طرح های هنری برای الگوی pullquote و بخشی از متن بزرگ است.

بلندی صدا شامل هیچ گونه تغییر سبک نمی شود، احتمالاً به این دلیل که بیشتر الگوها به شدت به پالت رنگ تعیین شده وابسته هستند. اگرچه کاربران می توانند آن را در ویرایشگر سایت تغییر دهند، اما نتایج ممکن است در هنگام استفاده از تصاویر در طراحی سایت، آنطور که انتظار می رود هماهنگ نباشد.