تم‌های پیش‌فرض قدیمی وردپرس برای بسته‌بندی فونت‌های Google به صورت محلی به‌روزرسانی شدند – WP Tavern

تیم تم های وردپرس به شدت از نویسندگان قالب خواسته است که به وب فونت های میزبانی شده محلی روی بیاورند و انتظار می رود که فونت های میزبانی شده از راه دور را به دنبال به روز رسانی تم های پیش فرض قدیمی وردپرس به طور رسمی ممنوع کنند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-legacy-default-themes-updated-to-bundle-google-fonts-locally

همه تم های پیش فرض از Twenty Twelve تا Twenty Seventeen به روز شده اند. این فرآیند نه ماه پیش آغاز شد، اما این رویکرد مدتی طول کشید تا مشارکت کنندگان اصلاح شوند. همانطور که جاناتان دسروسیرز، مشارکت کننده اصلی در وردپرس توضیح داد، به‌روزرسانی تم‌های پیش‌فرض معمولاً با هماهنگی نسخه‌های اصلی و فرعی وردپرس انجام می‌شود. بلیط.

مشارکت‌کنندگان وردپرس تم‌های پیش‌فرض قدیمی را به‌روزرسانی کرده‌اند تا فونت‌های Google را به‌صورت محلی در پوشه تم، به‌جای بارگیری آن‌ها از سرورهای Google، دسته‌بندی کنند. در سال‌های گذشته، بارگیری فونت‌ها از Google CDN به دلایل عملکرد توصیه‌شده بود، اما نگرانی‌های جدیدی در مورد حفظ حریم خصوصی بدنبال یک پرونده قضایی آلمانی ظاهر شد که مالک وب‌سایت را به دلیل نقض GDPR با استفاده از وب فونت‌های میزبانی شده توسط Google جریمه کرد.

Desrosiers گفت: «دلیل اینکه معمولاً به‌روزرسانی‌ها هماهنگ می‌شوند این است که تم‌ها معمولاً به‌روزرسانی می‌شوند تا با نسخه‌های جدید وردپرس سازگار باشند، بنابراین انتشار همزمان بسیار منطقی است». همچنین، تعداد مشارکت‌کنندگانی که بر روی بلیط‌های درون مولفه تم‌های همراه تمرکز می‌کنند، معمولاً بسیار کم است، مگر اینکه به این مشکلات سازگاری رسیدگی شود.»

یادداشت توسعه‌دهنده برای همراهی این به‌روزرسانی‌ها با تم‌های پیش‌فرض قدیمی بود منتشر شده به WordPress.org. این شامل نمونه‌های کدی برای ارائه یک شیوه نامه جدید از دایرکتوری موضوع، اصلاح سبک ویرایشگر در یک تابع تنظیم تم سفارشی، حذف صفحه سبک فونت، و شامل مجموعه‌ای از فونت‌های سفارشی در یک تم فرزند است. این تغییر به‌ویژه بر کسانی تأثیر می‌گذارد که برگه سبک فونت را در یک تم فرزند از این تم‌های پیش‌فرض یا یک افزونه ویرایش یا حذف کرده‌اند.