تماشای WordCamp Asia 2023 از طریق پخش زنده از 17 تا 19 فوریه – WP Tavern

علاقه مندان به وردپرس از سراسر جهان سفر خود را برای شرکت در افتتاحیه WordCamp Asia که در بانکوک، تایلند، 17 تا 19 فوریه برگزار می شود، آغاز می کنند. برگزارکنندگان انتظار دارند 1500 شرکت کننده در این رویداد پرچمدار جدید شرکت کنند. برای کسانی که نمی‌توانند حضوری در آن شرکت کنند، پخش مستقیم جلسات از کنفرانس روزهای بعد از روز مشارکت‌کننده، که از روز اول آغاز می‌شود، پخش می‌شود.

موضوعاتی برای هر سطح تجربه وجود دارد – از راه اندازی وبلاگ وردپرس به عملکرد و مقیاس پذیری پیشرفته برای توسعه دهندگان PHP. شرکت کنندگان می توانند یاد بگیرند که چگونه راه اندازی یک کسب و کار اشتراکی با SaaS و FSE بدون کد (ویرایش کامل سایت). نویسندگان تم می توانند یاد بگیرند نحوه کسب درآمد در دوران تم های بلوکی و صاحبان وب سایت می توانند کاوش کنند استفاده از ترجمه هوش مصنوعی برای ترجمه وب سایت های خود برای یافتن مخاطب گسترده تری WordCamp Asia همچنین دارای چند جلسه در مورد مشاغل است، از جمله مشاغل غیر فنی در بازار وردپرس و تغییر شغل از رشته پزشکی به وردپرس. این فقط یک نمونه کوچک از موضوعات جالبی است که در WordCamp آسیا مورد بحث قرار خواهد گرفت.

را برنامه پخش زنده تاریخ ها و زمان ها را در مناطق زمانی محلی بازدیدکنندگان نشان می دهد. بسته به جایی که در جهان هستید، ممکن است گرفتن برخی از جلسات دشوار باشد، اما رویداد نیز ضبط خواهد شد. شرکت‌کنندگان مجازی می‌توانند جلساتی را که علاقه‌مند به تماشای آن‌ها هستند مورد علاقه خود قرار دهند و برای پیگیری آن‌ها را با ایمیل ارسال کنند.

مت مولنوگ برای AMA ملحق خواهد شد در 18 فوریه، در آهنگ 1، که همچنین به صورت زنده به آهنگ های 2 و 3 پخش خواهد شد.

در طول این رویداد، برگزارکنندگان قصد دارند مکان بعدی WordCamp آسیا را که در سال 2024 برگزار می شود، اعلام کنند. نائوکو تاکانویکی از برگزارکنندگان، هفته گذشته به پادکست WP Tavern Jukebox پیوست تا در مورد فرآیند سازماندهی و اهمیت میزبانی وردپرس اولین رویداد شاخص خود در آسیا بحث کند. برای چشم‌انداز بیشتر این رویداد، که سال‌ها پس از لغو و به تعویق افتادن چندین بار به دلیل همه‌گیری، برنامه‌ریزی شده است، قسمت را بررسی کنید.


منبع: https://wptavern.com/watch-wordcamp-asia-2023-via-livestream-february-17-19