تلویزیون شهری + 6 نکته طلایی، قیمت، نصب، فروش و اجاره | asilight

تلویزیون شهری به عنوان یک نمایشگر تبلیغاتی محسوب می شود که برای معرفی خدمات و محصولات در سطح شهر کاربرد دارد. موفقیت در فرآیند بازاریابی و تبلیغات، ارتقا تولید محصول و افزایش فروش بستگی به این دارد که موسسات ملی انتخاب دقیق و مناسب خود را از ترکیب بازاریابی و تبلیغاتی مناسب، متناسب با ماهیت بازارهای هدف و چگونگی معرفی آن توسط تلویزیون شهری انجام دهند. بعد از در نظر گرفتن شرایط، قدم اولیه دادن طرح و مدارک لازم به شهرداری می باشد.

اجزای تشکیل دهنده تلویزیون های شهری

تلویزیون شهری + 6 نکته طلایی، قیمت، نصب، فروش و اجاره | asilight

در عین حال پایه و بدنه تلویزیون باید از استحکام و قدرت کافی برخوردار باشد و در برابر عوامل محیطی مقاومت داشته باشد. به همین دلیل نوع کامپوزیت به کار رفته در ساخت پایه و بدنه تلویزیون شهری، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. بدیهی است که هرچه کیفیت کامپوزیت و متریال سازنده بهتر باشد، قیمت فروش تلویزیون شهری بیشتر خواهد بود. علاوه بر تفاوت در نوع محتوای قابل ارائه، کاربرد این تجهیزات نیز بسته به اهداف مشتریان نیز می تواند فروش تلویزیون شهریمتفاوت باشد.

آخرین پروژه های تلویزیون ایلیا

سلام خدمت شما جناب طهماسبی عزیز، اجاره تلویزیون شهری، فروش تلویزیون شهری و تامین قطعات و لوازم مورد نیازش، از جمله کارهای شرکت فنی مهندسی سپهر صنعت آداک در این بخش هستش، با بخش فروش و فنی ما در تماس باشید. شرکت یکتا پارس پیام نخستین و تنها شرکت در ایران بود که به ساخت و عرضه تلویزیون شهری روی آورد. اما متاسفانه به دلیل کیفیت پایین قطعات و هزینه تمام شده بسیار بالا، نتوانست به فعالیت خود ادامه دهد و در سال 1392 تعطیل شد. در حال حاضر تمام نمایشگرهای شهری موجود در ایران وارداتی بوده و ساخت کشور چین و یا شرکت‌های معتبری مانند اپل و سامسونگ هستند. بر همین اساس لازم به توضیح نیست که قیمت فروش تلویزیون شهری ثابت نیست و به قیمت ارز بستگی دارد.

امنیت تلویزیون شهری

درواقع می توان این نمایشگرهای دیجیتال و غول پیکر را یک شیوه مخاطب پسند دانست که در قالبی بسیار مدرن و امروزی، توانایی جلب نظرات افراد زیادی را تلویزیون شهری به خود دارد. به همین دلیل می توان آن را به عنوان یکی از بهترین و اثرگذارترین روش های معرفی برند نیز معرفی نمود که روز به روز به صف علاقمندان و خریداران آن نیز افزوده می شود. در صورتی که خواهان کسب اطلاعات بیشتر و کامل تری در رابطه با فروش تلویزیون شهری و بررسی ویژگی ها و مشخصات آن هستید، توصیه می شود ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید. P13 فول کالر پرنور تلویزیون شهری p13 استفاده از تابلو فول کالر تلویزیونی p13 پرنور مخصوص افرادی است که میخواهند تابلو قابلیت پخش فیلم و عکس و تیزر را داشته باشد و قیمت آن نیز مناسب باشد گزینه مناسبی است.

  • این تابلوها با تراکم 5625 پیکسل بر متر مربع و همچنین ماژول ضد آب، برای فضای بیرونی بسیا …
  • این مراسمات بعلت برگذاری یکبار یا حداکثر چند بار در زمان بسیار کم نیاز نیست بصورت دائمی باشند و بعد از این گونه مراسم ها به مراسم دیگری منتقل می شوند.
  • این نوع از تلویزیونها پس از استقرار در کمتر از 10 دقیقه آماده بهره بردای میباشد .
  • در مقابل نفوذ آب و رطوبت و حتی گرد و غبار آسیب‌پذیر بوده و بهترین محل برای نصب قطعا مکان‌های سرپوشیده و محیط‌های داخلی است.

این سیستم وظیفه انتخاب ورودی تصویر و تغییر اندازه تصاویر ورودی به اندازه تلویزیون شهری را دارد. منبع تغذیه انرژی مورد نیاز سیستم را تامین میکند و برق AC شهری را به DC تبدیل میکند. نمایشگر LED فضای بسته از شدت نور کمتری نسبت به نماشگر فضای باز برخوردار است. تبلیغات درون مال ها و فروشگاه های بزرگ ، مانکن دیجیتال و نمایش فیلم و مقالات در همایش ها از استفاده های این نمایشگر هاست. این تلویزیون ها باید شدت نور و مقاومت لازم برای استقامت در شرایط آب و هوایی مختلفی را داشته باشد. تلویزیون های فضای باز یا بصورت سازه ای در مکان نصب می شوند و یا به بدنه ساختمان ها متصل می شوند.