تقاضای WordCampers در قالب پرسش و پاسخ – WP Tavern

«اختیاری کردن پرسش و پاسخ یک راه عالی و ساده برای حداقل بهبود مسئله دوم در حالی که روی رسیدگی به همه مشکلات دیگر کار می‌کنید، است. این به معنای واقعی کلمه فقط یک تصمیم است که باید گرفته شود، بنابراین من از جامعه و تیم های سازماندهی می خواهم که آن را اتخاذ کنند.”

“گاهی اوقات آنها حتی در پایان هیچ سوالی نمی پرسند که مضحک است. اگر این شما هستید، ممکن است حتی متوجه آن نشوید، اما به طور جدی وقت مردم را تلف می‌کنید، به طور بالقوه به گوینده آسیب می‌رسانید، و از یادگیری واقعی افراد جلوگیری می‌کنید.»

آرون جوربین، مسئول اصلی وردپرس گفت: «در WordCamp San Francisco 2011 یک جلسه پرسش و پاسخ با Barry برگزار شد و از P2 استفاده کرد. “برای سوالات خارج از موضوع، دیگران اغلب پاسخ می‌دهند. من فکر می‌کنم یک MC با دانش در مورد موضوع که سوالاتی را بدون این موضوع بپرسد عالی خواهد بود.”

Felix Arntz، Committer Core WordPress، گفت: “یک مشکل این است که آنها اغلب ارزش بسیار کمی را اضافه می کنند – اگرچه قرار است برعکس این کار را انجام دهند.” متأسفانه، کسانی که می پرسند اغلب داستان می گویند، خود یا کسب و کارشان را تبلیغ می کنند. [or] توضیح گوینده

او گفت: «صرفاً برای روشن شدن، در حالی که برخی از مسائل به ویژه برای جلسات با مواجهه بیشتر، مانند پرسش و پاسخ مت، اعمال می شود، همه آنها برای هر جلسه دیگری نیز اعمال می شوند.

موضوع Arntz بازخورد و پشتیبانی مثبت دریافت کرده است و سایر شرکت کنندگان WCEU با پیشنهادهایی برای بهبود قالب پرسش و پاسخ به آن پیوسته اند.

آرنتز همچنین معتقد است که پرسش و پاسخ بسته به ترجیح گوینده باید اختیاری باشد. این همچنین ممکن است اثر اضافی ایجاد یک محیط فراگیرتر برای بلندگوها داشته باشد.

آرنتز تعدادی ایده عملی پیشنهاد کرد، از جمله ارسال سوالات به یک پلتفرم مرکزی که در آن اعضای جامعه بتوانند به آنها رأی مثبت دهند، دور انداختن سوالات طولانی، و ارائه آموزش یا مستندات اجباری برای امسی ها در مورد نحوه رسیدگی به موقعیت های پرسش و پاسخ مشکل ساز. او همچنین خاطرنشان کرد که داشتن سؤالات به صورت کتبی می تواند به انگلیسی زبانان غیر بومی در درک سایر افراد غیر بومی کمک کند.

بعد از #WCEU قبل از WordCamp بعدی است! یک چیز به ویژه در مورد سازماندهی این رویدادها برای من عزیز است که باید تغییر کند: قالب پرسش و پاسخ. 1/x

– فلیکس آرنتز (@felixarntz) 12 ژوئن 2023

او گفت: «به ویژه برای سخنرانان جدید، می تواند باعث ناراحتی یا اضطراب زیادی شود، به ویژه به این دلیل که، همانطور که قبلاً ذکر شد، اغلب سؤال نیست، بلکه هر یک از مشکلات ذکر شده است.

Jon Ang، سازمان دهنده WordCamp Asia، گفت او بازخورد Arntz را برای رویداد بعدی آنها در نظر می گیرد و رهبران جهانی آینده WCEU را در نظر می گیرد. گفت آنها همچنین در مورد این ایده ها برای سال آینده بحث می کنند.

تغییرات احتمالاً از سازمان‌دهندگان WordCamp نشات می‌گیرد که می‌توانند مشکلات موجود در قالب پرسش و پاسخ فعلی را تشخیص دهند و با روشی بهتر برای ارائه سؤالات با کیفیت به سخنرانانی که می‌خواهند آنها را سرگرم کنند، از سنت فاصله بگیرند. پاسخ صحیح به پرسش و پاسخ نیز ممکن است به اولویت قوی‌تری تبدیل شود، زیرا تیم جامعه وردپرس فرمت WordCamp را برای ترویج پذیرش، آموزش و شبکه‌سازی توسعه می‌دهد. بر اساس بازخورد در موضوع توییتر Arntz، زمان به روز رسانی فرمت پرسش و پاسخ گذشته است و WordCampers مشتاق دیدن این اتفاق هستند.
منبع: https://wptavern.com/wordcampers-demand-changes-to-qa-format

بخش‌های پرسش و پاسخ در یک رویداد زنده، نقطه ارتباطی ارزشمندی است که در آن شرکت‌کنندگان این فرصت را دارند که توجه بی‌نظیر سخنران یا اعضای میزگرد را به خود جلب کنند و به سؤالات مهم پاسخ دهند. به ناچار، افرادی که از این قالب سوء استفاده می کنند، می توانند کیفیت تجربه را برای همه کاهش دهند. موضوعی در توییتر که به این مشکل مزمن پرداخته است، امروز پس از پایان وردکمپ اروپا 2023 شتاب بیشتری می گیرد.