تجربه فرم های گرانشی خود را شارژ کنید


از فرم های جاذبه استفاده کنید؟ هک آره این یکی از برترین افزونه های فرم وردپرس است که به شما این امکان را می دهد که انواع فرم ها را برای وب سایت خود ایجاد کنید. اما همه آن داده‌های آبدار را که جمع‌آوری می‌کند در قسمت جلویی سایتتان نمایش می‌دهید؟ خیلی راحت نیست دوست من

وارد GravityView شوید، کمکی نهایی برای ماجراجویی‌های Gravity Forms. این افزونه به شما امکان می دهد آن ورودی های فرم را بردارید و آنها را به انواع روش های عالی در سایت خود نمایش دهید. به دایرکتوری‌های رویداد، ارسال‌های کاربران و موارد دیگر فکر کنید – امکانات بی‌پایان هستند!

در این بررسی عملی GravityView، من به جزئیات این افزونه می پردازم و توضیح می دهم که چگونه می توانید آن را در وب سایت وردپرس خود راه اندازی کنید. بنابراین، بیایید شیرجه بزنیم و ببینیم GravityView چه چیزی را ارائه می دهد.

GravityView: نمای کلی و ویژگی های کلیدی

GravityView افزونه ای است که به طور یکپارچه با Gravity Forms ادغام می شود و به شما امکان می دهد داده های جمع آوری شده را در سایت خود با استفاده از قالب های از پیش طراحی شده نمایش دهید.

با GravityView، می‌توانید بدون زحمت داده‌های Gravity Forms خود را به نمایشگرهای جذاب بصری مانند نمایه‌های کارکنان، رزومه، تابلوهای شغلی، فهرست رویدادها و موارد دیگر تبدیل کنید.

شما حتی نیازی به ایجاد فرم با استفاده از Gravity Forms ندارید زیرا GravityView می تواند این کار را برای شما نیز انجام دهد و کل فرآیند جمع آوری و نمایش داده ها را سریعتر و راحت تر می کند.

GravityView همچنین با ارائه گزینه‌های جستجو و فیلتر جلویی، تجربه کاربر را افزایش می‌دهد. بازدیدکنندگان شما می توانند به راحتی و بدون پیمایش در منوها یا فرم های پیچیده، اطلاعات مورد نیاز خود را جستجو و پیدا کنند.

ویژگی های کلیدی:

 • تایید ویژگی ورود: موارد ارسالی را روی صفحه نمایش و تعدیل کنید، به شما امکان کنترل کامل بر آنچه که نمایش داده می شود.
 • بررسی ها و رتبه بندی ها: کاربران می‌توانند رتبه‌بندی و بررسی را برای هر ورودی اضافه کنند، و اثبات اجتماعی و تعامل را اضافه کنند.
 • سفارشی سازی آسان: موارد ارسالی را در بک‌اند ویرایش کنید یا به کاربران اجازه دهید ورودی‌های خود را از قسمت جلویی ویرایش کنند.
 • برجسته کردن ورودی های محبوب: انتخاب کنید تا ابتدا محبوب‌ترین یا جدیدترین ورودی‌ها نمایش داده شوند و به کاربران اجازه دهید براساس دسته‌ها فیلتر کنند.
 • پشتیبانی از تصویر و ویدئو: برای یک تجربه تعاملی، نماهای خود را با گالری‌های عکس، گزینه‌های بزرگنمایی، ویدیوها و صدا افزایش دهید.
 • افزونه های ممتاز: قابلیت‌های اضافی موجود با برنامه‌های افزودنی ممتاز، که در طرح‌های بالاتر گنجانده شده است.

عملی با GravityView

در این بخش، نحوه نصب و پیکربندی افزونه را در یک وب سایت زنده وردپرس نشان خواهم داد.

ابتدا یک طرح GravityView را انتخاب کنید (اطلاعات بیشتر در بخش قیمت گذاری). سپس فایل زیپ را برای افزونه دانلود کرده و در وردپرس آپلود کنید. به Settings > Plugins > Add New > Upload Plugin بروید. در نهایت افزونه را نصب و فعال کنید تا شروع به استفاده از آن کنید.

اکنون باید یک منوی جدید برای GravityKit در نوار کناری سمت چپ مدیر وردپرس خود مشاهده کنید.

ادامه مقاله در زیر

راه اندازی فرم

اگرچه GravityView به شما امکان می دهد مستقیماً فرم ها را ایجاد کنید، من از فرم هایی استفاده کردم که با Gravity Forms ساخته بودم.

به طور خاص، من فرم آگهی استخدام را انتخاب کردم. اگر شخصی می خواهد شغلی را در سایت من ارسال کند، می تواند از فرم برای ارسال اطلاعات خود استفاده کند.

نمای جدید در GravityView

حالا که یک فرم داریم، بیایید ببینیم چگونه اطلاعات آن را در قسمت جلویی نمایش دهیم.

در GravityView، طرح بندی جلویی به عنوان “نما” نامیده می شود. هنگام ایجاد یک نمای جدید، می توانید از بین دو گزینه قدرتمند برای منبع داده خود انتخاب کنید.

1) از پیش تنظیم‌های فرم: تابلوهای کار آماده، ثبت‌نام در وبینار، فهرست راهنماها و موارد دیگر را فراهم می‌کند و در زمان و تلاش شما صرفه‌جویی می‌کند.

2) فرم موجود: فرم موجود را از Gravity Forms بگیرید و آن را به دلخواه شخصی سازی کنید.

پس از اتمام، ادامه دهید و نوع View خود را انتخاب کنید.

در اینجا، می توانید بین نمای جدول و لیست انتخاب کنید. من با نامه رفتم تا همه چیز را ساده کنم:

PS همچنین در صورت لزوم می‌توانید طرح‌بندی‌های تقویم و نقشه را با استفاده از افزونه‌ها ادغام کنید.

سفارشی کردن نمای طرح

بنابراین شما یک گزینه منبع داده و طرح بندی را برای GravityView خود انتخاب کرده اید. اکنون وقت آن است که طرح‌بندی‌های خود را طراحی کنید و با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن، نمای خیره‌کننده‌ای ایجاد کنید.

این افزونه سه طرح بندی برای صفحات ارائه می دهد:

 • طرح بندی چند ورودی: لیست تمام ورودی های Gravity Forms را کنترل می کند.
 • طرح بندی تک ورودی: صفحه اختصاصی را برای یک ورودی که از لیست ورودی های متعدد قابل دسترسی است، کنترل می کند.
 • ویرایش طرح ورودی: فیلدهایی را که کاربران می توانند از رابط جلویی ویرایش کنند را کنترل می کند.

طرح بندی چند ورودی

طرح بندی Multiple Entries به شما امکان می دهد سه بخش کلیدی صفحه را کنترل کنید:

 • ابزارک های برتر: این ویجت ها فقط یک بار در بالای صفحه وب نشان داده می شوند. می‌توانید اطلاعات صفحه‌بندی یا نوار جستجو را در اینجا اضافه کنید تا به کاربران کمک کند جستجوی خود را اصلاح کنند.
 • فیلدهای ورودی: این فیلدها برای هر ورودی نمایش داده شده تکرار می شوند، شبیه به صفحه فهرست وبلاگ که به طور خودکار همه پست های وبلاگ شما را فهرست می کند. می‌توانید با انتخاب فیلدهای فرمی که می‌خواهید نمایش دهید، طرح‌بندی را برای هر ورودی سفارشی کنید.
 • ابزارک های پایین: مانند ویجت های بالا، این ویجت ها فقط یک بار در پایین صفحه ظاهر می شوند. می‌توانید از آن‌ها برای پیوندهای پاورقی استفاده کنید یا ابزارک‌های دیگری را برای عملکرد اضافه اضافه کنید.

توجه داشته باشید که می‌توانید از کشیدن و رها کردن برای جابجایی فیلدها در صورت لزوم استفاده کنید.

طرح بندی تک ورودی

طرح بندی Single Entry برای نمایش یک ورودی خاص در یک صفحه اختصاصی استفاده می شود که کاربران معمولاً از لیست ورودی های متعدد به آن دسترسی دارند.

می‌توانید طرح‌بندی این صفحه را با استفاده از رابط کاربری مشابه قالب Multiple Entries طراحی کنید، اما اکنون فقط با فیلدهای فرم ورودی خاص کار می‌کنید.

به علاوه، GravityView به شما امکان می‌دهد محتوای سفارشی را با استفاده از قسمت محتوای سفارشی اضافه کنید، همچنین فیلدهایی را برای ویرایش یا حذف ورودی‌ها در صورت نیاز ارائه می‌دهد.

ویرایش طرح ورودی

طرح‌بندی Edit Entry به کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند اجازه می‌دهد تا ورودی‌های خود را ویرایش کنند، اما شما می‌توانید فیلدهایی را که می‌توانند ویرایش کنند، کنترل کنید. اگر بخواهید کاربران را از ویرایش فیلدهای خاصی از ورودی خود محدود کنید، مفید است. به عنوان مثال، می توانید پوسترهای شغلی را برای ویرایش همه قسمت ها به جز عنوان شغل محدود کنید.

می‌توانید طرح‌بندی قالب Edit Entry را با استفاده از رابط کاربری مشابه سایر قالب‌ها طراحی کنید و فیلدهایی را که کاربران می‌توانند ویرایش کنند، انتخاب کنید. به این ترتیب شما کنترل کاملی بر قابلیت ویرایش کاربران خود دارید.

مشاهده تنظیمات

قبل از انتشار نمای خود حتما این تنظیمات را پیکربندی کنید. در اینجا، می توانید مواردی مانند:

 • نمایش همه ورودی‌های فرم یا فقط مواردی که به صورت دستی تأیید کرده‌اید
 • مرتب سازی رفتار
 • آیا برای نمایش یا پنهان کردن فیلدهای خالی

اکشن Front-End

اکنون که نمایی برای همراهی با فرم خود ایجاد کرده ام، بیایید عمیق تر به تعامل پویا بین Gravity Forms و GravityView بپردازیم.

همانطور که قبلاً به شما نشان دادم، فرم جلویی از Gravity Forms به کاربران اجازه می دهد داده ها را ارسال کنند، که سپس به عنوان ورودی در فرم های گرانش نمایش داده می شود. به فرم نمونه من با شش ورودی نگاه کنید که هر کدام نشان دهنده یک شغل خاص است.

اینجاست که GravityView آن را به سطح بعدی می برد. در صفحه جلویی که من کد کوتاه GravityView را اضافه کردم، یک آیتم فهرست برای هر ورودی در Gravity Forms خواهید دید.

این الگوی قدرتمند چند ورودی در عمل است که تمام ورودی های ارسال شده را به روشی منظم و سازمان یافته نمایش می دهد.

اما به همین جا ختم نمی شود! اگر شخصی روی یکی از آن ورودی‌ها کلیک کند، او را به الگوی ورودی می‌برد و جزئیات آن ورودی خاص را در یک صفحه اختصاصی نشان می‌دهد.

و بهترین بخش؟ اگر آن را فعال کرده باشید، کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند حتی می‌توانند ورودی‌های خود را از قسمت جلویی با استفاده از الگوی ورودی ویرایش ویرایش کنند. با این حال، طبق تنظیمات قبلی من، می توانید ببینید که برخی از فیلدها، مانند عنوان شغل، قابل ویرایش نیستند.

این جادوی GravityView است! با کمی خلاقیت، می توانید پیاده سازی های واقعا شگفت انگیزی ایجاد کنید و تجربه کاربری را در وب سایت خود افزایش دهید.

قیمت گذاری GravityView

GravityView فقط نسخه های پریمیوم را ارائه می دهد که گزینه رایگان در دسترس نیست. چهار طرح قیمت گذاری برای انتخاب وجود دارد:

 • GravityView: 69 دلار در سال برای 3 سایت
 • GravityView+Extensions: 159 دلار در سال برای 10 سایت
 • مجوز همه دسترسی: 399 دلار در سال برای سایت های نامحدود
 • مادام العمر همه دسترسی: 1599 دلار در سال برای سایت های نامحدود

این طرح‌ها بر اساس تعداد سایت‌هایی که می‌توانید از GravityView در آن‌ها استفاده کنید، افزونه‌هایی که به آنها دسترسی دارید و تعداد طرح‌بندی‌های موجود متفاوت است.

اگر چندین سایت برای مشتریان ایجاد می کنید، انتخاب طرح های سطح بالاتر می تواند به شما کمک کند هزینه را در تمام سایت های مشتری خود تقسیم کنید و به طور بالقوه در هزینه شما صرفه جویی کنید.

حکم نهایی

اگر به دنبال راهی برای نمایش داده های GravityForms در وب سایت وردپرس خود بوده اید، به دنبال GravityView نباشید.

این افزونه با رابط مدرن، بصری و طرح‌بندی‌های از پیش ساخته، انعطاف‌پذیری و گزینه‌های سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهد که قابل شکست نیستند. چه نیاز به ایجاد دایرکتوری، نمایش محتوای تولید شده توسط کاربر یا ارائه انواع دیگر اطلاعات داشته باشید.

GravityView می تواند زندگی شما را بسیار آسان تر کند. مطمئناً به پلاگین Gravity Forms نیاز دارد، اما هی، گاهی اوقات برای انجام کار به یک دوتایی پویا نیاز دارید.

بنابراین، چرا GravityView را امتحان نکنید و ببینید چگونه می تواند داده های شما را به ارائه های زیبا و کاربر پسند تبدیل کند؟

GravityView را دریافت کنید


منبع: https://wplift.com/gravityview-review-supercharge-your-gravity-forms-experience