به HeroThemes به صندوق رشد WPBeginner خوش آمدید

مثل همیشه، از حمایت مداوم شما از WPBeginner بسیار سپاسگزاریم.

و من مشتاقانه منتظر ادامه خدمت به شما و اکوسیستم بزرگتر وردپرس / وب برای سالهای آینده هستم.

به طور خلاصه، HeroThemes شما را متحول می کند وب سایت وردپرس به یک پلت فرم عالی پشتیبانی مشتری.

قهرمانانه KB: پلاگین #1 پایگاه دانش وردپرس که به شما کمک می کند یک پورتال پشتیبانی مشتری را به وب سایت تجاری موجود خود اضافه کنید.

kb قهرمانانه

امروز، بسیار هیجان‌زده هستم که اعلام کنم WPBeginner Growth Fund سهام سرمایه‌گذاری در HeroThemes، شرکت مادر پشت زمینه و پلاگین پایگاه دانش محبوب وردپرس به نام Heroic KB و KnowAll Theme را بر عهده گرفته است.

4 سال پیش، پستی را به مناسبت 10 سالگی WPBeginner منتشر کردم. در آن پست، از خوانندگان خود خواستم تا داستان WPBeginner خود را به عنوان یک ویدیو به اشتراک بگذارند و آنچه را که از WPBeginner آموخته‌اند و تأثیر آن بر تجارت خود توضیح دهند.

بیایید نگاهی دقیق به محصولات مختلف HeroThemes بیندازیم.

KnowAll: این یک موضوع پایه دانش اختصاصی است که به شما امکان می دهد یک وب سایت پایگاه دانش بسازید و همچنین یکپارچگی عمیق با پلاگین Heroic KB ارائه می دهد.

می دانم

با پلاگین ها و تم های HeroThemes، می توانید

  • به راحتی تمام بلیط ها و ایمیل های پشتیبانی خود را مدیریت کنید
  • یک پایگاه دانش کامل به سایت خود اضافه کنید یا در یک پورتال پشتیبانی مشتری اختصاصی ایجاد کنید
  • بهبود زمان پاسخگویی پشتیبانی با پرسش‌های متداول مفید

… همه در وب سایت وردپرس شما.

من تعداد زیادی ویدیوی کاربر دریافت کردم، و یکی از پاسخ های ویدیویی در آنجا از کریس هدلی بود، بنابراین در آن مرحله با او ارتباط برقرار کردم.

WPBeginner و Awesome Motive بدون شما اینجا نبودند، و من فقط می خواهم بگویم که چقدر از همه شما قدردانی می کنم.

PS آیا می خواهید ما کسب و کار وردپرس شما را خریداری کنیم یا در آن سرمایه گذاری کنیم؟ درباره صندوق رشد WPBeginner بیشتر بدانید.


منبع: https://www.wpbeginner.com/news/welcome-herothemes-to-the-wpbeginner-growth-fund/

بیش از 26000 صاحب کسب و کار هوشمند از پلاگین ها و تم های HeroThemes برای ایجاد پایگاه دانش گسترده و ارائه بهترین پشتیبانی مشتری در کلاس به مشتریان خود استفاده می کنند.

صندوق رشد WPBeginner در HeroThemes سرمایه گذاری می کند

درباره HeroThemes

با رفتن به سال 2023، در نهایت تصمیم گرفتیم به نیروها بپیوندیم.

ناگفته نماند، شرکت‌های سبد سرمایه رشد WPBeginner ما مانند MemberPress، Formidable Forms، Pretty Links، Wholesale Suite، Uncanny Automator و سایرین در طول سال‌ها رشد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند.

کریس از پیروان طولانی مدت WPBeginner بوده است. او در مورد حلقه فوق العاده وردپرس از یکی از مقالات ما در WPBeginner در روزهای اولیه یاد گرفت که نقش مهمی در ایجاد کسب و کار HeroThemes داشت.

در انگیزه عالی، ما سالها تجربه ساخت افزونه های محبوب وردپرس را داریم که توسط بیش از 25 میلیون وب سایت از جمله استفاده می شود OptinMonster، WPForms، MonsterInsights، و خیلی بیشتر.

خالصانه،

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner

به اشتراک گذاری دانش ترکیبی خود با HeroThemes به همه ما کمک می کند تا به جامعه بزرگ وردپرس خدمات بهتری ارائه دهیم.

صندوق ورودی قهرمانانه: پلاگین شماره 1 Help Desk و پشتیبانی مشتری با وردپرس که به شما امکان می دهد بلیط های پشتیبانی و ایمیل های مشتری را مستقیماً در سایت وردپرس خود مدیریت کنید.

صندوق پست قهرمانانه

HeroThemes یک شرکت وردپرس مستقر در بریتانیا است که توسط کریس هادلی و ریچارد لانگ تأسیس شده است.

سوالات متداول قهرمانانه: به شما امکان می دهد سوالات متداول را برای بهبود زمان پاسخگویی پشتیبانی و جلوگیری از دریافت ایمیل های تکراری مشتری منتشر کنید.

قضاوت قهرمانانه

داستان پس زمینه

چندین سایت پایگاه دانش خودمان نیز توسط پلاگین Heroic KB پشتیبانی می‌شوند و سایر سایت‌های doc ما از بسیاری از قابلیت‌هایی استفاده می‌کنند که در روزهای قبل از این افزونه جدا شده بودیم.

من از طریق صندوق رشد WPBeginner روی HeroThemes سرمایه گذاری کردم و به تیم در مورد چگونگی گسترش تجارت خود مشاوره خواهم داد.

من واقعا هیجان زده هستم که با کریس، ریچارد و کل تیم کار می کنم تا به سرعت بخشیدن به رشد آنها در سال 2023 و بعد از آن کمک کنم. آنها در برنامه Mastermind بعدی ما به من خواهند پیوست.

آنها در ساخت ابزارهایی تخصص دارند که شما را قادر می سازد خدمات عالی به مشتریان را در وب سایت وردپرس خود ارائه دهید.