به چالش روز جهانی عکاسی وردپرس – WP Tavern بپیوندید

پیشنهاد سریع برای ارسال: اگر عکسی را آپلود می کنید که علاقه منطقه ای دارد و نام مکان در انگلیسی و زبان محلی یکسان نیست، توضیحات عکس را به هر دو زبان تکرار کنید. مثلا: “راه رفتن در پیاده رو لیسبون – راه رفتن در پیاده رو لیسبون“. این اطمینان حاصل می کند که عکس با “Lisbon” و “Lisboa” قابل جستجو است.

عکسی ارسال کنید که چیزی منحصر به فرد را در مورد منطقه محلی شما ثبت کند، به گونه ای که به نمایش تنوع جغرافیایی جامعه وردپرس کمک می کند.

مشارکت‌کنندگان عکس تشویق می‌شوند یک تصویر اصلی از چیزی را از منطقه محلی خود (محله، شهر، شهر یا کشور)، مانند یک منظره، خیابان، حیات وحش محلی، طبیعت یا یک مکان دیدنی ارسال کنند. علاوه بر پیروی از دستورالعمل‌های دایرکتوری، شرکت‌کنندگان باید اطلاعات زیر را نیز برای نشان دادن کار خود به عنوان بخشی از این طرح اضافه کنند:

  • (1) مکان یا جایی که تصویر گرفته شده است (به عنوان مثال شهر و/یا کشور)
  • (2) کلمه WorldPhotographyDay22

اعتبار عکس: کریس ادواردز سی

مارکو آلمیدا، مشارکت‌کننده تیم دایرکتوری عکس، توصیه دیگری برای مکان‌های شناخته‌شده‌ای دارد که همتای انگلیسی برای نام به زبان اصلی دارند:

دستورالعمل های دقیق تر برای ارسال عکس در اطلاعیه موجود است. اگر از علاقه مندان به عکاسی هستید، این چالش فرصتی عالی برای بازگشت به دنیای منابع رایگان وردپرس است. این چالش در 28 آگوست 2022 به پایان می رسد.


منبع: https://wptavern.com/join-the-wordpress-world-photography-day-challenge

عکس‌های ارسالی تایید شده ممکن است در کانال‌های رسانه اجتماعی WordPress.org نمایش داده شوند. مشارکت‌کنندگان عکس همچنین یک نشان مشارکت‌کننده در نمایه‌های WordPress.org خود دریافت می‌کنند، که من بعد از مشارکت از پیدا کردن آن در من متعجب شدم. عکسی از بلغور جو دوسر صبحگاهی من چند ماه قبل.

به مناسبت روز جهانی عکاسی، تیم دایرکتوری عکس وردپرس در اختیار دارد چالش صادر کرد طراحی شده برای جلب مشارکت مردم:

از زمان راه اندازی، فهرست عکس وردپرس به 3633 عکس رایگان با مجوز CC0 افزایش یافته است. هدف از این چالش افزایش آگاهی از پروژه دایرکتوری و تشویق مردم برای مشارکت در عکس ها برای گسترش مجموعه است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند حداکثر پنج عکس را در یک زمان ارسال کنند، اما قبل از ارسال عکس‌های بیشتر باید منتظر بمانند تا بررسی شوند. اگر عکس شما تایید شد، تیم دایرکتوری عکس از شما درخواست می‌کند که در مورد آن نظر بدهید پست چالش با لینک عکس و داستان پشت آن.