به بررسی سریع اعتماد کنید – 15 راه سریع و آسان برای جلوگیری از تقلب در تجارت الکترونیک


چه در گذشته توسط خریدهای تقلبی تحت فشار قرار گرفته باشید یا صرفاً نگران اطمینان از حداکثر محافظت برای تجارت الکترونیک جدید خود باشید، این به سرعت اعتماد کنید بررسی یکی از مواردی است که مطمئناً ارزش توجه دقیق را دارد.

مقداری 62 درصد از خرده فروشان آنلاین از سال 2020، شاهد افزایش بازپرداخت و فعالیت های کاهش کاذب بوده ایم هر 1 دلار تقلب به طور متوسط ​​3.75 دلار برای خرده فروش هزینه دارد به دلیل هزینه ها و سایر هزینه های مرتبط.

در نهایت، این بدان معنی است که صنعت تجارت الکترونیک به عنوان یک کل تنها در سال 2021 بیش از 20 میلیارد دلار به دلیل تقلب از دست داده استدر حالی که گزارش‌های بیشتر حاکی از آن است که در حالی که انتظار می‌رود حجم کارت‌های پرداخت تا سال 2030 به بیش از 79 میلیارد دلار برسد، یک رقم خیره کننده است. 49.32 میلیارد دلار از آن به دلیل تقلب از بین خواهد رفت.

به عبارت دیگر، این یک مشکل بزرگ است، اما مشکلی نیست که نتوانید از آن جلوگیری کنید.

Trust Swiftly یک افزونه وردپرس است که با ارائه 15 روش مختلف برای تأیید اینکه مشتریان شما همانی هستند که می‌گویند هستند، سایت تجارت الکترونیک شما را از متحمل ضررهای عمده به دلیل استرداد وجه و سایر کلاهبرداری‌ها باز می‌دارد.

در بررسی زیر، دقیقاً به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توان این افزونه قدرتمند و با کاربرد آسان را در از بین بردن تراکنش‌های جعلی و تقلبی و کمک به تضمین حفاظت کامل از فروشگاه خود به کار گرفت.

چگونه Trust به سرعت فروشگاه شما را از فعالیت های تقلبی ایمن می کند

Trust Verify با ارائه 15 روش مختلف برای تأیید مشروع بودن مشتریان شما، به جلوگیری از ضررهای ناشی از اختلافات مربوط به بازپرداخت وجه کمک می کند، که هیچ کدام مانعی برای ارائه فرآیند پرداخت روان و کارآمد نمی کند.

1. تأیید ایمیل

موجود در: همه طرح ها

یک فرم موثر از احراز هویت دو مرحله ای، تأیید ایمیل یک پیام ساده به حساب ایمیل کاربر ارسال می کند و از آنها می خواهد هویت خود را تأیید کنند.

این نه تنها تأیید می‌کند که مشتری به حساب ایمیلی که استفاده می‌کند دسترسی دارد، بلکه داده‌های مهم دیگری مانند ایمنی دامنه ایمیل و ایجاد حساب را نیز ارائه می‌کند، که هر دو می‌توانند سرنخ‌های زیادی را در مورد کاربر ارائه دهند. مشروعیت

ادامه مقاله در زیر

2. تأیید متن

موجود در: همه طرح ها

Trust Swiftly می‌تواند یک پیام کوتاه به تلفن کاربر ارسال کند تا هویت او را تأیید کند.

3. تایید هویت

موجود در: طرح های تجاری و سازمانی

این روش از کاربران می‌خواهد که یک کپی از یک شناسه تایید شده مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی را آپلود کنند.

4. سلفی زنده

موجود در: طرح های تجاری و سازمانی

حتی پیچیده ترین مجرمان نیز برای سرقت داده های بیومتریک زنده افراد با مشکل مواجه خواهند شد.

به همین دلیل است که Trust Swiftly گزینه Selfie Liveness را ارائه می دهد که از یک سلفی با اقدامات ویدیویی زنده برای تجزیه و تحلیل داده های بیومتریک استفاده می کند و تأیید می کند که شخص روی صفحه همان چیزی است که می گوید.

5. تأیید سند

موجود در: طرح های تجاری و سازمانی

درخواست از کاربران برای آپلود سندی مانند صورت‌حساب‌های آب و برق می‌تواند راهی سریع و آسان برای تأیید جزئیات آدرس حمل و نقل و/یا صورت‌حساب باشد.

6. تأیید پی پال

موجود در: طرح های تجاری و سازمانی

اگر به مشتریان PayPal را به عنوان روش پرداخت پیشنهاد می کنید، این گزینه به شما امکان می دهد مالکیت PayPal را تأیید کنید.

7. تأیید بانکی

موجود در: طرح های تجاری و سازمانی

روش مالکیت بانکی از مشتریان می خواهد که با بانک خود ارتباط برقرار کنند و اطلاعات هویتی خود را با سازمانی که از قبل به آن اعتماد دارند به اشتراک بگذارند تا با شما و فروشگاه شما.

8. مالکیت صدا

موجود در: فقط طرح های سازمانی

احتمالاً می‌توانید به تمام دلایل واضحی فکر کنید که چرا مجرمان نمی‌خواهند صدایشان شنیده شود، به همین دلیل است که روش تأیید مالکیت صدا می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

9. تأیید کارت 3DS2

موجود در: فقط طرح های سازمانی

از احراز هویت امن سه بعدی می توان برای تأیید مالکیت کارت پرداخت و اطمینان از دزدیده نشدن کارت استفاده کرد.

10. تایید ویدیویی زنده

موجود در: فقط طرح های سازمانی

راه‌های بهتری برای تأیید واقعی اینکه یک شخص همان چیزی است که می‌گوید وجود دارد، به جای اینکه او را در یک چت ویدیویی زنده با یک نماینده پشتیبانی مشتری قرار دهید. اگر به دنبال حداکثر امنیت برای اقلام بلیط بزرگ خود هستید، ممکن است از این مورد استفاده کنید.

11. رسانه های اجتماعی و تأیید حساب Google

موجود در: طرح های تجاری و سازمانی

Trust Swiftly را می‌توان برای تأیید سریع و ساده با استفاده از ابزارهای ورود به سیستم اجتماعی و درخواست از کاربران برای ورود به حساب‌های Facebook، Twitter، Google یا LinkedIn استفاده کرد.

12. تأیید موقعیت جغرافیایی

موجود در: طرح های تجاری و سازمانی

این روش از کلاهبرداران از استفاده از VPN (شبکه های خصوصی مجازی) یا پروکسی ها برای مخفی کردن موقعیت مکانی خود با اطمینان از مطابقت آدرس IP با موقعیت فیزیکی آنها جلوگیری می کند.

13. تأیید آدرس فیزیکی

موجود در: طرح های سازمانی

با این روش می توانید یک کارت با کد به آدرس خریدار ارسال کنید. سپس باید آن کد را از طریق Trust Swiftly وارد کنند تا آدرس خود را تأیید کنند.

14. بررسی دستی

موجود در: طرح های سازمانی

گزینه بازبینی دستی، تخصص راستی‌آزمایی Trust Swiftly را با شهود انسانی خوب و قدیمی ترکیب می‌کند تا تمام اطلاعات ارائه‌شده توسط مشتری را بررسی کند و تعیین کند که آیا خرید آن مشتری باید تکمیل، رد شود یا تا زمانی که نیاز به تأیید بیشتر باشد، متوقف شود.

15. تأیید reCAPTCHA

موجود در: همه طرح ها

آخرین اما نه کم اهمیت، هیچ ابزار پیشگیری از تقلب بدون ارائه reCAPTCHA برای جلوگیری از ربات ها و حملات خودکار کامل نخواهد بود.

سایر مزایای کلیدی برای اعتماد سریع

1. سفرهای تأیید پویا

در حالی که ممکن است یک روش راستی‌آزمایی برای اعتماد به یک کاربر کافی باشد، فقط ممکن است برای دیگری پرچم‌های قرمز بیشتری ایجاد کند.

با Trust Swiftly، می‌توانید به سادگی مشتریانی را که از آنها راضی هستید تأیید کنید و هر گونه مشکوک را تا زمانی که مطمئن شوید قانونی هستند را به سطوح بعدی احراز هویت بفرستید.

2. فرآیند کاربر صاف

اگر نگران این هستید که افزودن سطوح اضافی تأیید ممکن است منجر به رها شدن چرخ دستی‌ها شود، امیدواریم فرآیند ساده کاربر نهایی Trust Swiftly این نگرانی‌ها را کاهش دهد.

هنگامی که سرویس در وب سایت شما فعال شد، مشتریان بالقوه بر اساس امتیاز ریسک ارزیابی می شوند. اگر این ارزیابی نیاز به تأیید داشته باشد، آن‌ها به Trust Swiftly هدایت می‌شوند تا از ابزارهای تأیید خود کاربر پسند پلتفرم استفاده کنند.

سپس داده ها به صورت ایمن برای شما ارسال می شود تا سفارش آنها را تأیید و پردازش کنید.

همه این موارد حداقل اختلال در فرآیند پرداخت را تضمین می کند و خطر اینکه کاربران ممکن است خرید خود را رها کنند را کاهش می دهد.

چگونه با اعتماد به سرعت تأیید را به وب سایت خود اضافه کنید

1. یک حساب کاربری ایجاد کنید

مرورگر خود را به app.trustswiftly.com/create ببرید و یا با حساب Google خود ثبت نام کنید یا نام، ایمیل و رمز عبور خود را قبل از کلیک بر روی “شروع دوره آزمایشی رایگان” وارد کنید.

پس از تأیید آدرس ایمیل خود، باید آدرس صورتحساب و جزئیات کارت را نیز اضافه کنید و سپس حداقل 5 دلار برای استفاده از این سرویس واریز کنید.

وقتی این کار انجام شد، به خلاصه‌ای از حساب خود هدایت می‌شوید و از اینجا می‌توانید Trust Swiftly را به کار بگیرید.

2. یک ساب دامین ایجاد کنید

از صفحه حساب خود، روی پیوند داشبورد خود کلیک کنید، جایی که ابتدا از شما خواسته می شود یک زیر دامنه ایجاد کنید.

این آدرسی است که مشتریان شما به آن هدایت می شوند تا بتوانند اطلاعات خود را تأیید کنند.

مال خود را وارد کنید، روی ایجاد کلیک کنید و فرآیند راه اندازی آغاز خواهد شد.

پس از آماده شدن، می توانید روی دکمه کلیک کنید تا به دکمه TrustSwiftly Portal بروید.

3. یک الگوی تأیید ایجاد کنید

از منوی پورتال، به Verification – Verification Templates بروید و روی «Add Template» کلیک کنید.

این جایی است که شما تصمیم می گیرید از کدام روش های تأیید و نحوه استفاده از آنها استفاده کنید.

گزینه ها را تغییر دهید و پیکربندی کنید تا متناسب با نیاز شما باشد و سپس ذخیره کنید.

4. افزونه Trust Swiftly را نصب کنید

برای اتصال Trust Swiftly به وب سایت خود، به افزونه رایگان نیاز دارید.

اگر مطمئن نیستید که چگونه آن را نصب کنید، ما دستورالعمل های گام به گام را در راهنمای مبتدی خود برای افزونه های وردپرس ارائه کرده ایم.

5. API و WebHoks خود را ایجاد کنید

اکنون بخش سرگرم کننده فرا می رسد، وصل کردن همه چیز به یکدیگر.

برای انجام این کار، به منوی پورتال خود بروید و Developer – API – Create API Key را انتخاب کنید.

برای کلید API خود یک نام بگذارید تا تشخیص آن برای شما آسان باشد و در صفحه بعدی با سه کد طولانی روبرو خواهید شد:

اینها را کپی کرده و در یک سند متنی جایگذاری کنید. مطمئن شوید که می توانید به یاد داشته باشید کدام کد کدام است زیرا به زودی به آنها نیاز خواهید داشت.

با چسبیدن به قسمت Developer، در مرحله بعد باید با انتخاب Webhooks – Add Webhook یک Webhook ایجاد کنید.

با وارد کردن نشانی اینترنتی مورد نظر برای استفاده و انتخاب رویدادها از منوی کشویی ارائه شده، وب قلاب خود را ایجاد کنید، سپس روی «افزودن» کلیک کنید.

پس از بازگشت به داشبورد Webhooks، روی View Secret کلیک کنید.

با این کار راز Webhooks ظاهر می شود که باید آن را کپی کنید. در حال حاضر، می‌توانید آن را در همان سند متنی که اطلاعات API شما را ذخیره می‌کند، جای‌گذاری کنید.

6. Trust Swiftly را پیکربندی کنید

دوباره به داشبورد وردپرس خود برگردید و Trust Swiftly را از منوی اصلی انتخاب کنید.

در اینجا، می توانید تمام API و جزئیات وب هوکی را که به تازگی ایجاد کرده اید، در کادرهای مربوطه بچسبانید.

همچنین می‌خواهید URL پایه خود را تنظیم کنید، که به سادگی همان دامنه داشبورد خارجی Trust Swiftly شما است.

در اینجا، همچنین می‌توانید انتخاب کنید که آیا قبل یا بعد از تسویه‌حساب تأیید شود، یا دسته‌بندی خاص محصول یا محدوده قیمت سفارش، تأیید را آغاز می‌کند.

در نهایت، می‌توانید انتخاب کنید که کدام دکمه تأیید را به تسویه‌حساب خود اضافه کنید تا یکی را پیدا کنید که با طراحی فروشگاه شما مطابقت دارد، روی «ذخیره» کلیک کنید و با موفقیت تأیید پیشرفته را در فروشگاه خود فعال کنید.

به قیمت گذاری سریع اعتماد کنید

یکی از تنها معایب اصلی Trust Swiftly عدم شفافیت و وضوح در مورد قیمت گذاری آنها است.

پرداخت ها بر اساس هر تراکنش با سه طرح موجود جمع آوری می شود:

  • طرح استاندارد – 0.02 دلار در هر تراکنش
  • طرح کسب و کار – 0.01 دلار در هر تراکنش
  • طرح سازمانی – قیمت گذاری سفارشی. برای بحث در مورد طرح خود باید با Trust Swiftly تماس بگیرید.

چیزی که گیج کننده است این است که به نظر می رسد هیچ سودی برای انتخاب طرح استاندارد وجود ندارد، زمانی که Business Plan ویژگی های بیشتری را با هزینه کمتر ارائه می دهد.

همچنین کمی ناامید کننده است که Trust Swiftly شما را دعوت می کند تا رایگان ثبت نام کنید و یک دوره آزمایشی رایگان را شروع کنید، اما تا زمانی که اطلاعات صورتحساب را اضافه نکنید و حداقل 5 دلار برای اعتبار تراکنش خرج نکنید، به شما اجازه استفاده از این سرویس را نمی دهد.

با تمام آنچه گفته شد، این تنها بخشی از Trust Swiftly است که به‌شدت ساده نبود و با 0.01 دلار به ازای هر تراکنش برای کل روش‌های راستی‌آزمایی پیشرفته، هنوز هم ارزش زیادی برای پول دارد.

به مزایا و معایب Swiftly اعتماد کنید:

طرفداران:

  • این پلتفرم ایجاد فرآیندهای تأیید خودکار بدون کدنویسی و حداقل تخصص فنی مورد نیاز را آسان می کند
  • ایمیل، چت زنده و پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهد
  • Trust Swiftly را می توان به راحتی با طیف وسیعی از پلتفرم های برتر از جمله PayPal، Stripe، Google، Amazon Web Services و غیره ادغام کرد.

معایب:

  • گزینه های قیمت گذاری و پرداخت می توانند واضح تر و شفاف تر باشند
  • فرآیند راه اندازی ممکن است برای کاربران سطح مبتدی وردپرس کمی بیش از حد پیشرفته باشد.

چرا از اعتماد به سرعت برای تأیید مشتریان خود استفاده کنید: افکار نهایی ما

جدای از اختلافات ما با مدل قیمت گیج کننده آنها، شروع با Trust Swiftly ثابت می کند که راهی سریع، ساده و موثر برای افزودن روش های تأیید پیشرفته به فروشگاه تجارت الکترونیک شماست.

اگر شما به شدت تحت تأثیر کلاهبرداری استرداد وجه قرار گرفته اید، یا اگر صاحب یک کسب و کار تجارت الکترونیک با گردش مالی بالا هستید که بیشتر از زمان عادلانه خود را صرف بررسی دستی مشتریان می کنید تا از قانونی بودن آنها مطمئن شوید، پس این پلتفرم قدرتمند مناسب نیست. فقط ساعت‌ها در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند، بلکه می‌تواند صدها، اگر نه هزاران دلار، نیز صرفه‌جویی کند.
و اگر قبلاً Trust Swiftly را روی سایت خود قرار داده اید اما به دنبال راه های بیشتری برای ایمن نگه داشتن سایت خود هستید، در اینجا 20 مرحله ساده برای ایمن سازی وب سایت وردپرس خود آورده شده است.

به سرعت اعتماد کنید


منبع: https://wplift.com/trust-swiftly-review