بهترین افزونه های ChatGPT برای سایت وردپرس شما


ChatGPT یک ابزار باورنکردنی است. با این حال، اگر قبلاً هرگز از آن استفاده نکرده‌اید، از کجا شروع می‌کنید؟ چگونه می تواند به شما در راه اندازی یک سایت وردپرس کمک کند و چگونه می توانید از این فناوری که به سرعت در حال توسعه است نهایت استفاده را ببرید؟

خوشبختانه، افزونه‌های ChatGPT برای وردپرس وجود دارند و فرآیند استفاده از هوش مصنوعی را بسیار آسان‌تر می‌کنند!

در این مقاله، ما به برخی از مفیدترین افزونه‌های وردپرس ChatGPT که برای ایجاد محتوا و مدیریت سایت ساده‌تر طراحی شده‌اند، نگاه می‌کنیم.

خط پایین جلو

ما قطعا توصیه می کنیم بررسی کنید موتور هوش مصنوعی. این مجموعه ابزار قدرتمندی است که به شما امکان می دهد از قدرت ChatGPT به روش های مختلف استفاده کنید و استفاده از آن بسیار آسان است.

با این حال، ما همچنین توصیه می کنیم نگاه کنید ربات چت هوش مصنوعی برای وردپرس، ابزاری با قیمت پایین که در لحظه مناسب برای بازدیدکنندگان سایت شما محتوا تولید می کند.

بهترین افزونه های وردپرس ChatGPT: یک مرور کلی

در اینجا نگاهی اجمالی به افزونه‌های ChatGPT داریم که توصیه می‌کنیم:

  • موتور هوش مصنوعی – یک ابزار همه جانبه خوب با برخی ابزارهای باورنکردنی برای سایت وردپرس شما، از جمله ایجاد محتوای بهینه
  • فرم های قدرتمند – به شما امکان می دهد تا با فرم ها و پاسخ های تولید شده توسط هوش مصنوعی محتوا را از بازدیدکنندگان سایت بگیرید
  • ربات چت هوش مصنوعی برای وردپرس – یک چت بات فوق العاده مفید که می تواند پیشنهادات یا پیام های خاصی را در زمان مناسب برای مشتریان شما ایجاد کند
  • آیوماتیک – ابزاری که برای ایجاد محتوای بهینه برای وب سایت یا وبلاگ شما طراحی شده است
  • دستیار هوش مصنوعی با ChatGPT – یک افزونه با کاربری آسان که می تواند به شما در ساخت و اجرای سایت وردپرس خود کمک کند

در یک افزونه ChatGPT برای وردپرس به دنبال چه چیزی باشید

در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در افزونه ChatGPT به دنبال آنها باشید:

امکانات

البته پلاگین های مختلف خدمات متفاوتی را ارائه می دهند. برای مثال، ممکن است بخواهید روی افزونه‌ای تمرکز کنید که محتوای بهینه‌سازی شده را برای شما ایجاد می‌کند. برخی از افزونه‌ها می‌توانند کل پست‌های وبلاگ را بنویسند، پست‌های وبلاگ قدیمی‌تر را بهبود ببخشند، یا حتی فقط ایده‌های موضوعی را برای شما ایجاد کنند.

GPT-3/GPT-4

بیشتر افزونه های این لیست از GPT-3 و GPT-4 استفاده می کنند. GPT-3 فقط می تواند ورودی های متنی را بپذیرد و فقط می تواند محتوای مبتنی بر متن تولید کند. از طرف دیگر، GPT-4 می تواند متن و تصویر تولید کند و می تواند تصاویر را نیز به عنوان ورودی بپذیرد.

راحتی در استفاده

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید، سهولت استفاده است. نصب یک پلاگین باید نسبتاً ساده باشد و ChatGPT را برای مبتدیان کمی کمتر می کند!

ادامه مقاله در زیر

قیمت گذاری

آخرین چیزی که باید در نظر بگیرید قیمت است. برخی از افزونه‌های موجود در این لیست رایگان هستند، اما ویژگی‌های بهتری را در نسخه‌های پولی (یا «Pro») ارائه می‌دهند.

معمولاً ارزش پرداخت برای ویژگی های برتر را دارد. شما ممکن است برای دسترسی سالانه یا مادام العمر پرداخت کنید: حتما قبل از ثبت نام، چاپ کوچک را بررسی کنید.

5 افزونه برتر ChatGPT برای وردپرس

بیایید پنج افزونه عالی ChatGPT را برای وردپرس بررسی کنیم.

ما سعی کرده‌ایم طیفی از انواع مختلف پلاگین، از تولید محتوا گرفته تا سازنده‌های فرم را شامل کنیم. همه آنها از ChatGPT برای وردپرس به نحوی استفاده می کنند که می تواند در زمان و تلاش شما صرفه جویی کند!

موتور هوش مصنوعی

ai engine - افزونه های chatgpt برای وردپرس

موتور هوش مصنوعی چند ابزار برای کمک به شما در استفاده از ChatGPT دارد. با استفاده از GPT 3 و 4، این ابزار فوق العاده مفیدی است که فراتر از ارائه یک ربات چت برای مشتریان شماست.

اولین ویژگی که باید برجسته شود، AI Copilot است. این به شما کمک می کند محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجو ایجاد کنید و حتی می توانید پست های وبلاگ و سایر محتوای نوشته شده خود را ترجمه و تصحیح کنید. این به طرز شگفت انگیزی مفید است، زیرا روند تولید محتوا را سرعت می بخشد.

به علاوه، می توانید چت ربات هوش مصنوعی خود را ایجاد کنید. ربات چت می تواند به مشتریان در پرس و جوهای ساده کمک کند و در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر، آنها را به مکان مناسب هدایت کند.

اگر می خواهید ChatGPT را با سایت وردپرس خود ادغام کنید، این یک افزونه چشمگیر و نقطه شروع خوبی است.

بیایید در مورد قیمت گذاری صحبت کنیم: یک طرح رایگان در دسترس است، اما برخی از ویژگی ها محدود به طرح پولی است. قیمت از 49 دلار در سال برای یک وب سایت شروع می شود.

فرم های قدرتمند

فرم های قدرتمند - افزونه های chatgpt

فرم های قدرتمند همانطور که از نام آن پیداست، عمدتاً بر روی فرم ها متمرکز است. این به شما امکان می دهد فرم های مفید و ساده ای بسازید که تمام اطلاعات مورد نیاز خود را بدون ایجاد پیچیدگی برای خود یا مشتریانتان جمع آوری کند.

بنابراین، هوش مصنوعی از کجا وارد می شود؟ ابتدا، می‌توانید فیلدهای هوش مصنوعی را درج کنید، که پاسخ‌های تولیدشده توسط هوش مصنوعی را برای ارسال فیلدها ایجاد می‌کند.

همچنین می توانید از الگوهای تولید شده با هوش مصنوعی استفاده کنید. این فرم‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از دیدگاه مشتری/بازدیدکننده سایت، پاسخگو و آسان برای استفاده باشند و پاسخ‌های هوش مصنوعی ایجاد کنند.

این ایده خوبی است که به دلایل دیگر نیز به سراغ Formidable Forms بروید. از نظر ایجاد فرم برای سایت های وردپرسی نمی توانید خیلی بهتر از این باشید. همچنین می توانید داده ها را در قالب نمودارهایی با هضم آسان مشاهده کنید.

به طور کلی، کاملاً ارزش بررسی این یکی را دارد. یک طرح رایگان وجود دارد، اما برای دسترسی به فرم‌های با کمک هوش مصنوعی، باید یک طرح پولی را انتخاب کنید. قیمت ها از 199.50 دلار در سال شروع می شود، بنابراین یک افزونه نسبتاً گران است، اما اگر داده های زیادی برای جمع آوری دارید، می تواند باعث صرفه جویی در زمان شود.

ربات چت هوش مصنوعی برای وردپرس

آی چت بات برای وردپرس

ربات چت هوش مصنوعی برای وردپرس یک افزونه درخشان است که به شما امکان می دهد از ChatGPT برای وردپرس استفاده کنید. این یک ربات گفتگوی plug-and-play است که اساساً می تواند همه افرادی را که از وب سایت شما بازدید می کنند تحت نظر داشته باشد و پیام های شخصی سازی شده را در زمان مناسب ایجاد کند.

می‌تواند پیام خوشامدگویی شخصی‌شده را به مشتریان شما نشان دهد، اگر بازدیدکننده برای خروج کلیک کند، پیشنهاد هدفمندی را نمایش دهد و دارای ویژگی چت زنده 24 ساعته برای مشتریان یا مشتریان شما باشد. به علاوه، می‌تواند وب‌سایت شما را جستجو کند، ایمیل ارسال کند، بازخورد کاربران را جمع‌آوری کند، و محصولات یا راه‌حل‌هایی را برای درخواست‌های مشتری پیشنهاد کند.

به طور کلی، این یک ربات چت کوچک مفید برای ارائه پشتیبانی بهتر از مشتری است.

قیمت از 29 دلار شروع می شود که شامل به روز رسانی های آینده و شش ماه پشتیبانی می شود.

آیوماتیک

پلاگین های aiomatic - chatgpt

آیوماتیک یک افزونه نویسنده محتوا با استفاده از قدرت GPT-3 و GPT-4 است. این می تواند پست های وبلاگ و بررسی محصول را ایجاد کند و حتی محتوای قدیمی را به روز کند یا ایده هایی برای پست های آینده به شما بدهد و برنامه ریزی محتوای خود را آسان تر کند.

برخی از ویژگی های بسیار مفید برای برجسته کردن در اینجا وجود دارد، از جمله ابزار جایگزین کلمه کلیدی، که می تواند پیوندهای وابسته برای کلمات کلیدی خاص ایجاد کند. همچنین می‌تواند یک تصویر ویژه برای پست شما ایجاد کند، و همیشه از سایت‌هایی مانند Pexels تهیه می‌شود و فقط از تصاویر بدون حق امتیاز استفاده می‌کند.

این قطعاً یک افزونه ارزش بررسی است. این می تواند یک نجات دهنده در کاهش زمان صرف شده برای ایجاد استراتژی محتوای شما باشد! قیمت از 49 دلار شروع می شود و شامل شش ماه پشتیبانی توسعه دهنده می شود.

دستیار هوش مصنوعی با ChatGPT

دستیار ai با افزونه های chatgpt

دستیار هوش مصنوعی با ChatGPT یک پلاگین ساده است که به شما امکان می دهد یک ربات چت با استفاده از قدرت ChatGPT ایجاد کنید. این ربات چت می‌تواند به شما در پاسخگویی به سوالات پیچیده وردپرس شما کمک کند. اگر در نصب یک تم جدید گیر کرده اید یا سعی می کنید بفهمید چگونه محتوا را پست کنید، ربات چت همه پاسخ ها را برای شما خواهد داشت.

با استفاده از GPT-3، این افزونه می‌تواند کد را برای شما درک کرده و تولید کند، که اگر در فرآیند راه‌اندازی روی چیزی گیر کرده باشید، فوق‌العاده مفید است.

این قدرتمندتر از استفاده از گوگل است. می‌تواند پاسخ‌هایی تولید کند و در زمان جستجوی بی‌پایان شما صرفه‌جویی می‌کند تا آن را بفهمید. همچنین می تواند برای سایت شما محتوا تولید کند و در زمان شما صرفه جویی کند. این یک افزونه عالی است که به شما در راه اندازی و نگهداری سایت وردپرس کمک می کند.

قیمت نسخه پریمیوم از 49 دلار شروع می شود، یا می توانید نسخه رایگان را انتخاب کنید، که ویژگی های کمتری دارد اما همچنان ارزش بررسی را دارد.

سوالات متداول

قبل از جمع بندی، اجازه دهید برخی از سوالات متداول را که ممکن است به آنها علاقه مند باشید بررسی کنیم:

چگونه از ChatGPT در وردپرس استفاده کنم؟

ایده های مختلفی برای استفاده از ChatGPT در وردپرس وجود دارد. تو می توانی:

  • محتوا تولید کنید، مانند پست های وبلاگ، مقالات، یا حتی ایده های موضوعی
  • تصاویر بدون حق امتیاز برای سایت وردپرس خود منبع کنید
  • یک ربات چت برای مشتریان یا بازدیدکنندگان سایت خود ایجاد کنید تا به سؤالات پاسخ دهند و آنها را به خدمات شما هدایت کنند
  • مشتریان را در لحظه مناسب با محتوای شخصی یا پیام های بازشو هدف قرار دهید
  • به شما کمک می کند تا مشکلات کدنویسی را در باطن سایت خود حل کنید

آیا وردپرس قابلیت چت دارد؟

وردپرس ویژگی چت داخلی ندارد، اما می‌توانید با استفاده از افزونه‌های شخص ثالث یکی را نصب کنید چت زنده.

آیا می توانید ChatGPT را در وب سایت خود ادغام کنید؟

کاملا! می توانید ChatGPT را در وب سایت خود ادغام کنید. اگر از وردپرس استفاده می کنید، انجام این کار با یکی از افزونه های بالا آسان است.

افکار نهایی ما

موتور هوش مصنوعی بسیار عالی است این یک مقدمه درخشان برای استفاده از ChatGPT است. می توانید محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجو تولید کنید، تصاویر را پیدا کنید و حتی از آن برای ارائه ایده استفاده کنید.
ربات چت هوش مصنوعی برای وردپرس ارزش امتحان کردن را نیز دارد قیمت پایین آن را حتی برای سایت‌های کوچک‌تر بسیار قابل دسترس می‌کند و می‌تواند با پیام‌های هدفمند و شخصی‌شده، تفاوت بزرگی برای مشتریان یا بازدیدکنندگان سایت شما ایجاد کند.


منبع: https://wplift.com/best-chatgpt-plugins-for-wordpress