بندر ملی، مریلند برای میزبانی WordCamp ایالات متحده و اجلاس جامعه، 23 تا 25 اوت 2023 – WP Tavern

تابلوی ارسال شغل دوباره به کار خود بازگشته است و چندین آژانس، محصول و شرکت میزبان را نشان می دهد که برای نقش هایی در سراسر اکوسیستم وردپرس استخدام می شوند. بسیاری از این شرکت ها نیز حامیان این رویداد بودند.

آخر هفته را در سن دیگو گذراندم و اولین WordCamp خود را پس از چندین سال دوری انجام دادم. من کاملا غرق فهمیدم که چقدر دلم برای انجام این کارها تنگ شده بود.

مولنوگ در پایان جلسه پرسش و پاسخ خود، محل برگزاری را اعلام کرد WordCamp بعدی ایالات متحده. در سال 2023، این رویداد در سواحل شرقی در بندر ملی، مریلند، یک مرکز کنوانسیون در کنار آب واقع در امتداد رودخانه پوتوماک، 20 دقیقه از واشنگتن، دی سی تاریخ ها برای 23 تا 25 آگوست تعیین شده است که شامل روزهای مشارکت کننده، ارائه ها و کارگاه های آموزشی و اجلاس انجمن وردپرس خواهد بود. برگزارکنندگان گفتند که این رویداد بر یادگیری و خلق تمرکز خواهد داشت.
منبع: https://wptavern.com/national-harbor-maryland-to-host-wordcamp-us-and-community-summit-august-23-25-2023نمی توانم منتظر بمانم تا دوباره با وردپرس/خدمه سفر خود جت تنظیم را شروع کنم. دفعه بعد همه رو میبینم…#wcus pic.twitter.com/mpJcGg3Mgr

– رابی مک کالو (@RobbyMcCullough) 13 سپتامبر 2022

تمام جلسات از WCUS ضبط شد و خواهد بود آمدن به WordPress.tv به زودی. در عین حال، جلسات را می توان از طریق پخش زنده ضبط شده در YouTube مشاهده کرد. ویدیوهای جداگانه ای برای آهنگ خورشید وجود دارد (جمعه و شنبهو مسیر نخل (جمعه و شنبه). ضبط پرسش و پاسخ مت مولنوگ است در WordPress.tv موجود است. او به سوالاتی درباره بهبود تجربه مشارکت‌کننده، دسترسی، جدول زمانی ویژگی‌های چند زبانه در هسته و موارد دیگر پاسخ داد.

خارج از رویداد اصلی، شرکت کنندگان فرصت های زیادی برای ایجاد شبکه، ارتباط با دوستان جدید و در نهایت ملاقات با افرادی داشتند که سال ها با آنها در وب کار می کردند.