بلیط‌های WordCamp Europe 2023 اکنون در حال فروش – WP Tavern

WCEU همچنین بلیت‌های حمایتی خرد را با قیمت 150 یورو ارائه می‌کند که به گفته سازمان‌دهندگان به هزینه واقعی حضور نزدیک‌تر است.

برای امسال، ما روند انتخاب را تغییر داده ایم تا به جای دانش عمیق در مورد نحوه سازماندهی یک WordCamp اروپا موفق، بیشتر بر جامعه محلی و شهر تمرکز کنیم.

برنامه های بلندگو هنوز باز هستند اما به زودی در هفته اول فوریه بسته می شوند. تا هفته دوم مارس به متقاضیان اطلاع داده می شود و سازمان دهندگان لیست را در اواسط آوریل اعلام می کنند.

WordCamp اروپا اعلام کرد اولین دسته از بلیط های فروش برای رویداد 2023 که در آتن، یونان، 8 تا 10 ژوئن برگزار می شود. بلیط های عمومی 50.00 یورو هستند، کسری از هزینه واقعی آنها، که به شدت توسط اسپانسرها یارانه پرداخت می شود. این شامل پذیرش در رویداد دو روزه، ناهار، قهوه، تنقلات، روز مشارکت‌کننده، یک تی‌شرت یادبود و دعوت‌نامه برای بعد از مهمانی است.

انتخاب شهر میزبان WordCamp Europe 2024 به جای رتبه بندی بخش های مختلف برنامه، بر اساس ارزیابی کلی برنامه خواهد بود. ما از تیم شما نمی خواهیم بودجه ای برای کل رویداد تهیه کند، اما هزینه های تخمینی برای مکان(های) پیشنهادی باید در دسترس باشد.

ثبت نام روز مشارکت کننده برای رویداد امسال هنوز باز نشده است، اما با خرید بلیط کنفرانس رایگان خواهد بود.

در زمان انتشار، تنها 257 بلیط در این دور اول باقی مانده است، اما تعداد بیشتری از بلیت ها در آینده منتشر خواهد شد. همین الان ثبت نام کنید مکان خود را قفل کنید یا برای به روز رسانی ایمیل در صفحه ثبت نام ثبت نام کنید تا از انتشار بلیط های آینده مطلع شوید.


منبع: https://wptavern.com/wordcamp-europe-2023-tickets-now-on-sale

WCEU نیز هست به دنبال شهر میزبان برای سال 2024. حداقل الزامات به طور قابل توجهی کمتر از سال های گذشته سختگیرانه است. میزبانی رویداد برای هر تیمی که در چهار سال گذشته حداقل یک WordCamp حضوری موفق را در یکی از شهرهای اروپایی با انجمنی که در طول سال 2022 فعال بوده است، برگزار کرده باشد، آزاد است. برگزارکنندگان همچنین به‌روزرسانی فرآیند انتخاب را منتشر کرده‌اند: