برنامه های موبایل وردپرس یک انجمن پشتیبانی جدید دریافت کنید – WP Tavern

این انتقال به WordPress.org بخشی از تلاش برای جدا کردن برنامه‌های رسمی تلفن همراه وردپرس از خدمات Automattic است. در جولای 2022، تیم موبایل اعلام کرد که تمام ویژگی‌های Jetpack و WordPress.com را از برنامه‌های رسمی موبایل وردپرس خارج کرده و آنها را به برنامه Jetpack منتقل می‌کند.

اگرچه برنامه‌های تلفن همراه قبلاً دارای انجمن‌هایی در نصب قدیمی‌تر bbPress بودند، اما به ندرت مورد استفاده قرار می‌گرفتند زیرا کسانی که به کمک نیاز داشتند از طریق صف پشتیبانی WordPress.com هدایت می‌شدند. جدید انجمن پشتیبانی موبایل در صفحه پشتیبانی لیست شده است و در حال حاضر با درخواست های مربوطه فعال است برنامه خراب می شود، خطاهای XML-RPC، و مشکلات مربوط به بلوک های اصلی.

آوردن پشتیبانی تلفن همراه به یک مکان عمومی این مزیت را دارد که به کاربران اجازه می‌دهد به یکدیگر کمک کنند، در موضوعات قدیمی جستجو کنند و به همان روشی که برای مشکلات طرح‌ها یا افزونه‌ها انجام می‌دهند، به دنبال پاسخ باشند. این تجربه پشتیبانی را استاندارد می کند تا کاربران بدانند چه انتظاری دارند. متا تراک بلیط زیرا ایجاد انجمن اکنون بسته شده است که ابتکار عمل کامل شده و انجمن عملیاتی شده است.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-mobile-apps-get-a-new-support-forum

پشتیبانی از برنامه های موبایل وردپرس است حرکت به انجمن WordPress.org. پیش از این، کاربران به WordPress.com هدایت می‌شدند، حتی آن‌هایی که خود میزبانی می‌شدند، و کارکنان Automattic بلیط‌های پشتیبانی مربوط به برنامه‌های تلفن همراه را مدیریت می‌کردند.