برنامه های سخنران WordCamp Europe 2023 باز است، سازمان دهندگان برای جلسات تعاملی بیشتر فراخوان می دهند – میخانه WP

فراخوان سخنرانان هفته اول فوریه بسته خواهد شد و متقاضیان تا هفته دوم مارس پاسخ خواهند داد. سخنرانان در هفته دوم فروردین ماه معرفی خواهند شد.


منبع: https://wptavern.com/wordcamp-europe-2023-speaker-applications-open-organizers-call-for-more-interactive-sessionsپس از بررسی بازخورد شرکت کنندگان از سال قبل، سازمان دهندگان بیش از سه دوجین موضوع درخواستی را در دسته های توسعه، تجارت، جامعه و طراحی شناسایی کرده اند. این موارد شامل بسیاری از موضوعات توسعه دیگر، مانند امنیت، CI/CD، CMS بدون هد، ReactJS برای توسعه دهندگان PHP / بلوک های ساختمانی و غیره است. شرکت کنندگان همچنین مشتاق شنیدن در مورد کسب درآمد از محتوا، درآمد مکرر، مطابقت با GDPR، هویت برند و طراحی برای دسترسی هستند تا چند نمونه را فهرست کنند.

فرمت های ارائه شامل گفتگوهای سنتی، کارگاه های عملی، پانل های متخصص و گفتگوهای رعد و برق خواهد بود. سازمان دهندگان سخنرانان را تشویق می کنند تا فعالیت هایی را به جلسات اضافه کنند که مخاطب را درگیر کند و از کسادی بعدازظهر جلوگیری کند. آنها چند نمونه را ذکر کردند، از جمله WordCamp در جمهوری چک که در آن یک محقق امنیتی یک هانی‌پات Wi-Fi را در محل برگزاری نصب کرد و نشان داد که هنگام ورود به سایت وردپرسی که SSL ندارد، وای‌فای عمومی چقدر خطرناک است.

برگزارکنندگان در را باز کرده اند برای بلندگوها تماس بگیرید و به ویژه علاقه مند به برنامه ریزی مذاکراتی هستند که “مردم را قادر می سازد تا با استفاده از وردپرس احساس راحتی بیشتری کنند.” آنها امسال صداهای جدیدی را با چشم اندازهای تازه طلب می کنند.

WordCamp Europe 2023 امسال با دو روز کنفرانس برنامه ریزی شده برای 9 و 10 ژوئن در آتن میزبانی می شود. موضوع روز اول “WordPress Now” (هر آنچه در حال حاضر می توان با وردپرس به دست آورد) و روز دوم “WordPress Tomorrow” است.

WCEU راه اندازی کرده است برنامه پشتیبانی سخنران برای کمک به تامین مالی سخنرانان منتخب با موانع مالی برای حضور. سازمان‌دهندگان ترتیبی می‌دهند که سخنرانان و شرکت‌های حامی با هم ارتباط برقرار کنند، اما در انتخاب افرادی که بودجه را دریافت می‌کنند، دخالتی ندارند.