بررسی YayCurrency: بومی سازی قیمت محصولات WooCommerce


به عنوان صاحب فروشگاه WooCommerce، می توانید محصولات خود را در کشورهای مختلف در سراسر جهان بفروشید. به لطف امکانات ایجاد شده توسط تجارت الکترونیک، پایگاه مشتری شما دیگر محدود به منطقه یا زبان خودتان نیست.

اما مشتریان مرزی مجموعه ای از انتظارات خود را دارند که یکی از آنها جالب توجه است 92 درصد از خریداران ترجیح می دهند از سایت هایی خرید کنند که قیمت آنها به واحد پول محلی آنها باشد. برای برآورده کردن این انتظار، باید قیمت های خود را بومی سازی کنید تا تصمیم گیری خرید برای مردم آسان تر شود.
Yay Currency یک تعویض کننده چند ارزی قدرتمند WooCommerce است که به طور خودکار قیمت ها را از USD به ارزهای محلی مشتریان شما تبدیل می کند. این از همه واحدهای ارزی در جهان پشتیبانی می کند و به خریداران کمک می کند تا بدانند چقدر هزینه می کنند. به علاوه، YayCommerce به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که در صورت تمایل به پرداخت به ارز دیگری غیر از ارز خود، به صورت دستی ارز خود را تغییر دهند.

قیمت محصولات ووکامرس yaycurrency

اما آیا YayCurrency راه اندازی بدون عارضه دارد؟ آیا می توانید از آن در هر جایی غیر از صفحات محصول خود استفاده کنید؟ در مورد نرخ مبادله بین ارزها چطور؟

در این بررسی عملی YayCurrency، من به این سوالات پاسخ می‌دهم و توضیح می‌دهم که چگونه می‌توانید از سوئیچر چند ارزی در سایت WooCommerce خود استفاده کنید.

YayCurrency: بررسی اجمالی و ویژگی های کلیدی

YayCurrency یک افزونه ماژولار چند ارزی است، به این معنی که می توانید ویژگی های آن را از طریق کلیدهای روشن/خاموش ساده پیکربندی کنید. دارای قابلیت تبدیل قیمت عمده فروشی و خرده فروشی، نشان دادن قیمت .n99 دلار به جای اعداد کامل و مشاهده گزارش ها بر اساس ارزهای استفاده شده است.

YayCurrency چندین موقعیت نمایش را ارائه می دهد. می توانید آن را در صفحه محصول، پست وبلاگ، نوار ناوبری و حتی در ابزارک های وردپرس نمایش دهید. قرار دادن سوئیچ ارز در نقاط بهینه فروشگاه شما می تواند به افزایش نرخ تبدیل شما کمک کند.

سایر ویژگی های کلیدی YayCurrency عبارتند از:

 • تعویض ارز فوق العاده جالب با پرچم های واضح، کدهای ارز و نمادها
 • از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند
 • دارای GeoIP داخلی برای شناسایی خودکار مکان مشتری و نمایش قیمت ها به واحد پول محلی آنها
 • عملکرد فروشگاه را بر اساس ارز نمایش می دهد
 • امکان تعویض ارز در مرحله پرداخت را فراهم می کند

عملی با YayCurrency


با رفتن به بخش سرگرم کننده، بیایید نحوه نصب و استفاده از YayCurrency را در وب سایت WooCommerce ببینیم.

ابتدا YayCurrency را از اینجا دانلود کنید وب سایت YayCommerce یا صفحه WordPress.org افزونه. پس از اتمام، فایل فشرده افزونه را در وردپرس آپلود کنید و سپس افزونه را نصب و فعال کنید.
منوی YayCurrency اکنون باید در تب وردپرس در داخل ادمین وردپرس شما ظاهر شود. برای شروع پیکربندی افزونه روی آن کلیک کنید.

پیکربندی yaycurrency در وردپرس

مدیریت ارز

اولین تب در YayCurrency به شما امکان می‌دهد ارز پیش‌فرض را تغییر دهید و بر اساس اولویت‌های خود ارزهای جدیدی اضافه کنید. ارزهای مختلفی برای انتخاب وجود دارد که YayCommerce نرخ مبادله سایر ارزها را بر اساس ارز پیش فرض شما تنظیم می کند. اگر می‌خواهید از نرخ ارز ثابت استفاده کنید، می‌توانید به صورت دستی آن را در آن تنظیم کنید نرخ برگه

ادامه مقاله در زیر

گزینه های دیگر عبارتند از:

 • پیش نمایش – نشان می دهد که ارز چگونه ظاهر می شود
 • هزینه – می توانید مبلغ اضافی را برای جبران تفاوت های ارزی اضافه کنید. این را می توان به صورت درصد یا مقدار ثابت اضافه کرد.
 • عمل – این تب برای پیکربندی فرمت ارز است. با کلیک بر روی آن گزینه هایی برای تغییر موقعیت نماد ارز، موقعیت کد، جداکننده هزار، جداکننده اعشاری، تعداد اعشار و گرد کردن ظاهر می شود.

سطل بازیافت – با کلیک کردن روی نماد سطل بازیافت، می توانید هر ارز را از لیست حذف کنید.

تبدیل yaycurrency به ارزهای محلی مشتری.

اگر می‌خواهید ارز را گرد کنید، می‌توانید از میان گزینه‌های زیر انتخاب کنید: نزدیک‌ترین، پایین و بالا. به علاوه، آستانه هایی مانند 0.10، 0.50، 1.10، 100 و 1000 در دسترس هستند. می توانید با اضافه کردن یک رقم کوچک در قسمت گزینه منهای مقداری از قیمت گرد شده و تبدیل شده را کم کنید.

توجه داشته باشید که قیمت های شما ممکن است به مقادیری مانند 0.49 یا 0.99 برسد. می توانید از گزینه تست برای تایید نتایج گرد و تفریق سفارشی استفاده کنید.

گزینه های پرداخت

در این بخش، می‌توانید ارزهایی را که می‌خواهید در قسمت جلویی فروشگاه خود نمایش یا پنهان کنید، روشن/خاموش کنید. هر ارزی که در برگه مدیریت ارز اضافه کرده اید، در اینجا فهرست می شود.

اکثر ارزها با تمام روش های پرداخت بومی WooCommerce کار می کنند. این بدان معناست که می‌توانید بدون در نظر گرفتن اینکه خریداران چگونه پرداخت کنند، تجربه خرید را بومی‌سازی کنید.

تسویه‌حساب ارزهای مختلف به ارزهای مختلف

گزینه های نمایش

این بخش به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید کجا می خواهید تغییر دهنده ارز نمایش داده شود.

تنظیمات پیش‌فرض آن را در یک صفحه محصول نمایش می‌دهد، اما اگر ترجیح می‌دهید آن را در جای دیگری نشان دهید، می‌توانید آن گزینه را خاموش کنید.

در اینجا نحوه نمایش آن با انتخاب پیش فرض است:

گزینه های نمایش ارزهای yaycurrency

از کد کوتاه استفاده کنید [yaycurrency-switcher] برای نمایش سوئیچر چند ارزی در هر جایی که می خواهید.

ادامه مقاله در زیر

همچنین می‌توانید جنبه‌های مختلف سوئیچر را با نمایش/پنهان کردن موارد زیر سفارشی کنید:

 • پرچم کشور
 • نام ارز
 • نماد ارز
 • کد ارز
تعویض ارزهای ارز دیجیتال

بعلاوه، می توانید برای اندازه سوئیچر بین کوچک و متوسط ​​را انتخاب کنید.

تنظیمات پیشرفته

YayCurrency با ارائه سه تنظیمات ساده که می توانید آنها را روشن یا خاموش کنید، همه چیز را ساده نگه می دارد:

 • قیمت ثابت محصول برای هر ارز
 • به روز رسانی نرخ ارز به صورت خودکار
 • انتخاب خودکار ارز بر اساس کشورها

توصیه می‌کنم دو تنظیمات آخر را فعال کنید تا هم برای خودتان و هم برای مشتریانتان راحت باشد.

نرخ ارز yaycurrency به طور خودکار به روز می شود

در مورد تنظیم قیمت محصول، این موضوع است که آیا شارژ یک قیمت ثابت می‌تواند همان حاشیه قیمت‌گذاری پویا را به شما بدهد. حساب کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا این تنظیم را برای فروشگاه آنلاین خود روشن کنید یا خیر.

قیمت گذاری ارز Yay

YayCurrency یک افزونه رایگان برای فروشگاه های آنلاین است که بر روی WooCommerce ساخته شده است.

با این حال، یک نسخه حرفه ای نیز دارد که دسترسی به ویژگی های برتر مانند به روز رسانی خودکار نرخ ارز را فراهم می کند.

مجوزهای YayCurrency Pro:

 • سایت تک – 49 دلار سالانه، 195 دلار طول عمر
 • 3 سایت – 99 دلار سالانه، 395 دلار طول عمر
 • سایت های نامحدود – 199 دلار سالانه، 995 دلار طول عمر

این افزونه با تمام روش های پرداخت WooCommerce یکپارچه کار می کند. چه از پرداخت‌های چک، PayPal Standard، انتقال مستقیم بانکی یا درگاه پرداخت Stripe استفاده می‌کنید، YayCurrency شما را تحت پوشش قرار داده است.

حکم نهایی

وقتی در رم هستید، مانند یک رومی رفتار کنید، درست است؟ اکنون می توانید با کمک YayCurrency تجربه شخصی تری را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهید.

افزودن یک ویژگی جدید چند ارزی به فروشگاه ووکامرس شما پویایی جدیدی به کسب و کار شما می بخشد. خریداران وقتی محصولات شما را به ارز محلی خود می بینند، نسبت به اتمام خرید خود اطمینان بیشتری پیدا می کنند.

ادامه مقاله در زیر

به علاوه، راه‌حل مناسب به شما امکان می‌دهد در عرض چند دقیقه وارد بازارهای بین‌المللی جدید شوید و تنها ارزهایی را که می‌خواهید در آن بفروشید ارائه دهید.

بسیاری از فروشگاه‌های WooCommerce مشتریان را مجبور می‌کنند بدون در نظر گرفتن اولویت‌های ارزی خود، به دلار پرداخت کنند. با استفاده از افزونه YayCurrency، می‌توانید زندگی را برای مشتریان آسان‌تر کنید و به آن‌ها اجازه دهید به ارزی که مناسب‌تر است پرداخت کنند.

این یک دستور العمل عالی برای افزایش وفاداری و خریدهای تکراری است که اهداف نهایی هر کسب و کاری است.

YAYCURRENCY دریافت کنید


منبع: https://wplift.com/yaycurrency-woocommerce-product-prices