بررسی 10 Web Booster: عملکرد وب سایت خود را تسریع کنید

پس از اتصال پلاگین به پلتفرم 10Web، بهینه سازی frontend آغاز خواهد شد. در ابتدا، شما در طرح رایگان 10Web Booster خواهید بود که به شما امکان می دهد صفحه اصلی و پنج صفحه داخلی حداکثر ده وب سایت را بهینه کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است بخواهید ابتدا از حالت تست استفاده کنید، تنظیماتی که یک محیط ایزوله برای آزمایش سایت شما با 10Web Booster ایجاد می کند (بدون تأثیر بر نسخه زنده آن). سطوح مختلف بهینه سازی را در محیط تست بررسی کنید، سپس آن را که برای شما مناسب تر است را در زمان واقعی اعمال کنید.

بهینه سازی های ظاهری 10Web Booster عبارتند از:

 • کوچک سازی و فشرده سازی CSS و HTML
 • iFrame و ویدیوی تنبل
 • کوچک سازی و فشرده سازی JS
 • تنبلی تصویر
 • استفاده از CSS بحرانی
 • تبدیل فرمت تصویر به WebP
 • بهینه سازی تصویر
 • بهینه سازی تحویل فونت
 • کش صفحه و منابع
 • ظرف
 • تأخیر یا حذف JS شخص ثالث غیر مهم

وارد 10Web Booster می‌شود، یک افزونه بهینه‌سازی سرعت وردپرس که بهینه‌سازی کامل frontend و backend را همراه با تشخیص جامع ارائه می‌دهد. پس از نصب، به طور خودکار سرعت وب سایت شما را افزایش می دهد و آن را به 1٪ از سریع ترین وب سایت های بارگیری جهان (با 90+ امتیاز PageSpeed) افزایش می دهد.

حقیقت را باید گفت، میزبانی وب 10 برای بهینه سازی باطن به دلایل زیر ایده آل است:

 • Google Cloud Partner: 10Web به شما امکان می دهد از بین 12 مرکز داده انتخاب کنید تا پرش و فاصله را به حداقل برسانید و منجر به انتقال ایمن و سریع داده های سایت خود شوید.
 • جرم گیری الاستیک: با 10Web، میزبانی شما به طور خودکار با افزایش ترافیک بدون نیاز به تغییر در طرح اشتراک تنظیم می شود.
 • ضمانت 99% آپتایم: سایت‌هایی که در 10Web میزبانی می‌شوند، به دلیل Google Cloud، در 99٪ مواقع بدون هیچ اشکالی کار می‌کنند.
 • پشتیبان گیری در زمان واقعی: پشتیبان گیری خودکار نقاط بازیابی و حفاظت از داده ها را برای اطمینان از تداوم کسب و کار ارائه می دهد.
 • برنامه حذف بدافزار: 10Web تمام وب سایت های میزبانی شده را اسکن و نظارت می کند و در صورت شناسایی کد بد، به طور خودکار حذف بدافزار را آغاز می کند.
 • گواهی SSL خودکار: می توانید گواهینامه های SSL رایگان دریافت کنید که پس از انقضا با یک کلیک به طور خودکار تمدید می شوند.

به دنبال راهی آسان برای بهبود عملکرد وب سایت خود هستید؟ استفاده از یک پلاگین بهینه سازی سرعت به سایت شما کمک می کند تا از طریق کوچک سازی CSS و HTML، بارگذاری تنبل تصویر و سایر ویژگی های بهینه سازی frontend سریعتر بارگذاری شود. با این حال، اگر می خواهید از رقبای خود بالاتر بروید، باید باطن را نیز بهینه کنید، چیزی که بسیاری از ابزارهای بهینه سازی نادیده گرفته می شوند.

Google PageSpeed ​​Insights امتیاز 90 را نشان داد که جهشی 14 امتیازی از 76 امتیاز قبلی بود.

کار با 10Web Booster -

این بخش وضعیت بهینه سازی وب سایت را نشان می دهد، یعنی امتیاز صفحه سرعت صفحه اصلی شما. می توانید ببینید که امتیاز قبل از بهینه سازی چقدر بوده و با استفاده از 10Web Booster چیست. می‌توانید امتیاز خود را دوباره تحلیل کنید، و همچنین آن را با Google PageSpeed ​​Insights بررسی کنید.

ادامه مقاله در زیر

نصب پلاگین

10 Web Booster امتیاز PageSpeed ​​شما را به شدت بهبود می بخشد، تجربه کاربری بازدیدکنندگان شما را افزایش می دهد و نرخ تبدیل را بهبود می بخشد. به علاوه، به شما کمک می کند تا تمام Core Web Vitals را پاس کنید، که می تواند رتبه سایت شما را در صفحات نتایج موتور جستجو بهبود بخشد.

من با 10Web Booster نمرات عملکرد و سرعت بسیار خوبی گرفتم، منظورم این است که کار خود را به خوبی انجام می دهد. می توانید خودتان آن را امتحان کنید و ببینید که آیا نیازهای شما را برآورده می کند و بهتر از سایر ابزارهای بهینه سازی سرعت کار می کند.

مراحل نصب 10Web Booster مانند هر افزونه دیگری است.

بهینه سازی تصویر

بنابراین چگونه می توانید از مزایای 10Web Booster برای سایت خود استفاده کنید؟ در زیر، مراحل دقیق مورد نیاز برای نصب و راه اندازی افزونه و همچنین نتایجی که پس از استفاده از آن در وب سایت وردپرس خود به دست آوردم را به اشتراک می گذارم.

برای بهینه سازی باطن، کاربران باید به 10Web Booster Pro ارتقا دهند. قبل از انجام این کار، معیارهای میزبانی فعلی خود را از طریق منوی Website Booster در سمت چپ بررسی کنید. این افزونه همچنین بهبود عملکرد مورد انتظار مرتبط با میزبانی با کارایی بالا 10Web را نشان می دهد.

اولین، 10Web Booster را از WordPress.org دانلود کنید. سپس، وارد سیستم خود شوید داشبورد وردپرس و کلیک کنید پلاگین ها > جدید اضافه کن. اکنون فایل زیپ را آپلود کنید از افزونه و آن را نصب و فعال کنید. (PS شما همچنین می توانید 10Web Booster را با جستجوی آن در بخش افزونه های وردپرس دریافت کنید).

بهترین قسمت؟ این افزونه هر دو قسمت جلویی و باطن را به طور خودکار بهینه می کند و خطر شکستن رابط ها را از بین می برد.

در این بخش، 10Web Booster به شما می گوید که چند تصویر را در وب سایت شما بهینه کرده است. توجه داشته باشید که این افزونه فقط تصاویر را در 6 صفحه در پلن رایگان بهینه می کند. ارتقاء به طرح Pro به شما امکان می دهد تصاویر را در کل سایت خود بهینه کنید و همچنین افزونه را برای بهینه سازی خودکار تصاویر جدیدی که در کتابخانه رسانه آپلود می کنید پیکربندی کنید.

10 بهینه سازی تصویر تقویت کننده وب

10 Web Booster را دریافت کنید
منبع: https://wplift.com/10web-booster-review

10Web Booster یک افزونه بهینه سازی سرعت رایگان از 10Web است، شرکتی که بیشتر به دلیل ایجاد ابزارهای افزایش عملکرد برای سایت های وردپرس شناخته شده است. مدیریت و نصب آن ساده است و روی هر میزبانی کار می کند، اگرچه استفاده از هاست خود 10Web کارایی آن را افزایش می دهد (به دلیل ادغام سخت آن با پلت فرم شرکت).

بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از مردم با وب سایت هایی با عملکرد ضعیف گیر کرده اند. خوشبختانه، این چیزی است که می توانید با افزونه 10Web Booster بر آن غلبه کنید.

این بخش فقط مربوط به کاربران Pro است. اساساً، این به شما کمک می کند سطوح بهینه سازی را برای صفحات خاصی در سایت خود سفارشی یا مدیریت کنید. پس از افزودن صفحات به لیست قوانین، می توانید مناسب ترین پیکربندی را انتخاب کنید.

اطمینان از کارکرد 10Web Booster

بهینه سازی سرعت Backend از طریق میزبانی خودکار 10Web ارائه می شود که ارائه می دهد:

 • تقویت کننده عملکرد وردپرس
 • شتاب عملکرد سرور
 • TTFB سریعتر از 200 میلی ثانیه

را رایگان نسخه ارائه می دهد:

 • بهینه سازی رایگان تا 10 صفحه اصلی وب سایت + 5 صفحه دیگر
 • Core Web Vitals بهبود یافته است
 • ذخیره برای همه وب سایت ها

هنگام استفاده از این افزونه، می‌توانید چهار سطح بهینه‌سازی مختلف را انتخاب کنید: استاندارد، متعادل، قوی و شدید. همه آنها از طریق حساب 10Web شما قابل دسترسی هستند.

دستی با 10Web Booster

10Web Booster می‌تواند نسخه‌های سنتی و موبایلی یک سایت را بهینه‌سازی کند و تجربه کاربر را برای همه نوع بازدیدکنندگان بهبود بخشد. همچنین ابزارهای تشخیصی را فراهم می کند – این ابزارها به شما کمک می کنند تا تعیین کنید چه چیزی بر عملکرد سایت شما تأثیر می گذارد.

امتیاز صفحه سرعت صفحه اصلی سایت من برای دسکتاپ از 91 به 99 پس از بهینه سازی 10Web Booster بهبود یافت.

دستی با 10Web Booster

تنظیمات جایی است که می توانید بین چهار سطحی که قبلاً ذکر کردم یکی را انتخاب کنید. قبل از هر اقدامی باید به چند نکته توجه کنید:

 • با تغییر سطح، کل کش پاک می شود
 • سطوح علاوه بر صفحاتی که در فهرست قوانین سفارشی اضافه می‌کنید، بر همه صفحات تأثیر می‌گذارند

من یکی از سایت هایم را به پلتفرم 10Web متصل کردم. بهینه سازی را بلافاصله شروع می کند، اما چند دقیقه طول می کشد تا کل فرآیند کامل شود. پس از بهینه سازی، به داشبورد 10Web خود هدایت می شوید، جایی که می توانید نتایج را ببینید و به سایر ویژگی ها دسترسی داشته باشید.

را حرفه ای این طرح نیاز به اشتراک در پلتفرم های پولی 10Web دارد. ارائه می دهد:

 • بهینه‌سازی پیش‌فرض ممتاز همه صفحات
 • بهینه سازی Backend برای سایت هایی که به پلتفرم 10Web مهاجرت کرده اند

عمومی

به علاوه، به تمام ویژگی‌های دیگری که به عنوان بخشی از اشتراک 10Web ارائه می‌شوند، دسترسی خواهید داشت. این شامل یک سازنده وردپرس مبتنی بر هوش مصنوعی، میزبانی Google Cloud، ویژگی‌های همکاری کاربر و موارد دیگر است.

حکم نهایی

پاسخ این سوالات و موارد دیگر را در این بررسی عملی جامع 10Web Booster دریافت کنید.

10 مروری بر تقویت کننده وب

10 مروری بر تقویت کننده وب

قوانین سفارشی

پس از فعال شدن، باید آن را با آن همگام کنید وب سایت 10 وب. برای انجام این کار، به تنظیمات > بروید 10 تقویت کننده وب و کلیک کنید ثبت نام و اتصال دکمه.

بهینه سازی وب سایت شما

تنظیمات

10Web، خالق این افزونه، بیان می کند که هیچ کار دستی از کاربر لازم نیست – آنها به طور خودکار قسمت های فنی را پوشش می دهند. اما از نظر عملی چقدر درست است؟ آیا شما فقط 10Web Booster را نصب می کنید و می نشینید و بهینه سازی های آن را تماشا می کنید؟ نتایج چگونه است؟

می‌توانید نکات بیشتری برای عیب‌یابی و افزایش کارایی 10Web Booster در پایگاه دانش افزونه بیابید.

قیمت گذاری 10 تقویت کننده وب

علاوه بر این، 10Web Booster ارائه می دهد:

 • کش وب سایت
 • بهینه سازی Backend برای بهبود عملکرد
 • امتیاز 90+ PageSpeed ​​تضمین شده برای عبور از Core Web Vitals
 • نسخه های به روز PHP و MySQL

برای اینکه 10Web Booster به درستی کار کند، مطمئن شوید که در حین استفاده از ابزار از هیچ پلاگین تقویت کننده سرعت استفاده نمی کنید. این به این دلیل است که افزونه ها ممکن است با یکدیگر تضاد داشته باشند. علاوه بر این، مطمئن شوید که وب سایت شما دارای گواهینامه SSL است و حافظه پنهان آن را پاک می کنید.

10Web Booster دو نسخه از افزونه خود را ارائه می دهد: رایگان و Pro.

در اینجا بخش های مختلف در داشبورد آمده است: