با تصاویر AVIF وب سایت خود را در آینده اثبات کنید

ظاهراً برای تبدیل تمام تصاویر به AVIF و WebP فقط باید از گزینه بهینه سازی انبوه استفاده کنید. پس از انجام، می توانید نتایج بهینه سازی را مستقیماً در کتابخانه رسانه بررسی کنید.

اگرچه می‌توانید تصاویر را از طریق فتوشاپ یا سایر افزونه‌های وردپرس به WebP تبدیل کنید، فرمت AVIF بسیار بهتر است و شما را قادر می‌سازد تا حدود 30 درصد بیشتر از WebP تصاویر را فشرده کنید.

Converter for Media ساخته شده است تا به صاحبان سایتی مانند شما کمک کند تا به زمان بارگذاری سریع صفحه دست یابند – و همچنین امتیازهای اضافی را از Google در امتیازات Core Web Vital خود دریافت کنند.

برنامه های ماهانه:

 • 10000 تصویر بهینه شده در ماه با 5 دلار در ماه
 • 25000 عکس بهینه شده در ماه با 10 دلار در ماه
 • 70000 تصویر بهینه شده در ماه با 25 دلار در ماه

برخی از ویژگی های قابل توجه Converter for Media عبارتند از:

 • بهینه سازی با یک کلیک تمام تصاویر خود را با یک کلیک تبدیل کنید. به همین راحتی!
 • بدون بارگذاری سرور با استفاده از سرور راه دور شرکت تبدیل کنید. سرور خود را رایگان نگه دارید
 • سطح بالایی از تبدیل. برای دستیابی به کیفیت تبدیل بهتر از ابزارهای پیکربندی شده ویژه استفاده کنید.
 • آماده خارج از جعبه. نیازی به لمس هیچ اسکریپتی نیست – فقط نصب کنید و شروع به استفاده کنید.
 • تست تصویر از قبل بررسی کنید که چقدر می توانید وزن تصاویر خود را کاهش دهید.

Converter for Media نیز به شما نشان می دهد:

 • وزن تصاویر شما چقدر ذخیره شد
 • تعداد فایل هایی که با موفقیت تبدیل شد
 • میزان تلاش های ناموفق یا نادیده گرفته شده برای تبدیل فایل

نتایج بهینه سازی

تنظیمات عمومی جایی است که می توانید استراتژی تبدیل را انتخاب کنید. گزینه ها عبارتند از:

 • باخت – به حداکثر رساندن کاهش اندازه با کاهش کیفیت
 • بهینه – کاهش اندازه بدون از دست دادن کیفیت قابل مشاهده
 • بدون ضرر – حداقل کاهش اندازه بدون افت کیفیت

همچنین طرح های تجاری در دسترس هستند – اینها طرح هایی برای آژانس های چند وب سایتی هستند.

مبدل برای رسانه ها یک افزونه ممتاز وردپرس است که به شما کمک می کند تا وزن تصاویر خود را بدون تغییر در ظاهر اصلی آنها کاهش دهید. این افزونه به شما امکان می دهد تصاویر را به طور همزمان به WebP و به AVIF تبدیل کنید.

هر طرح با ضمانت بازگشت وجه 7 روزه ارائه می شود، به این معنی که می توانید Converter for Media PRO را به مدت یک هفته بدون هیچ خطری آزمایش کنید. اگر افزونه پریمیوم انتظارات شما را برآورده نکند، 100% بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

آیا ترس از کندی زمان بارگذاری صفحه مانع از استفاده از تصاویر با کیفیت بالا می شود؟ آیا در تلاش برای فشرده سازی تصاویر موجود خود بدون از دست دادن کیفیت هستید؟ با Converter for Media، می توانید بر این عوامل محدود کننده غلبه کرده و به طور موثر سرعت وب سایت خود را بهبود بخشید.

Core Web Vitals معیارهایی هستند که Google برای کمیت و امتیاز دادن به تجربه کاربری یک وب سایت استفاده می کند. آنها از تعامل کاربر خاص و عناصر سرعت صفحه تشکیل شده اند و تصاویر بر یکی از آنها (بزرگترین رنگ محتوایی) تأثیر می گذارد. ارائه تصاویر در قالب‌های نسل بعدی یکی از کلیدهای بهبود امتیاز Core Web Vitals شما است، و اینجاست که Converter for Media به شما کمک می‌کند.

تبدیل FOR MEDIA PRO را دریافت کنید
منبع: https://wplift.com/converter-for-media-review

ادامه مقاله در زیر

دستی با مبدل برای رسانه

توجه داشته باشید که پس از نصب Converter for Media، هر تصویر جدیدی که آپلود می کنید به صورت خودکار تبدیل می شود.

مبدل برای قیمت گذاری Media PRO

Converter for Media تصاویر شما را به AVIF تبدیل می کند – آخرین فرمت تصویر نسل بعدی تا به امروز. فرمت AVIF توسط شرکت های بزرگی مانند نتفلیکس، آمازون، گوگل و اپل پشتیبانی می شود. نمایش تصاویر در این فرمت یک تجربه کاربری با کیفیت بالا را ایجاد می کند – تصاویر AVIF حتی کیفیت بهتری نسبت به تصاویر WebP دارند و وزن غیر ضروری را تحمل نمی کنند.

اگر در مورد پلاگین های فشرده سازی تصویر صحبت کنیم، بیشتر پیشنهادات بر روی کوچک کردن تصاویر JPEG و PNG تمرکز دارند. و در حالی که آنها می توانند به شما در دستیابی به زمان بارگذاری سریعتر برای سایت خود کمک کنند، اما در آینده مقاوم نیستند، به عنوان مثال، اکثر آنها برای Core Web Vitals به روز رسانی/بهینه سازی نشده اند.

علاوه بر این، می توانید حداکثر ابعاد تصویر را تنظیم کنید – من با توصیه افزونه 2048 x 2048 پیکسل رفتم.

بهینه‌سازی mage می‌تواند بسیار مشکل باشد. اما اگر درست متوجه شوید، می توانید سرعت سایت خود را بدون آسیب رساندن به تجربه کاربر افزایش دهید.

در طول سال ها، مردم برای بهبود سرعت وب سایت به فشرده سازی فایل های JPG و PNG اعتماد کرده اند. اما آمار ده ها میلیون تصویر تبدیل شده با استفاده از افزونه ها نشان می دهد که فایل های WebP 60 درصد سبک تر از فایل های فشرده .jpg و .png هستند. در مقابل، فایل های AVIF به طور متوسط ​​33 درصد سبک تر از تصاویر WebP هستند.

من تصاویر سایت خود را به صورت انبوه بهینه کردم – این افزونه به سختی 2 دقیقه طول کشید تا حدود 344 فایل تصویری را به WebP/AVIF تبدیل کند. اگر به دلایلی فرآیند را قطع کردید، می‌توانید بعداً آن را ادامه دهید – نیازی به شروع دوباره نیست.

شایان ذکر است که AVIF در حال حاضر توسط بیش از 70 درصد مرورگرها از جمله کروم، اپرا و فایرفاکس پشتیبانی می شود. در مرورگرهای دیگر، تصاویر در قالب WebP یا اصلی استفاده خواهند شد. این افزونه تصاویر را به طور همزمان به AVIF و WebP تبدیل می کند.

پس از نصب، می‌توانید با رفتن به تنظیمات > تبدیل برای رسانه در داخل وردپرس، عملکردهای آن را پیکربندی کنید.

تنظیمات پلاگین

تصاویر بسته به نوع مرورگر کاربر وب سایت بارگذاری می شوند. اما آدرس‌های اینترنتی تصاویر یکسان باقی می‌مانند – Converter for Media مستقیماً نامرئی به یک فایل در قالب نسل بعدی انجام می‌دهد. این به معنای بهترین پشتیبانی برای هر مرورگر است.

و اگر می‌خواهید تصاویر جدیدی را که آپلود می‌کنید به‌طور خودکار به کتابخانه رسانه تبدیل کنید، کافی است گزینه ضامن را در آخرین گزینه روشن بگذارید.

Converter for Media PRO دارای سه برنامه ماهانه و سه سالانه است. شما می توانید از یک مجوز در چندین وب سایت استفاده کنید، بنابراین این یک پیشنهاد بسیار جذاب برای افرادی است که چندین وب سایت را در وردپرس نگهداری می کنند.

تنظیمات پیشرفته نیز در دسترس هستند، اما شما نیازی به تغییر آنها ندارید. تنظیمات پیش فرض افزونه برای اکثر وب سایت ها توصیه می شود. افزونه آماده است، بنابراین نیازی نیست که یک فرد فنی باشید تا بدون هیچ مشکلی افزونه را مدیریت کنید.

بهینه سازی انبوه تصاویر

با Converter for Media PRO، تبدیل فایل های تصویری به AVIF و WebP بسیار آسان است. وب‌سایتی که از تصاویر AVIF استفاده می‌کند، سریع‌تر و سئو دوستانه‌تر است و باعث می‌شود بیشتر دیده شود.

برنامه های سالانه (شامل 2 ماه رایگان):

 • 120000 عکس بهینه شده در سال با 50 دلار در سال
 • 300000 عکس بهینه شده در سال با 100 دلار در سال
 • 840000 عکس بهینه شده در سال با 250 دلار در سال

اکنون برای قسمت سرگرم کننده – من به شما نشان خواهم داد که چگونه Converter Media را در یک سایت وردپرس نصب کنید و از آن برای تبدیل تصاویر به AVIF و WebP برای بهینه سازی و سئو بهتر استفاده کنید.

در حال نصب افزونه

ابتدا افزونه را خریداری و دانلود کنید وب سایت افزونه های مت. سپس، فایل .zip آن را در بخش افزونه‌های مدیریت وردپرس خود آپلود کنید.

توجه داشته باشید: یک تصویر در محدودیت به یک فرآیند تبدیل ترجمه می شود – نه یک فایل در کتابخانه رسانه. اگر یک تصویر را به دو فرمت تبدیل کنید، به معنای دو فرآیند تبدیل برای محدودیت شماست.

حکم نهایی

همچنین می توانید انتخاب کنید که فایل های کدام دایرکتوری ها به فرمت خروجی تبدیل شوند. به طور پیش فرض، فقط آپلودهای شما (تصاویر در کتابخانه رسانه) تبدیل می شوند. اما اگر می‌خواهید فایل‌های تصویری را از هر کدام تبدیل کنید، می‌توانید فهرست /themes یا /plugins را بررسی کنید.

یکی از ویژگی هایی که من را بسیار تحت تاثیر قرار داد بهینه سازی انبوه است. این گزینه در زیر تنظیمات عمومی ظاهر می شود و به شما امکان می دهد تنها با یک کلیک تمام آپلودها را به AVIF و WebP تبدیل کنید. علاوه بر این، لیست فایل هایی که بهینه می شوند به صورت درختی نمایش داده می شود. با کلیک بر روی نماد “+” می توانید آنها را ببینید.

من با گزینه پیش‌فرض، یعنی بهینه، رفتم، زیرا AVIF حتی در این تنظیم نتیجه با کیفیتی ارائه می‌دهد.

اما تبدیل تصاویر با افزونه چقدر آسان است؟ چه مرورگرهایی فرمت AVIF را تشخیص می دهند؟ در این بررسی کاربردی Converter for Media، پاسخ این سوالات و موارد دیگر را خواهید آموخت.

مبدل برای رسانه: نمای کلی و قابلیت ها