با تصاویر AVIF وب سایت خود را در آینده اثبات کنید

تبدیل FOR MEDIA PRO را دریافت کنید
منبع: https://wplift.com/converter-for-media-review

همچنین می توانید انتخاب کنید که فایل های کدام دایرکتوری ها به فرمت خروجی تبدیل شوند. به طور پیش فرض، فقط آپلودهای شما (تصاویر در کتابخانه رسانه) تبدیل می شوند. اما اگر می‌خواهید فایل‌های تصویری را از هر کدام تبدیل کنید، می‌توانید فهرست /themes یا /plugins را بررسی کنید.

ادامه مقاله در زیر

دستی با مبدل برای رسانه

برخی از ویژگی های قابل توجه Converter for Media عبارتند از:

Converter for Media PRO دارای سه برنامه ماهانه و سه سالانه است. شما می توانید از یک مجوز در چندین وب سایت استفاده کنید، بنابراین این یک پیشنهاد بسیار جذاب برای افرادی است که چندین وب سایت را در وردپرس نگهداری می کنند.

توجه داشته باشید: یک تصویر در محدودیت به یک فرآیند تبدیل ترجمه می شود – نه یک فایل در کتابخانه رسانه. اگر یک تصویر را به دو فرمت تبدیل کنید، به معنای دو فرآیند تبدیل برای محدودیت شماست.

حکم نهایی

Core Web Vitals معیارهایی هستند که Google برای کمیت و امتیاز دادن به تجربه کاربری یک وب سایت استفاده می کند. آنها از تعامل کاربر خاص و عناصر سرعت صفحه تشکیل شده اند و تصاویر بر یکی از آنها (بزرگترین رنگ محتوایی) تأثیر می گذارد. ارائه تصاویر در قالب‌های نسل بعدی یکی از کلیدهای بهبود امتیاز Core Web Vitals شما است، و اینجاست که Converter for Media به شما کمک می‌کند.

توجه داشته باشید که پس از نصب Converter for Media، هر تصویر جدیدی که آپلود می کنید به صورت خودکار تبدیل می شود.

مبدل برای قیمت گذاری Media PRO

بهینه‌سازی mage می‌تواند بسیار مشکل باشد. اما اگر درست متوجه شوید، می توانید سرعت سایت خود را بدون آسیب رساندن به تجربه کاربر افزایش دهید.

Converter for Media تصاویر شما را به AVIF تبدیل می کند – آخرین فرمت تصویر نسل بعدی تا به امروز. فرمت AVIF توسط شرکت های بزرگی مانند نتفلیکس، آمازون، گوگل و اپل پشتیبانی می شود. نمایش تصاویر در این فرمت یک تجربه کاربری با کیفیت بالا را ایجاد می کند – تصاویر AVIF حتی کیفیت بهتری نسبت به تصاویر WebP دارند و وزن غیر ضروری را تحمل نمی کنند.

اکنون برای قسمت سرگرم کننده – من به شما نشان خواهم داد که چگونه Converter Media را در یک سایت وردپرس نصب کنید و از آن برای تبدیل تصاویر به AVIF و WebP برای بهینه سازی و سئو بهتر استفاده کنید.

در حال نصب افزونه

اما تبدیل تصاویر با افزونه چقدر آسان است؟ چه مرورگرهایی فرمت AVIF را تشخیص می دهند؟ در این بررسی کاربردی Converter for Media، پاسخ این سوالات و موارد دیگر را خواهید آموخت.

مبدل برای رسانه: نمای کلی و قابلیت ها

Converter for Media نیز به شما نشان می دهد:

نتایج بهینه سازی

در طول سال ها، مردم برای بهبود سرعت وب سایت به فشرده سازی فایل های JPG و PNG اعتماد کرده اند. اما آمار ده ها میلیون تصویر تبدیل شده با استفاده از افزونه ها نشان می دهد که فایل های WebP 60 درصد سبک تر از فایل های فشرده .jpg و .png هستند. در مقابل، فایل های AVIF به طور متوسط ​​33 درصد سبک تر از تصاویر WebP هستند.

ظاهراً برای تبدیل تمام تصاویر به AVIF و WebP فقط باید از گزینه بهینه سازی انبوه استفاده کنید. پس از انجام، می توانید نتایج بهینه سازی را مستقیماً در کتابخانه رسانه بررسی کنید.

تنظیمات عمومی جایی است که می توانید استراتژی تبدیل را انتخاب کنید. گزینه ها عبارتند از:

و اگر می‌خواهید تصاویر جدیدی را که آپلود می‌کنید به‌طور خودکار به کتابخانه رسانه تبدیل کنید، کافی است گزینه ضامن را در آخرین گزینه روشن بگذارید.

برنامه های ماهانه:

تصاویر بسته به نوع مرورگر کاربر وب سایت بارگذاری می شوند. اما آدرس‌های اینترنتی تصاویر یکسان باقی می‌مانند – Converter for Media مستقیماً نامرئی به یک فایل در قالب نسل بعدی انجام می‌دهد. این به معنای بهترین پشتیبانی برای هر مرورگر است.

با Converter for Media PRO، تبدیل فایل های تصویری به AVIF و WebP بسیار آسان است. وب‌سایتی که از تصاویر AVIF استفاده می‌کند، سریع‌تر و سئو دوستانه‌تر است و باعث می‌شود بیشتر دیده شود.

من با گزینه پیش‌فرض، یعنی بهینه، رفتم، زیرا AVIF حتی در این تنظیم نتیجه با کیفیتی ارائه می‌دهد.

همچنین طرح های تجاری در دسترس هستند – اینها طرح هایی برای آژانس های چند وب سایتی هستند.

اگرچه می‌توانید تصاویر را از طریق فتوشاپ یا سایر افزونه‌های وردپرس به WebP تبدیل کنید، فرمت AVIF بسیار بهتر است و شما را قادر می‌سازد تا حدود 30 درصد بیشتر از WebP تصاویر را فشرده کنید.

Converter for Media ساخته شده است تا به صاحبان سایتی مانند شما کمک کند تا به زمان بارگذاری سریع صفحه دست یابند – و همچنین امتیازهای اضافی را از Google در امتیازات Core Web Vital خود دریافت کنند.

یکی از ویژگی هایی که من را بسیار تحت تاثیر قرار داد بهینه سازی انبوه است. این گزینه در زیر تنظیمات عمومی ظاهر می شود و به شما امکان می دهد تنها با یک کلیک تمام آپلودها را به AVIF و WebP تبدیل کنید. علاوه بر این، لیست فایل هایی که بهینه می شوند به صورت درختی نمایش داده می شود. با کلیک بر روی نماد “+” می توانید آنها را ببینید.

مبدل برای رسانه ها یک افزونه ممتاز وردپرس است که به شما کمک می کند تا وزن تصاویر خود را بدون تغییر در ظاهر اصلی آنها کاهش دهید. این افزونه به شما امکان می دهد تصاویر را به طور همزمان به WebP و به AVIF تبدیل کنید.

پس از نصب، می‌توانید با رفتن به تنظیمات > تبدیل برای رسانه در داخل وردپرس، عملکردهای آن را پیکربندی کنید.

تنظیمات پلاگین

اگر در مورد پلاگین های فشرده سازی تصویر صحبت کنیم، بیشتر پیشنهادات بر روی کوچک کردن تصاویر JPEG و PNG تمرکز دارند. و در حالی که آنها می توانند به شما در دستیابی به زمان بارگذاری سریعتر برای سایت خود کمک کنند، اما در آینده مقاوم نیستند، به عنوان مثال، اکثر آنها برای Core Web Vitals به روز رسانی/بهینه سازی نشده اند.

من تصاویر سایت خود را به صورت انبوه بهینه کردم – این افزونه به سختی 2 دقیقه طول کشید تا حدود 344 فایل تصویری را به WebP/AVIF تبدیل کند. اگر به دلایلی فرآیند را قطع کردید، می‌توانید بعداً آن را ادامه دهید – نیازی به شروع دوباره نیست.

شایان ذکر است که AVIF در حال حاضر توسط بیش از 70 درصد مرورگرها از جمله کروم، اپرا و فایرفاکس پشتیبانی می شود. در مرورگرهای دیگر، تصاویر در قالب WebP یا اصلی استفاده خواهند شد. این افزونه تصاویر را به طور همزمان به AVIF و WebP تبدیل می کند.

ابتدا افزونه را خریداری و دانلود کنید وب سایت افزونه های مت. سپس، فایل .zip آن را در بخش افزونه‌های مدیریت وردپرس خود آپلود کنید.

برنامه های سالانه (شامل 2 ماه رایگان):

  • 120000 عکس بهینه شده در سال با 50 دلار در سال
  • 300000 عکس بهینه شده در سال با 100 دلار در سال
  • 840000 عکس بهینه شده در سال با 250 دلار در سال

آیا ترس از کندی زمان بارگذاری صفحه مانع از استفاده از تصاویر با کیفیت بالا می شود؟ آیا در تلاش برای فشرده سازی تصاویر موجود خود بدون از دست دادن کیفیت هستید؟ با Converter for Media، می توانید بر این عوامل محدود کننده غلبه کرده و به طور موثر سرعت وب سایت خود را بهبود بخشید.

هر طرح با ضمانت بازگشت وجه 7 روزه ارائه می شود، به این معنی که می توانید Converter for Media PRO را به مدت یک هفته بدون هیچ خطری آزمایش کنید. اگر افزونه پریمیوم انتظارات شما را برآورده نکند، 100% بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

تنظیمات پیشرفته نیز در دسترس هستند، اما شما نیازی به تغییر آنها ندارید. تنظیمات پیش فرض افزونه برای اکثر وب سایت ها توصیه می شود. افزونه آماده است، بنابراین نیازی نیست که یک فرد فنی باشید تا بدون هیچ مشکلی افزونه را مدیریت کنید.

بهینه سازی انبوه تصاویر

علاوه بر این، می توانید حداکثر ابعاد تصویر را تنظیم کنید – من با توصیه افزونه 2048 x 2048 پیکسل رفتم.