با این افزونه غنی از ویژگی، رزروهای کسب و کار خود را ساده کنید


در این جامع سیستم رزرو سالن بررسی کنید، ما نگاهی به یک افزونه وردپرس خواهیم داشت که وعده پاسخگویی به دعای بسیاری از صاحبان مشاغل مبتنی بر خدمات را با انجام زحمت و کار سخت برای پر کردن تقویم قرار ملاقات شما می‌دهد.

چه در راه اندازی سالن خود تازه کار باشید و چه مدتی است که در سطح کوچکی فعالیت می کنید و به نظر نمی رسد که زمان و منابع لازم برای رشد کسب و کار خود را پیدا کنید، می دانید که چه چالشی می تواند باشد.

هر بار که مجبور می شوید برای پاسخ دادن به تلفن توقف کنید یا به پیامی از یک مشتری جدید بالقوه پاسخ دهید که می خواهد با شما رزرو کند، ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریانی که از قبل در سالن شما هستند و منتظر شما هستند زمان می برد. تا جادوی خود را روی آنها کار کنید.

مطمئناً می‌توانید آن تماس‌ها و پیام‌ها را نادیده بگیرید، اما انجام این کار به معنای از دست دادن مشتریان جدید است. از طرف دیگر، می‌توانید از کار با مشتری که قبلاً برای خدمات شما هزینه کرده است کناره‌گیری کنید، و در مقایسه با زمانی که توجه کامل و بی‌نظیر شما را به خود جلب می‌کردند، نسبت به مشتری احساس ارزش و قدردانی کمتری در آنها ایجاد کنید.

اجازه دهید صادقانه باشد:

اگر قصد دارید کسب و کار خود را توسعه دهید، هیچ کدام از این روش ها چندان مفید نیستند.

هدف سیستم رزرو سالن این است که این مشکل را با قرار دادن کل فرآیند رزرو قرار ملاقات خود در خلبان خودکار حل کند تا بتوانید روی انجام بهترین کاری که انجام می‌دهید تمرکز کنید:

ارائه خدمات شگفت انگیز به مشتریان فعلی خود و رساندن کسب و کار سالن خود به ارتفاعات جدید.

با این حال، سیستم رزرو سالن تنها ابزار زمان‌بندی قرار در دسترس برای وردپرس نیست، بنابراین چه چیزی این یکی را بسیار خاص می‌کند؟

مهمتر از همه، با وجود چندین افزونه برتر دیگر برای رزرو قرار ملاقات وردپرس، چرا باید این افزونه را به بخشی جدایی ناپذیر از تجارت خود تبدیل کنید؟

ادامه مقاله در زیر

در بررسی سیستم رزرو سالن زیر به هر دوی این سؤالات و بیشتر پاسخ خواهیم داد.

سیستم رزرو سالن برای وردپرس: برای چه کسی است؟

همانطور که از نام آن استنباط خواهید کرد، سیستم رزرو سالن خود را به عنوان ابزاری ایده آل برای کسانی که در صنعت سلامت و زیبایی فعالیت می کنند معرفی می کند. چه در حال اداره یک سالن زیبایی، یک استودیوی ماساژ یا هر کسب و کار مشابهی باشید، سیستم رزرو خودکار به مشتریان این آزادی را می دهد که قرار ملاقات های خود را برنامه ریزی کنند و در عین حال تمام کنترل لازم برای تأیید، لغو یا تماس با افراد جدید را در اختیار شما قرار می دهد. رزرو

با این حال، این بدان معنا نیست که مشاغل مبتنی بر زیبایی تنها کسانی هستند که می توانند از این افزونه قدرتمند و همه کاره بهره ببرند.

سالن‌های ورزشی، مراکز درمانی، مراکز درمانی، خدمات اجاره، تعمیرگاه‌ها و موارد دیگر می‌توانند از سه مزیت بزرگ این افزونه بهره‌مند شوند:

1. سهولت استفاده

هرچه سیستم رزرو پیچیده‌تر باشد، پیکربندی و استفاده از آن به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد، و در نتیجه زمان و تلاش کمتری برای سرمایه‌گذاری روی مشتریان خود خواهید داشت.

خوشبختانه، این مشکلی در سیستم رزرو سالن نیست.

پس از نصب و فعال سازی، پیکربندی این افزونه کاربرپسند کمتر از پنج دقیقه طول می کشد.

پس از راه‌اندازی، یک رابط شیک و مدرن با تمام ابزارهایی که نیاز دارید به راحتی قابل دسترسی خواهید بود.

همانطور که در زیر مشاهده خواهید کرد، هنگامی که سیستم رزرو سالن را به کار می گیریم، این طراحی هوشمند و بصری تضمین می کند که شما هیچ مشکلی در مدیریت هر جنبه ای از سیستم خود نخواهید داشت، حتی اگر یک مبتدی در فناوری باشید.

2. قوانین رزرو سفارشی برای هر یک از اعضای تیم شما

برخی از سیستم های رزرو وردپرس فقط به یک کاربر اجازه می دهند. اگر شما یک فریلنسر یا یک عملیات تک نفره هستید این عالی است، اما اگر چندین عضو تیم دارید، به سادگی نامناسب است.

نه تنها به این معنی است که شما باید زمان بیشتری را صرف واگذاری رزرو مشتری به تیم خود کنید، بلکه به این معنی است که مشتریان راهی برای رزرو با شخص مورد نظر خود ندارند.

باز هم، این مشکل دیگری است که سیستم رزرو سالن واقعاً به خوبی آن را حل می کند.

قوانین زمانبندی سفارشی می تواند برای هر یک از کارکنان باشد تا مشتریان بتوانند ببینند مورد علاقه آنها چه زمانی در دسترس است و رزرو کنند.

در پشت صحنه، هر یک از اعضای تیم شما می توانند رزروهای خود را از طریق یک برنامه هوشمند مدیریت کنند.

3. انعطاف پذیری و سفارشی سازی

هر کسب و کاری منحصر به فرد است، به همین دلیل است که سیستم رزرو یک اندازه به ندرت کار می کند.

یکی از چیزهای مهم در مورد سیستم رزرو سالن این است که مجموعه گسترده ای از گزینه های قابل تنظیم را ارائه می دهد.

از قوانین زمان‌بندی که برای نشان دادن در دسترس بودن هفتگی خود تنظیم می‌کنید تا گزینه‌های پرداخت، گزارش‌ها و موارد دیگر، شما این قدرت را دارید که این افزونه وردپرس انعطاف‌پذیر را به بهترین نحو تنظیم کنید تا با نیازهای خود مطابقت داشته باشد.

ویژگی های کلیدی سیستم رزرو سالن

یکی دیگر از نکات مثبت این سیستم رزرو سالن این است که علیرغم اینکه برای مبتدیان بسیار مناسب است، اما همچنان تمام ویژگی‌هایی را که برای ساده‌سازی و ساده‌سازی رزرو قرار خود نیاز دارید، دارد.

در میان لیست گسترده ویژگی ها، برخی از ویژگی های برجسته عبارتند از:

 • برنامه های انعطاف پذیری را برای کل کسب و کار و/یا اعضای تیم خود تنظیم کنید
 • قوانین تعطیلات برای علامت‌گذاری اعضای تیم به‌عنوان غیرقابل دسترس
 • اعلان‌های ایمیل و پیامک برای رزروهای جدید، یادآوری‌های قرار، پیگیری و پیام‌های بازخورد
 • اپلیکیشن موبایل
 • فرم های بازخورد مشتری
 • بازخورد مشتریان را از طریق نظرات فیس بوک و Google My Business جمع آوری کنید
 • کدهای کوپن
 • اعمال تخفیف های خودکار
 • پایگاه داده مشتریان
 • پرداخت آنلاین از طریق PayPal یا Stripe را بپذیرید
 • تقویم رزرو
 • صفحات حساب شخصی برای مشتریان
 • فرم رزرو قابل تنظیم
 • گزارش ها
 • کدهای کوتاه جلویی
 • ادغام با چندین سرویس شخص ثالث.

تجربه کاربری سیستم رزرو سالن

تا کنون، ما در مورد اینکه چقدر برای صاحبان سالن استفاده از این سیستم رزرو آسان است، صحبت کرده ایم، اما در مورد مشتریان شما چطور؟

بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه که مشتریان شما هنگام نصب سیستم رزرو سالن در وب سایت وردپرس خود می بینند.

فرم رزرو

با استفاده از یک ویرایشگر ساده و بصری، می‌توانید یک فرم کاملاً قابل تنظیم ایجاد کنید و تمام داده‌های مورد نیاز خود را به روشی امن و مطابق با قوانین جهانی حفاظت از داده‌ها جمع‌آوری کنید.

در قسمت جلویی، مشتریان شما یک فرم با چیدمان خوب را می بینند که برای پیمایش آسان است.

پس از انتخاب نوع خدمات مورد نظر، مشتری شما می‌تواند درمان فردی مورد نیاز خود را قبل از انتخاب متخصصی که می‌خواهد با آن رزرو کند، انتخاب کند.

از آنجا، تقویم در دسترس بودن عضو تیم انتخاب شده را نشان می دهد. تنها کاری که مشتری باید انجام دهد این است که زمان و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کند و یک حساب کاربری ایجاد کند (یا با استفاده از حساب موجود وارد سیستم شود).

با این کار خلاصه ای از رزرو به همراه هزینه و گزینه اعمال هرگونه تخفیف ارائه می شود.

در زیر آن، همچنین می‌توانید مشتریان را دعوت کنید تا یک نکته یا پیامی با هر شرایط خاص برای شخصی که می‌بینند، بگذارند.

در نهایت، مشتریان می توانند از طریق PayPal یا Stripe مبلغی را برای خدمات خود پرداخت کنند یا انتخاب کنند که بعداً در سالن پرداخت کنند.

صفحات حساب مشتری

هنگامی که مشتریان رزرو می کنند، یک حساب به طور خودکار برای آنها ایجاد می شود. این به آنها اجازه می دهد تا به راحتی رزروهای موجود خود را مشاهده و مدیریت کنند و همچنین قرارهای جدید را رزرو کنند.

همچنین یک تاریخچه رزرو مفید وجود دارد که تمام قرارهای قبلی مشتریان را فهرست می کند. اگر مشتری بخواهد با همان آرایشگر در آخرین قرار ملاقات خود کار کند اما نام خود را به خاطر نمی آورد، داشتن این گزارش تاریخچه مفید مطمئناً مفید خواهد بود.

تقویم

برای ما، یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های سیستم رزرو سالن، تقویم زیبایی است که به شما و/یا مشتریانتان یک مرور کلی از برنامه هر دستیار ارائه می‌دهد.

در پشت صحنه، این می تواند برای ارائه نگاهی دقیق به مدیران سالن در برنامه کارکنان خود و همچنین رزرو مشتریان مورد استفاده قرار گیرد.

در قسمت جلوی وب‌سایت خود، می‌توانید از کدهای کوتاه برای پنهان کردن نام مشتریان برای حفظ محرمانگی استفاده کنید و در عین حال زمانی که دستیاران در دسترس هستند نشان داده می‌شوند.

کتاب توسط سرویس یا دستیار

در نهایت، شما همچنین می توانید صفحاتی شبیه به تجارت الکترونیک را در سایت وردپرس خود راه اندازی کنید که برای مشتریان عادی که می دانند چه کسی و چه چیزی را می خواهند رزرو کنند عالی است.

پیمایش مستقیم به صفحه خدمات یا دستیار به مشتریان این امکان را می دهد که خدمات یا ارائه دهندگان فردی را انتخاب کنند یا حتی مجموعه ای از خدمات مختلف را رزرو کنند و هزینه آنها را به یکباره پرداخت کنند.

قیمت سیستم رزرو سالن

برای چنین سیستم رزرو جامع وردپرس، ما از اینکه می بینیم این سیستم چقدر مقرون به صرفه است شگفت زده شده ایم.

برنامه ها از تنها 69 دلار در سال برای بسته اصلی شروع می شوند که امکان نصب و پذیرش پرداخت آنلاین از طریق PayPal و Stripe را فراهم می کند.

بسته تجاری 89 دلاری در سال شامل تمام موارد فوق به همراه امکان استفاده از افزونه های افزودنی برای سایر گزینه های پرداخت است.

در نهایت، بسته پشتیبانی کامل 149 دلاری در سال، همان طرح کسب و کار را ارائه می‌کند، البته با تمام مراحل نصب و راه‌اندازی افزونه برای شما.

مزایا و معایب سیستم رزرو سالن

طرفداران

 • هر یک از اعضای تیم می تواند اپلیکیشن موبایل خود را برای مدیریت برنامه خود داشته باشد
 • کدهای کوپن و تخفیف را می توان برای کمک به افزایش وفاداری مشتری ایجاد کرد
 • مشتریان می توانند از طریق صفحه حساب خود مشاهده، مدیریت و رزرو کنند.

منفی

 • گزینه های پرداخت داخلی به PayPal و Stripe محدود می شود. شما باید از یک افزونه برای سایر خدمات پرداخت استفاده کنید (یا از افزونه Woocommerce برای استفاده از ویژگی های پرداخت آن استفاده کنید).

سیستم رزرو سالن – راه ساده‌تر برای اجرای کسب‌وکار شما

همانطور که قبلاً گفتیم، برای بهره مندی از آن، نیازی به اداره یک تجارت بهداشتی و زیبایی ندارید سیستم رزرو سالن.

صرف نظر از خدماتی که ارائه می‌دهید، متوجه خواهید شد که این افزونه قدرتمند و کاربرپسند با کمک به شما برای قرار دادن قرار ملاقات خود در خلبان خودکار، ارزش فوق‌العاده‌ای می‌افزاید تا بتوانید بر ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان خود تمرکز کنید. شما کسب و کار خود را از قدرتی به قوت خود ارتقا می دهید.
منبع: https://wplift.com/salon-booking-system-review