با افزونه ChatGPT چت مبتنی بر هوش مصنوعی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید


کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند که هوش مصنوعی یک فناوری تغییردهنده بازی است، اما فقط در آینده‌ای دور. با این حال، با ظهور ChatGPT، به نظر می رسد که این آینده از قبل فرا رسیده است. خبر خوب این است که در حال حاضر بسیاری از برنامه های کاربردی در دسترس هستند، از جمله توانایی اضافه کردن ChatGPT به وب سایت خود با استفاده از افزونه وردپرس ChatGPT. و در کمال تعجب، هزینه بسیار کمتر از آن چیزی است که شما انتظار دارید.

ChatGPT یک هوش مصنوعی مولد است که متنی را تولید می کند که هم اصلی است و هم به طور طبیعی خوانده می شود. با افزودن آن به وب سایت خود، می توانید تقریباً همه جنبه های وب سایت خود را ساده کنید، از تولید محتوا گرفته تا مدیریت پرس و جو و عملکرد وب سایت. این به ویژه برای مشاغل کوچک یا متوسط ​​که زمان مدیریت وب سایت خود را در شبانه روز ندارند مفید است.

افزونه ChatGPT با هر وب سایت وردپرسی سازگار است. برای استفاده از آن، به سادگی افزونه را خریداری کنید، آن را در وب سایت خود نصب کنید و آن را به تنظیمات برگزیده خود پیکربندی کنید. پس از راه اندازی، این ابزار می تواند نحوه مدیریت کسب و کار شما را متحول کند. می تواند به عنوان بصری ترین ربات چت که تا به حال دیده اید عمل کند، پست های وبلاگ جذاب و کاملاً اصلی ایجاد کند و همچنین صفحات محصول را ایجاد کند.

// تیم WPLift

اخبار و مقالات وردپرس

آموزش و نحوه کار

منابع


منبع: https://wplift.com/weekly-wordpress-news-add-chatgpt-plugin-to-wordpress-site