بازگشایی Mercantile با نسخه محدود 20th Anniversary WordPress Swag – WP Tavern

بازرگانی، فروشگاه رسمی سواگ وردپرس، برای به روز رسانی بسته شد اما با نسخه محدود مورد انتظار راه اندازی مجدد شد سواگ بیستمین سالگرد.

برخلاف سال‌های گذشته، جایی که فروشگاه swag مانند سایت جداگانه‌ای به نظر می‌رسید، این راه‌اندازی مجدد فروشگاه را به بخشی طبیعی‌تر از وب‌سایت پروژه وردپرس تبدیل می‌کند. این بر روی WooCommerce اجرا می شود و همان طراحی به روز شده بقیه WordPress.org را با رنگ آبی پر جنب و جوش که راه خود را به لوگوهای بیستمین سالگرد باز کرده است، به اشتراک می گذارد.

در جشن این نقطه عطف، فروشگاه مجموعه‌ای از یادگاری‌ها، از جمله گرمکن، پرچم‌دار، تی‌شرت «Code is Poetry»، لیوان فولادی ضد زنگ، باندانای حیوانات خانگی، برگه‌های برچسب یادبود و موارد دیگر را اضافه کرده است. کدام مجموعه وردپرس می تواند زنجیره کلید WP20 Wapuu را پشت سر بگذارد؟

نسخه محدود تا زمان موجودی موجود است. متأسفانه، نرخ های حمل و نقل بین المللی بسیار زیاد است، شکایتی که فروشگاه سال هاست دریافت کرده است. این امر باعث می شود که سفارش یک تی شرت یا گرمکن تکی در خارج از ایالات متحده زمانی که هزینه حمل و نقل دو برابر یا بیشتر از محصول باشد، مقرون به صرفه باشد. امیدواریم، مجموعه رویدادهای WordCamp امسال، راه‌های دیگری را برای توزیع سواگ بیستمین سالگرد به جامعه جهانی وردپرس از طریق فروشگاه‌های پاپ آپ مجهز فراهم کند.


منبع: https://wptavern.com/the-mercantile-reopens-with-limited-edition-20th-anniversary-wordpress-swag