بادی پرس به میزبانی روز مشارکت کننده مجازی در 20 آوریل – میخانه WP

انتظار می‌رود که BuddyPress 12.0 در 31 می 2023 منتشر شود و ادغام افزونه ویژگی BP Rewrites در افزونه اصلی تغییر بزرگی خواهد بود که کل اکوسیستم بادی پرس را تحت تأثیر قرار می‌دهد. تلاش برای انتقال تجزیه کننده URI سفارشی BuddyPress برای استفاده از Rewrite API وردپرس در دهه گذشته در حال انجام است. مشارکت کنندگان همچنین از طریق یک افزونه جدید به نام سازگاری با عقب را ارائه خواهند کرد BP Classic که حاوی ویجت های قدیمی بادی پرس است. روز مشارکت‌کننده مجازی، مشارکت‌های کد را در راستای این تلاش‌ها سازماندهی می‌کند.

علاوه بر کد، افراد همچنین می‌توانند در مستندات مربوط به اینکه چگونه توسعه‌دهندگان می‌توانند مضامین و پلاگین‌های خود را برای آماده‌سازی برای بازنویسی BP آماده کنند، و مستنداتی برای کاربران نهایی در مورد اینکه این تغییر چگونه به تجربه بادی پرس آنها منفعت می‌رساند، کمک کنند. Viet همچنین قصد دارد برخی نکات رایج عیب‌یابی را برای درخواست‌های انجمن پشتیبانی اجتناب‌ناپذیری که تغییر عمده ایجاد می‌کند، سازماندهی کند.

Viet “از آنجایی که ما در حال حاضر روی یک نسخه بسیار جاه طلبانه 12.0 با هدف اصلی مهاجرت از تجزیه کننده URL قدیمی خود به استفاده از WordPress Rewrite API کار می کنیم، مناطق زیادی وجود دارد که دریافت مشارکت های شما واقعا به ما کمک می کند و تفاوت زیادی ایجاد می کند.” گفت.

این رویداد از اجرا خواهد شد 08:15 UTC به 15:30 UTC. اگرچه شرکت‌کنندگان مجازی ممکن است نوشیدنی‌های گرم و شیرینی‌ها را از دست بدهند، اما می‌توانند با عضویت در آن شرکت کنند کانال اسلک بادی پرس و پریدن در یکی از پروژه ها.


منبع: https://wptavern.com/buddypress-to-host-virtual-contributor-day-on-april-20

نمایندگان تیم اصلی بادی پرس خواهند بود میزبانی یک روز مشارکت کننده در کنار روز مشارکت کننده جامعه وردپرس فرانسوی در پاریس در 20 آوریل 2023. این رویداد حضوری ثبت نام خود را تکمیل کرده است و برنامه خود را منتشر کرد در حال حاضر، اما توسعه دهنده اصلی بادی پرس، متیو ویت، از مردم دعوت می کند تا به صورت آنلاین برای مشارکت در بادی پرس بپیوندند.