ایجاد یک نصب وردپرس یکبار مصرف در چند ثانیه (به معنای واقعی کلمه)


استفاده از یک نصب جدید وردپرس برای آزمایش و استقرار تغییرات عمده یک ایده عالی است. مشکل این است که برای ایجاد یک به صورت محلی یا در فضای ابری کمی صلاحیت فنی (و زمان) نیاز است. اگر یک یا هر دوی این منابع را ندارید، می توانید با ابزاری مانند InstaWP این کار را انجام دهید.

InstaWP ابزاری است که به شما امکان می دهد یک وردپرس تازه را در چند ثانیه نصب کنید. فقط کافی است روی یک دکمه کلیک کنید و یک سایت وردپرس یکبار مصرف آماده برای آزمایش پلاگین ها، نسخه ها و کارهای توسعه عمومی دارید. شما حتی الگوها و پیکربندی های از پیش تعیین شده را برای صرفه جویی در وقت خود دریافت می کنید – به علاوه موارد بسیار بیشتری.

همه می توانند از InstaWP برای چرخش سریع نمونه های جدید وردپرس استفاده کنند، از صاحبان سایت های معمولی و فریلنسرها گرفته تا آژانس ها و شرکت ها. و داشتن گزینه اشتراک گذاری نصب به این معنی است که می توانید یک پشته فناوری قابل استفاده مجدد برای دیگران فراهم کنید تا پروژه های وردپرس خود را شروع کنند.

در این بررسی عملی InstaWP، من اطلاعات بیشتری در مورد این ابزار فاش می کنم و به شما نشان می دهم که چگونه می توانید از آن برای بهبود گردش کار وردپرس خود استفاده کنید.

نمای کلی InstaWP

InstaWP از این نظر انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد یک سایت را هر طور که می خواهید راه اندازی کنید. این می‌تواند یک نصب خالی وردپرس باشد، یا می‌توانید قالب‌های خود را برای پیکربندی خودکار تنظیمات یا از پیش نصب عناصر خاص بسازید.

نصب‌های InstaWP را به‌عنوان سایت‌های وردپرس مرحله‌ای در نظر بگیرید، جایی که می‌توانید افزونه‌های جدید را آزمایش کنید یا قبل از اجرای آنها در یک وب‌سایت زنده با تنظیمات مختلف بازی کنید.

موارد استفاده دیگر از نصب وردپرس عبارتند از:

 • وب سایت های مشتری بسازید. می توانید از نصب برای ایجاد سایت مشتری و دسترسی به آن از هر کجا استفاده کنید. InstaWP حتی به شما امکان می دهد پیوندهای زنده را برای بررسی مشتریان به اشتراک بگذارید.
 • به مشتریان احتمالی اجازه دهید افزونه یا طرح زمینه شما را آزمایش کنند. اگر تم یا افزونه خود را می‌فروشید، می‌توانید آن را از قبل نصب کنید تا به مشتریان بالقوه اجازه دهید به راحتی آن را در محیط سندباکس آزمایش کنند.
 • تست برچسب سفید را ارائه دهید. اگر شما یک توسعه دهنده یا آژانس وردپرس هستید، می توانید از دامنه سفارشی خود برای ارائه تست برند استفاده کنید.

دست به کار با InstaWP

خوب، حالا برای قسمت سرگرم کننده. بیایید ببینیم چگونه می توانید از InstaWP برای ایجاد وب سایت های جعبه ایمنی استفاده کنید.

ابتدا، من یک نصب خالی وردپرس ایجاد می کنم تا اصول اولیه را به شما نشان دهم. سپس، من تعدادی از ویژگی های پیشرفته InstaWP، مانند ساخت پیکربندی ها یا قالب ها را پوشش خواهم داد. کمربندت رو ببند!

ایجاد یک سایت وردپرس جدید

ابتدا برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید وب سایت InstaWP. پس از انجام، روی سایت جدید یا جدید اضافه کن دکمه ها در سایت های برای ایجاد یک نصب جدید وردپرس. از پنجره ای که ظاهر می شود، می توانید پیکربندی های سایت خود را انتخاب کنید، از جمله نام سایت، نسخه PHP، نسخه وردپرس و پیکربندی پیش فرض.

گزینه دیگر این است که یک سایت با استفاده از یک الگو بسازید—من در ادامه مقاله به این موضوع خواهم پرداخت.

ادامه مقاله در زیر

و این تنها کاری است که برای ایجاد یک نصب وردپرس کارآمد باید انجام دهید.
شما می توانید با کلیک کردن وارد شوید ورود سحر و جادو را فشار دهید یا با استفاده از اعتبارنامه های ارسال شده به شما.

عملکرد نصب جدید مانند هر سایت وردپرس خود میزبانی شده در داخل مدیر وردپرس است. می توانید کاربران اضافه کنید، افزونه ها را نصب کنید و غیره.

ایجاد تنظیمات از پیش تعیین شده (پیکربندی ها و قالب ها)

هنگام ایجاد سایت‌ها، می‌توانید تنظیمات پیش‌فرض را در InstaWP تنظیم کنید تا در وقت خود صرفه‌جویی کنید. این پیش تنظیمات عبارتند از:

پیکربندی

این گزینه به شما امکان می دهد یک پیش تنظیم برای موارد فنی مانند پیکربندی وردپرس، نسخه PHP، نسخه وردپرس و موارد دیگر ایجاد کنید. همچنین می توانید تم ها یا افزونه های خاصی را از قبل نصب کنید.

برو به پیکربندی در داشبورد InstaWP برگه بزنید و یکی از تنظیمات را برای ایجاد یک پیکربندی جدید انتخاب کنید.

چهار گزینه برای تنظیمات وجود دارد: General، PHP، WordPress و Faker. من وردپرس را به عنوان منعطف ترین انتخاب کردم و به شما امکان می دهد افزونه ها و تم ها را به پیش نصب ها اضافه کنید.

هیچ محدودیتی برای تعداد پیکربندی هایی که می توانید ایجاد کنید وجود ندارد – و هر پیکربندی در نوار کناری InstaWP نشان داده می شود. از آنجا، هنگام ساخت یک سایت وردپرس جدید، می توانید هر پیکربندی را انتخاب کنید:

قالب ها

از این برای ذخیره یک سایت وردپرس موجود به عنوان یک الگو استفاده کنید. سپس می توانید سایت های جدیدی را با قالب ایجاد کنید و تنظیمات آنها مشابه وب سایت اصلی خواهد بود.

برای ایجاد یک الگو، منوی کشویی سایتی را که می خواهید به عنوان الگو استفاده کنید راه اندازی کنید و روی آن کلیک کنید ذخیره به عنوان الگو گزینه.

می توانید انتخاب کنید که قالب های خصوصی یا اشتراکی ایجاد کنید. گزینه پیش فرض به شما امکان می دهد موارد زیر را پیکربندی کنید:

 • نام و توضیحات قالب این برای اطمینان از اینکه نصب را به خاطر می آورید است.
 • قالب فوری. این برای کاربر نهایی است – به طور خودکار یک سایت بدون نیاز به اقدام دستی بر اساس الگو ایجاد می کند.
 • اشتراک گذاری را فعال کنید. فعال کردن این گزینه به افراد دیگر اجازه می‌دهد تا با کلیک کردن روی یک پیوند، یک سایت وردپرس ایجاد کنند. اگر افزونه‌ها یا تم‌هایی را برای امرار معاش ایجاد می‌کنید، این باید مفید باشد. می توانید به مشتریان بالقوه اجازه دهید قبل از خرید سایت ها را آزمایش کنند.

من با یک الگوی مشترک رفتم که چند گزینه اضافی را نشان داد. به عنوان مثال، من این گزینه را داشتم که از افراد بخواهم ایمیل خود را وارد کنند، که به من اجازه می دهد از سایت های آزمایشی به عنوان یک ابزار فهرست سازی استفاده کنم. می‌توانم ایمیلی را که منتشر می‌شود سفارشی کنم و نام تجاری خود را اضافه کنم.

همه الگوها در تب Templates نمایش داده می شوند. سپس می توانید هنگام ایجاد یک سایت جدید از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

دسترسی و مدیریت سایت ها با استفاده از ابزار

InstaWP ابزارهای مختلفی را برای مدیریت سایت sandbox شما ارائه می دهد که می توانید از طریق آن به آنها دسترسی داشته باشید سایت های برگه این شامل:

 • ویرایشگر کد. این یک ویرایشگر کد درون مرورگر را ارائه می دهد که می توانید هسته وردپرس، تم ها و افزونه ها را ویرایش کنید. این به شما امکان می دهد بدون نیاز به استفاده از FTP ویرایش های سریع انجام دهید، اگرچه این گزینه نیز موجود است.
 • پایگاه داده را باز کنید. پایگاه داده سایت را در Adminer باز کنید تا دید جامعی از فایل های ریشه داشته باشید.
  مهاجرت سایت با کلیک بر روی منوی کشویی گزینه هایی مانند مهاجرت ارائه می شود. می توانید با استفاده از ادغام Migrate Guru به میزبانی زنده مهاجرت کنید.
 • رزرو سایت. این به شما امکان می دهد یک نصب دائمی ایجاد کنید که تا زمانی که آن را به صورت دستی حذف نکنید فعال می ماند. این تضمین می کند که سایت به طور خودکار منقضی نمی شود.
 • صادرات سایت و نقشه برداری دامنه شما می توانید سایت را به عنوان یک فایل فشرده برای استفاده برای توسعه محلی (در LocalWP) صادر کنید. علاوه بر این، می‌توانید با نقشه‌برداری از دامنه سفارشی که نشان‌دهنده نام شرکت شما است، به این سایت سندباکس برچسب سفید بزنید.

ادغام های InstaWP

InstaWP چند ادغام مفید برای ابزارهای دیگر ارائه می دهد. این شامل:

 • ادغام Mailchimp. می‌توانید ایمیل‌هایی را برای ارسال مستقیم به مشتریان خود در Mailchimp پیش‌نویس کنید.
 • ادغام کروم. افزونه کروم InstaWP می تواند به شما در تست سریع تم ها یا افزونه های جدید کمک کند. a اضافه کنید راه اندازی دکمه صفحات یا تم های افزونه WordPress.org—یک کلیک سایت جدیدی ایجاد می کند که آن افزونه را از قبل نصب می کند.

قیمت گذاری InstaWP

InstaWP دارای برنامه های رایگان و پولی است.
طرح رایگان موارد زیر را ارائه می دهد:

 • حداکثر 5 سایت فعال ایجاد کنید
 • حداکثر 3 سایت در ماه را بازیابی کنید
 • یک الگوی از پیش تنظیم شده ایجاد کنید
 • سایت ها را به مدت دو روز نگه دارید (پس از آن منقضی می شوند)
 • 500 مگابایت فضای ذخیره سازی برای حساب خود دریافت کنید

برنامه های پرداخت شده از 9 دلار در ماه شروع می شود و موارد زیر را به شما می دهد:

 • محدودیت ایجاد سایت بالاتر
 • زمان انقضا طولانی تر
 • گزینه رزرو سایت ها (این باعث می شود آنها دائمی شوند)
 • نام دامنه سفارشی
 • شبیه سازی سایت
 • دسترسی به FTP و SSH
 • فضای ذخیره سازی دیسک بیشتر در مگابایت
 • دسترسی توسط تیم ها

می توانید طرح های قیمت گذاری را مشاهده کنید اینجا. توجه داشته باشید که InstaWP 20٪ تخفیف برای برنامه های سالانه می دهد.

به طور کلی، طرح رایگان باید برای اکثر کاربران کافی باشد. می توانید از InstaWP برای آزمایش برخی موارد قبل از اجرای آنها در سایت وردپرس خود استفاده کنید.

با این حال، کسانی که خدمات ایجاد سایت را ارائه می دهند، در یکی از طرح های برتر بهتر هستند. به مشتریان بالقوه اجازه دهید پلاگین یا طرح زمینه شما را آزمایش کنند تا اعتماد به نفس را در توسعه شما ایجاد کنند.

حکم نهایی

به طور کلی، من فکر می کنم InstaWP یک ابزار عالی برای ایجاد سایت های یکبار مصرف وردپرس است.

با استفاده از افزونه ابزار که کارهای سنگین را انجام می دهد، می توانید روی آزمایش تم ها و افزونه ها تمرکز کنید تا مطمئن شوید که فقط بهترین ها را نصب می کنید.

اگر در حال ساخت سایت های مشتری هستید، می توانید از InstaWP نیز برای گردش کار خود استفاده کنید:

 • از قالب ها و تنظیمات برای صرفه جویی در زمان هنگام انجام چندین پروژه استفاده کنید
 • برای صرفه جویی در زمان به پایگاه داده دسترسی پیدا کنید یا کد را در مرورگر خود ویرایش کنید
 • برای ارائه یک تجربه برند به مشتریان خود، دامنه را برچسب سفید بزنید
 • به میزبانی زنده مهاجرت کنید یا در صورت لزوم سایت را به LocalWP بکشید

InstaWP برای تیم هایی ساخته شده است که می خواهند محصولات بهتر و سریعتر ارسال کنند. حتی دارای ویژگی هایی مانند پیوندهای قابل اشتراک گذاری است که در آن پیوند را در صفحه فرود اضافه می کنید و افراد برای ایجاد سایت خود روی آن کلیک می کنند. بنابراین اگرچه این اولین ابزاری نیست که نصب وردپرس با یک کلیک را ارائه می دهد، اما بسیار بیشتر از پیشنهادات قابل مقایسه است، به خصوص در قالب ها، ابزارها و تنظیمات.

بنابراین، چه یک توسعه‌دهنده، طراح، آژانس یا شرکت وردپرس باشید، می‌توانید از InstaWP برای سرعت بخشیدن به گردش کار خود استفاده کنید و به مشتریان اجازه دهید پیشنهادات شما را تجربه کنند تا در خرید مطمئن شوند.

InstaWP را دریافت کنید


منبع: https://wplift.com/instawp-review