اولین دور بلیط های WordCamp US 2023 فروخته شد – WP Tavern

WordCamp US وب سایت خود را با طراحی الهام گرفته از رنگ ها و حال و هوای شکوفه های گیلاس بهاری منطقه به روز کرده است. برگزارکنندگان نیز هستند به روز رسانی برنامه نویسی امسال با فراخوانی برای صداهای خارجی. موانعی که در سال‌های گذشته برای سخنرانان بالقوه ایجاد شده بود شامل کسانی نمی‌شد که در رویدادهای محلی وردپرس صحبت نکرده‌اند و این منجر به جمعی از سخنرانان قدیمی می‌شود.

ما سخنرانان باتجربه، باتجربه و حرفه ای را در صدر صنایع خود هدف قرار می دهیم که در حال حاضر اعضای فعال جامعه منحصر به فرد ما نیستند تا در برنامه امسال WCUS صحبت کنند. صاحبان آژانس های وردپرس هستند که هرگز به یک جلسه محلی نرفته اند. توسعه دهندگان پلاگین که نمی دانند WordCamp چیست، و دانشمندان و دانشگاهیان هستند که هرگز نام Matt Mullenweg را نشنیده اند.

برگزارکنندگان WCUS دارند تایید شده که دورهای اضافی وجود خواهد داشت بلیط ها در آینده منتشر می شود. کسانی که این فرصت را از دست دادند می توانند دنبال کنند @WordCampUS در توییتر از انتشار بلیط بعدی مطلع شوید.

در اروپا، آگوست تعطیلات تابستانی است که شرکت با بچه های خارج از مدرسه و غیره را سخت می کند. مطمئن نیستم که امسال هم می توانم آن را تغییر دهم. https://t.co/GlPzhu1gZa

– تام ویلموت (@tomwillmot) 2 مه 2023

علی‌رغم تقاضای زیاد برای بلیط، تاریخ‌های آگوست این رویداد از حضور برخی از افراد، از جمله خانواده‌هایی که فرزندان خود را به مدرسه می‌فرستند و اعضای جامعه اروپایی که ممکن است هنوز در تعطیلات تابستانی باشند، جلوگیری می‌کند.
منبع: https://wptavern.com/first-round-of-wordcamp-us-2023-tickets-sold-out

بلیط برای WordCamp ایالات متحده 2023 به فروش رفت امروز صبح و به سرعت در عرض چند ساعت فروخته شد و بسیاری را به فرصتی دیگر در دور بعدی امیدوار کرد. WCUS، رویداد شاخص وردپرس در نیمکره غربی، از 24 تا 26 آگوست 2023 در مرکز اقامتگاه و همایش ملی Gaylord در بندر ملی، مریلند برگزار می شود.

WCUS همچنین میزبان یک اجلاس جامعه در سال جاری خواهد بود. برنامه های کاربردی برای شرکت کنندگان هنوز باز هستند و مشارکت کنندگان نیز از آن استقبال می کنند موضوعات را ارسال کنید برای رویداد

هزینه بلیط ها 50 دلار است و شامل دسترسی به 40 سخنرانی در رویداد اصلی، کارگاه ها، جلسات شبکه، ناهار هر روز، میان وعده ها و نوشیدنی ها، مهمانی WordFest، یک تی شرت و یک هدیه غافلگیرکننده است. بلیت های روز مشارکت کننده جداگانه هستند و به زودی در دسترس خواهند بود.