انجمن وردپرس در Mastodon نظرسنجی “Toot the Word” – WP Tavern را راه اندازی می کند

اونر گفت: «هدف این نظرسنجی دو دقیقه‌ای این است که به ما کمک کند نمونه‌های Mastodon مرتبط با وردپرس و Mastodon را به‌عنوان مکان ملاقاتی برای جامعه وردپرس به طور کلی بهبود دهیم.

قطع شدن توییتر در ماه گذشته باعث تقویت Mastodon شد، زیرا این شرکت همچنین تغییرات نامطلوب در دسترسی API خود را اعلام کرد. افراد جامعه وردپرس همچنان به فدیورس نفوذ می کنند و بسیاری از آنها تا آنجا پیش می روند که حساب های توییتر خود را می بندند. جامعه نوپایی از کاربران وردپرس در Mastodon شبکه را به خانه تبدیل کرده اند و تعاملات با کیفیت بیشتری را نسبت به سایر پلتفرم ها گزارش می دهند.

این نظرسنجی توسط ادمین های زیر برگزار می شود:

“ما می خواهیم نیازها و چالش های شما را بدانیم و بدانیم چگونه فکر می کنید ما – به عنوان نمونه های مرتبط با وردپرس – می توانیم جامعه وردپرس را در Mastodon تقویت کنیم.”

دانیل اونر، که یک آژانس وردپرس مستقر در سوئد را اداره می کند، سرپرستی و نگهداری می کند لیستی از حساب های ماستودون اعضای انجمن وردپرس که هر کسی می تواند با دانلود یک فایل CSV و وارد کردن آن به Mastodon دنبال کند. او و سایر ادمین های پنج نمونه بزرگ ماستودون مرتبط با وردپرس به یکدیگر ملحق شده اند تا یک نظر سنجی برای کاربران وردپرس

از پاسخ دهندگان پرسیده می شود که چقدر از Mastodon استفاده می کنند و چقدر برای فعالیت کلی رسانه های اجتماعی مرتبط با وردپرس آنها اهمیت دارد. همچنین از آنها در مورد کیفیت ارتباط با جامعه و آنچه که مایلند در Mastodon بیشتر ببینند سؤال می شود. این نظرسنجی تاکنون 112 پاسخ دریافت کرده است. اگر فدیورس را پذیرفته اید، دو دقیقه وقت بگذارید و نظرات خود را در مورد “در نظرسنجی کلمه” قبل از بسته شدن در 5 مارس 2023.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-community-on-mastodon-launches-toot-the-word-survey