افزونه Pattern Manager اکنون در WordPress.org در دسترس است – WP Tavern

به غیر از آن، ما پیشرفت‌های کوچک بسیار خوبی انجام دادیم، مانند افزودن تنظیماتی برای تعریف عرض پیش‌نمایش الگو، از اولویت‌بندی آیتم منوی مدیریت الگوی مدیر (که قبلاً در بالای منوی مدیریت قرار داشت) و مقداری رابط کاربری سبک. مک آلیستر گفت.

یکی دیگر از درخواست‌های متداول تیم McAlister، توانایی ثبت دسته‌های الگوی سفارشی بود. این قابلیت در حال حاضر در حال توسعه است و در آینده نزدیک در افزونه در دسترس خواهد بود.

ما بیش از 300 نفر در نسخه بتا داشتیم و بازخوردها بسیار مثبت بود، که برای ابزار توسعه‌دهنده‌ای مانند این شگفت‌آور است. برای من، این نشان دهنده علاقه به تمام این فناوری جدید وردپرس است و اینکه چگونه توسعه دهندگان به دنبال ابزارهایی مانند Pattern Manager هستند تا به آنها در شروع کار با آن کمک کند.”


منبع: https://wptavern.com/pattern-manager-plugin-now-available-on-wordpress-org

مایک مک‌آلیستر، مهندس اصلی WP Engine گفت: «یکی از ویژگی‌های درخواستی پشتیبانی از تم کودک بود، بنابراین ما آن را اضافه کردیم. «اکنون، اگر یک طرح زمینه فرزند فعال دارید، مدیر الگو الگوهای جدید شما را در طرح زمینه فرزند ذخیره می‌کند، در حالی که همه الگوهای طرح زمینه اصلی شما هنوز در دسترس هستند.»

WP Engine بر اساس بازخورد بتا از زمانی که افزونه را در اوایل این ماه بررسی کردیم، چندین بهبود در این افزونه ایجاد کرد. موضوع محل ذخیره الگوها یکی از مسائلی بود که آزمایش کنندگان در مورد آن نگران بودند. Pattern Manager هر بار که کاربر آنها را ذخیره می‌کند الگوها را به فایل‌های PHP فشار می‌دهد، که همچنین آنها را برای همکاری از طریق git در دسترس قرار می‌دهد.

WP Engine مدیر الگو اکنون در فهرست افزونه های وردپرس موجود است. این افزونه به متخصصان وردپرس یک رابط اختصاصی برای مرور، طراحی و سازماندهی الگوها با دسته ها، کلمات کلیدی، توضیحات و موارد دیگر می دهد. هنوز در مرحله بتا است و برای استفاده در تولید توصیه نمی شود. اگرچه می توان از آن در یک وب سایت زنده استفاده کرد، اما کاربرد مورد نظر این افزونه برای مدیریت الگوها در یک سایت توسعه میزبان محلی است.

مدیر الگو استفاده از ویژگی های اصلی را که هنوز رابطی برای آنها وجود ندارد امکان پذیر می کند:

  • وقتی کاربر یک صفحه یا پست جدید ایجاد می‌کند، به‌طور خودکار یک مدال را با الگوهای شما نشان می‌دهد که قابل استفاده است.
  • الگوی خود را در درج کننده بلوک در دسترس قرار دهید یا انتخاب کنید که آن را از درج کننده پنهان کنید.
  • به کاربران اجازه دهید هر بلوکی را به الگوی شما تبدیل کنند.