افزونه MariaDB Health Checks اکنون در WordPress.org در دسترس است – WP Tavern

یک جدید بررسی سلامت MariaDB این افزونه اکنون در WordPress.org در دسترس است، به لطف تلاش های مشارکت کنندگان در هکاتون CloudFest 2023 که در آلمان برگزار شد. MariaDB یک پایگاه داده منبع باز محبوب است که توسط کسانی که به دنبال گسترش بیشتر وب سایت خود هستند استفاده می شود، زیرا به طور کلی سریعتر از MySQL با پشتیبانی بهتر از تعداد اتصالات همزمان است.

“بنیاد MariaDB وردپرس را دوست دارد (من در حال نوشتن این پست در وردپرس هستم) بنابراین یک پروژه منطقی به نظر می رسید.”

اندرو هاچینگ، مدیر ارشد مشارکت بنیاد MariaDB: «در حال حاضر به نظر می رسد که وردپرس بر دنیای PHP تسلط دارد، بنابراین به نظر می رسد که این هدف عالی است. گفت در مورد ایجاد افزونه در هکاتون.

این افزونه همچنین با ویژگی سلامت سایت وردپرس با دو بررسی ادغام می شود: بررسی پایان عمر و بررسی اینکه آیا هیستوگرام ها اجرا شده اند یا خیر. Histograms یک بهینه‌سازی است که می‌تواند به بهبود عملکرد MariaDB کمک کند و این افزونه محاسبه هیستوگرام‌ها را برای اجرا در جداول وردپرس با کلیک یک دکمه در زیر منوی ابزار افزونه امکان‌پذیر می‌سازد.

Hutchings گفت: “در حال حاضر چند ویژگی وجود دارد و این یک چارچوب خوب برای اضافه کردن ویژگی های بیشتر در آینده است.” “این یک پروژه اجتماعی است و پذیرای پیشنهادات و درخواست های کششی است. این پروژه ای است که ما در بنیاد MariaDB می خواهیم در آینده از آن حمایت کنیم.”

MariaDB Health Checks است در GitHub توسعه یافته است جایی که توسعه دهندگان می توانند پیشرفت افزونه را دنبال کنند، در ویژگی های جدید مشارکت کنند و اشکالات را گزارش کنند.


منبع: https://wptavern.com/mariadb-health-checks-plugin-now-available-on-wordpress-org

این افزونه به کاربران کمک می‌کند تا با نمایش اطلاعات مهم مانند گزارش‌ها، محلی، اتصالات، مجموعه کاراکترها و دسته‌بندی و گزینه‌ها، پایگاه‌های داده MariaDB خود را اشکال‌زدایی کنند. همچنین نموداری از تعداد پرس و جوها و زمان اجرا در 24 ساعت گذشته را نشان می دهد.