افزونه کد VS برای توسعه درون مرورگر، افزونه بازی سازی WapuuGotchi و موارد دیگر – WP Tavern

CloudFest 2023 یک مورد جدید اضافه کرد روز وردپرس، به متخصصان زیرساخت اینترنتی کمک می کند تا درباره ردپای و اکوسیستم وردپرس بیشتر بیاموزند و از برخی از برترین توسعه دهندگان افزونه وردپرس و کارشناسان امنیتی بشنوند. این رویداد اوایل امروز در 20 مارس برگزار شد و 12 جلسه در وردپرس برگزار شد.
منبع: https://wptavern.com/cloudfest-hackathon-2023-kickstarts-innovative-wordpress-projects-vs-code-extension-for-in-browser-development-wapuugotchi-gamification-plugin-and-more

باخوبر گفت: «ساعت‌ها را صرف ایجاد یک محیط توسعه محلی در روز مشارکت‌کننده بعدی خود فراموش کنید. “به سادگی نصب کنید پسوند وردپرس Playground VS Code، “راه اندازی زمین بازی وردپرس” را از لانچر فرمان اجرا کنید، و یک به طور کامل نصب وردپرس عمدتاً کاربردی درست در داخل ویرایشگر شما.

مهندس اتوماتیک دانیل باخوبر منتشر شده پیش نمایشی از محیط توسعه وردپرس درون مرورگر که توسط یک افزونه آزمایشی VS Code فعال شده است که از آن استفاده می کند WebAssembly برای اجرای کامل وردپرس در مرورگر.

پروژه WapuuGotchi، که هدف آن بازی سازی وردپرس با Wapuu، اعلان ها و پاداش های قابل تنظیم است، ویژگی های خاص خود را دارد. حساب توییتر و سایت اینترنتی جایی که علاقه مندان می توانند پیشرفت خود را دنبال کنند.

اعتبار تصویر: جمع بندی هکاتون WapuuGotchi

ما همچنین قابلیت‌های تعامل باطن WapuuGotchi را برجسته کردیم و نشان دادیم که چگونه می‌تواند کاربران را از طریق به‌روزرسانی‌ها راهنمایی کند، نکات مفیدی ارائه دهد و یادآوری‌هایی را برای کارهای مهم ارائه دهد. این ارائه با دعوت از نویسندگان پلاگین برای همکاری با ما و ادغام پلاگین های خود در اکوسیستم WapuuGotchi به پایان رسید.

پروژه Wappspector که هدف آن ایجاد یک ابزار CLI برای تجزیه و تحلیل ساختار فایل سرور میزبان وب و شناسایی چارچوب ها و CMS های مورد استفاده در وب سایت های میزبانی شده بر روی آن است، در طول هکاتون پیشرفت قابل توجهی داشت. این برنامه هفت شناسه CMS دیگر اضافه کرده است و به زودی برای آزمایش بر روی کنترل پنل ها آماده می شود. این برنامه بر روی CMS و برنامه های کاربردی تجارت الکترونیک تمرکز می کند، اما مکانیسم قابل گسترشی نیز خواهد داشت که به ارائه دهندگان میزبانی اجازه می دهد آن را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنند.

دنیس هیپ، یکی از همکاران طراحی WapuuGotchi گفت: «مخاطبان وقتی دستیار قابل تنظیم Wapuu را به نمایش گذاشتیم، مجذوب شدند که می‌توان آن را با انتخاب لباس‌ها و لوازم جانبی منحصربه‌فرد مطابق با ترجیحات فردی طراحی کرد.

باخوبر تاکید کرد که این پسوند برای اهداف نمایشی ساخته شده است اما ساخته شده است در GitHub موجود است برای هرکسی که می‌خواهد مشارکت کند یا اشکالات را گزارش کند. یک تور عمیق تر از برنامه افزودنی در دسترس است وبلاگ توسعه دهنده Automattic.

بیش از 6000 نفر شرکت می کنند CloudFest در اروپا-پارک آلمان، این هفته. یک گروه قوی از توسعه دهندگان و مشارکت کنندگان وردپرس در میان آنها هستند. در طول هکاتون در بخشی از رویداد، متخصصان وب برای یک رقابت دوستانه گرد هم می آیند، مشکلات پروژه های غیرانتفاعی OSS موجود را حل می کنند، راه حل هایی را با تلاش متمرکز با سرعتی سریعتر از آنچه که معمولاً همکاری از راه دور اجازه می دهد ایجاد می کنند.

چندین پروژه مرتبط با وردپرس در هکاتون به مرحله اجرا درآمده است، از جمله موارد زیر:

علاوه بر پیش نمایش کد VS برای افزونه های وردپرس، تیم Hackathon که با وردپرس Playground کار می کند نیز آزمایش کردن با استفاده از ویرایشگر بلوک در مرورگر و کار با ترمینال و PHP، wp-cli و PHPUnit – همه در مرورگر.