افزونه آیتم های فهرست گمشده جدید، لینک های ساخت سایت را به مدیریت وردپرس اضافه می کند – WP Tavern

/wp-admin/edit.php?post_type=wp_block

موارد گم شده منو توسط به راحتی سرگرم می شود، سازندگان سبک های بلوک، یک افزونه تجاری است که به کاربران امکان می دهد بلوک های اصلی را با سبک های منحصر به فرد سفارشی کنند و دارای “کنترل طراحی در سطح بلوک کاملاً پاسخگو” است. این تیم پیوندهای مفید بیشتری برای منو و بهبودهای مدیریت در نسخه های بعدی اضافه خواهد کرد. کاربران می توانند مخاطب تیم توسعه با درخواست آیتم های منو و آنها آنها را بررسی خواهد کرد.

موارد منو از دست رفته است در WordPress.org موجود است. پشتیبانی مستقیم برای کسانی که A را خریداری کرده اند در دسترس است BlockStyles عضویت و پشتیبانی انجمن را می‌توانید در انجمن‌های افزونه در دایرکتوری پیدا کنید.
منبع: https://wptavern.com/new-missing-menu-items-plugin-adds-site-building-links-to-wordpress-admin

وقتی بن تاونسند بنیانگذار LayerWP در توییتی به این موضوع توجه کرد، روی سیوان با پیوندی به یک افزونه رایگان جدید پاسخ داد که دسترسی سریع‌تری به این منوها ایجاد می‌کند.

به عنوان مثال، شما قبل از رسیدن به قسمت های قالب سه کلیک عمق دارید. مدیریت بلوک‌های قابل استفاده مجدد نیز در یک صفحه جداگانه قرار دارد که از طریق ویرایشگر پست قابل دسترسی است اما شما را به صفحه جدیدی می‌فرستد.

موارد منو از دست رفته است منوی مدیریت را با پیوندهایی به بلوک‌های قابل استفاده مجدد، منوهای ناوبری، قالب‌ها و بخش‌های قالب گسترش می‌دهد، بنابراین همه آنها با یک کلیک فاصله دارند. آنها را به منوی ظاهر تحت پیوند ویرایشگر (بتا) اضافه می کند: