افزونه آیتم های فهرست گمشده جدید، لینک های ساخت سایت را به مدیریت وردپرس اضافه می کند – WP Tavern


اگر با تجربه جدید ویرایش کامل سایت (FSE) وارد ساخت سایت‌هایی می‌شوید، ممکن است متوجه کمبود آیتم‌های منو شده باشید که شما را مستقیماً به ابزارهایی که باید استفاده کنید تحویل می‌دهد.

ممکن است به این دلیل باشد که ویرایشگر سایت هنوز در مرحله بتا است، یا ممکن است رهبری وردپرس هنوز در حال بحث در مورد تغییر نام FSE باشد. شاید بهتر باشد که کاربران کورکورانه از منوی مدیریت اصلی به قالب‌های FSE برخورد نکنند، اما برخی از این ویژگی‌های ساخت سایت بدون دسترسی سریع پنهان می‌شوند.

به عنوان مثال، شما قبل از رسیدن به قسمت های قالب سه کلیک عمق دارید. مدیریت بلوک‌های قابل استفاده مجدد نیز در یک صفحه جداگانه قرار دارد که از طریق ویرایشگر پست قابل دسترسی است اما شما را به صفحه جدیدی می‌فرستد.

وقتی بن تاونسند بنیانگذار LayerWP در توییتی به این موضوع توجه کرد، روی سیوان با پیوندی به یک افزونه رایگان جدید پاسخ داد که دسترسی سریع‌تری به این منوها ایجاد می‌کند.

موارد منو از دست رفته است منوی مدیریت را با پیوندهایی به بلوک‌های قابل استفاده مجدد، منوهای ناوبری، قالب‌ها و بخش‌های قالب گسترش می‌دهد، بنابراین همه آنها با یک کلیک فاصله دارند. آنها را به منوی ظاهر تحت پیوند ویرایشگر (بتا) اضافه می کند:

اگر به طور منظم با بلوک‌های قابل استفاده مجدد کار می‌کنید یا در حال ویرایش ناوبری و قالب‌ها هستید، این افزونه در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند و به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر ویرایشگر را فشرده کنید.

موارد گم شده منو توسط به راحتی سرگرم می شود، سازندگان سبک های بلوک، یک افزونه تجاری است که به کاربران امکان می دهد بلوک های اصلی را با سبک های منحصر به فرد سفارشی کنند و دارای “کنترل طراحی در سطح بلوک کاملاً پاسخگو” است. این تیم پیوندهای مفید بیشتری برای منو و بهبودهای مدیریت در نسخه های بعدی اضافه خواهد کرد. کاربران می توانند مخاطب تیم توسعه با درخواست آیتم های منو و آنها آنها را بررسی خواهد کرد.

موارد منو از دست رفته است در WordPress.org موجود است. پشتیبانی مستقیم برای کسانی که A را خریداری کرده اند در دسترس است BlockStyles عضویت و پشتیبانی انجمن را می‌توانید در انجمن‌های افزونه در دایرکتوری پیدا کنید.
منبع: https://wptavern.com/new-missing-menu-items-plugin-adds-site-building-links-to-wordpress-admin